Rüyada “Rüyada Gökyüzü Görmek” Görmek

Rüyada Gökyüzü Görmek

Rüyada Gökyüzü görmek, pek çok farklı anlama gelebilmektedir. Rüyada görülen gökyüzü, bir taraftan hayra yorulan rüyalar diğer taraftan da kötülüklerle karşı karşıya gelmeye yorumlanır. Rüyada gökyüzü gören kimse için, olumlu olarak, şefaate ve rahmete kavuşmaya işaret edilir.

Rüyada gökyüzü olayları görmek, gönlün ferahlamaya ve manevi duyguların gün yüzüne çıkmasına yorumlanır. Rüyada gökyüzünün yarılması ise, olumsuz olarak da kötülüklere ve amansız düşmanlara delalet eder. Eğer rüyada bakılan gökyüzü siyah ve kapalı ise bu da hayal kırıklığına ve umutsuzluğa işaret eder.

Rüyada Gökyüzü Görmek İslami Anlamı

Rüyada gökyüzü görmek, nasıl ve ne şekilde görüldüğüne göre farklı anlamlara işarettir. Rüyada gökyüzünde olduğunu gören kişi eğer kendini gökyüzüne çok yakın hissetmişse bu ömrünün artık tamam olduğuna işaret edilir.

Rüyada gökyüzünü seyretmek, mevki ve makamının artacağına işarettir. Rüyada gökyüzünde şekiller görmek, rüya sahibi iş hayatında yeni adımlar atacak ve adımları tam isabetli olacaktır. Ayrıca gökyüzü yarılması eş ve ya dostlarla bir ortaklığa girişileceğine de delalet eder. Rüyada göğe yükseldiğini gören kimse dünya işlerinden kendini soyutlamasına ve manevi hayata önem vermesine işaret eder.

Rüyada Gökyüzüne Bakmak

Rüyada gökyüzüne bakmak, eğer bakılan gökyüzü mavi ve açıksa rüyayı gören kişinin iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, yapacağı işlerin hayra çıkacağına yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin kalbinin huzurla dolmasına ve ruhen esenliğe kavuşmasına da delalet eder.

Rüyada Gökyüzünü Seyretmek

Rüyada gökyüzünü seyretmek, rüya sahibinin hanesine sevinçli bir haber gelmesine, bu haberle maddi sıkıntıların düzelmesine, eski huzurlu günlere tekrardan dönmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin daha önce kızgınlık duyduğu konularda artık sakinleşeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada Gökyüzü Yarılması

Rüyada gökyüzü yarılması, rüyayı gören kimsenin zor zamanlar geçirdiğine ancak zor günlerin
geride kalacağına işarettir. Kişi için yeni bir adım anlamına gelir.

Rüyada Gökyüzüne Çıkmak

Rüyada gökyüzüne çıkmak, İmam Nablusi (r.a) tarafından ibadet eden kişiye ve bu kişinin Allah’a yaklaşmasına yorulmuştur. Göğe yükseldiğini ve göğe girdiğini gören kimse şahadete kavuşur.

Rüyada Gökyüzünden Düşmek

Rüyada gökyüzünden düşmek, rüya sahibinin iyi ve yardımsever bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin ihtiyacı olanlara maddi ve manevi destek sağlayacağı ve hayırlı işler yapacağına yorulur.

Rüyada Gökyüzünde Yıldız Görmek

Rüyada gökyüzünde yıldız görmek, rüyayı gören kişinin mutlu olacağına ve şansının her zaman yanında olacağına işarettir. Rüya sahibi yakın zamanlarda para sıkıntısı çekmeyecek ve alacağı haberler genellikle iyi olacaktır.

Rüyada Gökyüzünü Kızıl Görmek

Rüyada gökyüzünü kızıl görmek, genellikle hayra yorulmaz. Kişinin şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına rivayet eder. Rüyayı gören kimsenin ruhsal çöküntü içine gireceğine ve zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Gökyüzünü Yeşil Görmek

Rüyada gökyüzünü yeşil görmek, yakın zamanda kazanılacak bol kazanca, meslekte elde edilecek başarıya, istenen her şeye sahip olmaya ve hayallere ulaşmaya isabet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntıları yakın zamanda geçecek ve kişi refaha erecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani