Rüyada “Rüyada Gömlek Görmek” Görmek

Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada Gömlek görmek, rüya sahibinin sıkıntılarını, dertlerini ve kederlerini geride bırakarak rahata ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder. Rüyada gömlek yıkamak, rüyayı gören kişinin geçmişiyle yüzleşeceğine delalet eder. Rüyada sökülmüş gömlek görmek, rüya sahibinin gereksiz endişe ve şüphe içinde olduğunu bu nedenle işine konsantre olamadığına yorumlanır.

Rüyasında gömlek giymek, bu rüyayı gören kişi aynı zamanda çok bencil ve sevdiklerini paylaşmayan bir kişi olduğuna da yorumlanır. Rüyada gömlek ütülediğini gören kişi hem iş hayatında hem de özel hayatında tüm sıkıntılarından kurtularak her şey istediği gibi yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada Gömlek Görmek İslami Anlamı

Rüyada Gömlek görmek, Nablusi (r.a) demiştir ki; kişinin bu rüyayı görmesi, Allah’tan korkmasına ve ilim irfan sahibi olduğuna işarettir. Rüyasında gömleğinin yakasının yırtık olduğunu göre kişi fakirleşir ve herkese muhtaç olacak duruma düşer. Rüyada gömlek aldığını gören kişi doğru yolu bulup helal yoldan kazanç sağlayacağına ve bu helal kazançla ailesini geçindireceğine işaret eder.

Rüyada Gömlek Giymek

Rüyada gömlek giymek, rüya sahibinin eşi ile tabir edilir. Rüyada eski gömlek giydiğini gören kişi eşi tarafından çok kıskanıldığına işaret eder

Rüyada Gömlek Ütülemek

Rüyada gömlek ütülemek, rüya sahibinin istediği gibi bir hayat yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin ticaretteki başarısından dolayı hayatı zenginlik içinde yaşayacağına, hem hareketli hem de eğlenceli bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Gömlek Yıkamak

Rüyada gömlek yıkamak, rüya sahibinin bulunduğu kötü durumlardan en az zarar ve en az sorun ile kurtulmak için akıllıca davranıp düşünmesine ve o şekilde hareket etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Gömlek Almak

Rüyada gömlek almak, rüya sahibi eğer rüyasında eski ya da yırtık gömlek alıyor ise, yaşayacağı sıkıntıların uzun vadede olup yaşamını derinden etkileyeceğine, eğer aldığı gömlek yeni ise, sıkıntılarından kurtulup hayatında yeni bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyada Gömlek Çıkarmak

Rüyada gömlek çıkarmak, rüya sahibinin yakın çevresinde dedikodusunu yapan kişilerin olduğu ve bunu ne kadar erken fark edip hayatından çıkarırsa yaşayacağı maddi ve manevi zararları en aza indireceğine yorumlanır.

Rüyada Kirli Gömlek Görmek

Rüyada kirli gömlek görmek, rüya sahibinin kalbi geniş, vicdanlı, ilim sahibi ve insanlara güzel ve faydalı şeyler öğreten kişi olduğuna işaret eder. Bu kişi güzel huyundan ötürü herkes tarafından sevilen ve sayılan biridir.

Rüyada Dar Gömlek Görmek

Rüyada dar gömlek görmek, rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu zor duruma işaret eder. Rüyasında dar gömlek giydiğini gören kişi zor ve kötü günler yaşayacağına ve yokluk göreceğine işaret eder.

Rüyada Kısa Gömlek Görmek

Rüyada kısa gömlek görmek, bu rüya çok hayırlı bir rüyadır ve güzel olayların gelişeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi kısa süre zarfında hayatındaki bütün olumsuz olayların düzeleceğine ve kederli olan ruh halinden kurtularak yüzünün güleceğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani