Rüyada “Rüyada Gol Atmak” Görmek

Rüyada Gol Atmak

Rüyada Gol atmak, işin hayatta çok şanslı ve başarılı olduğu, sürekli çalışma isteği olduğu, Zeki aynı zamanda çalışkan bir yapıda bir kişiyi ifade eder. Başarılı olmak için geçmişte çok acı çektiği bilinmektedir. Bu tür kişilerin başarıları genelde acı ile orantılıdır. Rüya sahibinin hayatında sürekli olarak bir şeyleri elde etmek için çok çaba sarf ettiği hiçbir şekilde hazırla konmadığı bilinir.

Rüyada Gol Atmak İslami Anlamı

Rüyada Gol atmak, İslam alimleri bu rüya ile alakalı olarak şu yorumları yapmışlardır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında gol attığını gören kişi hayatında genel olarak girişken, büyük proje peşinde koşan, kendini sürekli yenileyen aktif ve aktüel bir kişiliği işaret eder. Genel olarak bütün sorunlarında kendilerine çözüm arayan kişileri göstermektedir.

Rüyada Kaleye Gol Atmak

Rüyada kaleye gol atmak, rüya sahibinin hayatta herkesten farklı bir bakışa sahip olduğu, zenginliği ötesinde hayatta mutluluğun peşinde koşan kişileri gösterir. Bu anlamda Rüya sahibi hayatta fikren yalnız bir yaşam sürdüğünü ifade eder.

Rüyada Gol Yemek

Rüyada gol yemek, rüya sahibinin hayatında bazı şanssız durumlarla karşı karşıya kaldığı, tatsız durumlarla karşılaştığı, zengin iken fakir bir duruma düştüğü, sağlık sorunlarının başladığı, maddi ve manevi bir çöküntü dönemini gösterir. Kişinin kendine gelmesi açısından tövbe etmesi ve sadece Allah’a yönelmesi gerekmektedir.

Rüyada Gol Atamamak

Rüyada gol atamamak, kişinin hayatında sürekli bir şeyleri denediği ama başarısız olduğu, bir yerde yanlış yaptığını düşündüğü ama yanlışın nerede olduğunu bulamadığı bir yaşamda olduğu bilinir. Bu anlamda kişinin çabalamaya ve denemeye devam etmesi Ama sabırla Allah’ın kendisine vereceği rızkı ve hayatı beklemesi gerekmektedir.

Rüyada Gol Kaçırmak

Rüyada gol kaçırmak, Rüya sahibine hayatında bazı fırsatları değerlendiremediği, hayatta bir kez Eve geçecek imkanlardan yeteri kadar yararlanamadığı, kendisinde olan potansiyeli tam olarak kullanamadığı kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Futbolda Gol Atmak

Rüyada futbolda gol atmak, kişinin belli bir alanda uzmanlaştığı ve herkes tarafından o işin uzmanı olduğu bilinmesi ve bu anlamda çok büyük iş teklifleri aldığı bilinir. Hayatta yapılacak her işten ziyade bir işte başarılı olmanın mesajını veren bir rüyadır.

Rüyada Kafayla Gol Atmak

Rüyada kafayla gol atmak, rüya sahibinin Her işinde kendi zekasını ve potansiyelini ön plana çıkardı Bundan dolayı saygı görmek, Prestij sahibi olmak, maddi ve manevi zengin bir hayat sürmek anlamlarına gelir.

Rüyada Boş Kaleye Gol Atmak

Rüyada boş kaleye gol atmak, şanslı bir hayata, işlerin sürekli yaver gitmesine, şanssızlıktan uzak bir hayata delalet eder. Bu anlamda kişinin Bu imkanı iyi kullanarak hayatında aile, iş ve çevre noktasında iyi insanlarla denk geldiği bilinir.

Rüyada Penaltıdan Gol Atmak

Rüyada penaltıdan gol atmak, rüya sahibinin çok zor bir dönemeçte olduğu, kritik karar vermesi gerektiği, bir durumu ifade eder. Rüya sahibinin İyi düşünüp karar vermesi ve dua ederek sonuç beklemesi söylenir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani