Rüyada “Rüyada Gezmek” Görmek

Rüyada Gezmek

Rüyada Gezmek, yolculuk ve seyahat ile yorumlanır. Rüyasında gezdiğini gören kişi, şehir dışı yolculuklar yapacaktır. Rüyada gezmek sıkılmak ve bıkmak ile de tabir edilir. Rüyada gezmek ile alakalı alimlerin dini açıklamaları şu şekildedir. Rüyada kalabalık şekilde otobüs gezisi yapmak, başkalarını mutlu ederek mutlu olan kişiler ile yorumlanır.

Rüyada Gezmek İslami Anlamı

Rüyada Gezmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, yenilenmeye ve dilenmeye ihtiyaç duyan kişidir demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada gezmeyi, akraba ziyaretleri ile yorumlamıştır. Rüyada el ele gezmek, huzurlu ve mutlu birliktelikler ile de yorumlanır. Rüyada geziye geç kalan birini görmek, yanlış yönlendirmek ve başarısızlığa neden olmak ile tabir edilir. Rüyasında okul gezisine geç kaldığını gören kişi, okul hayatında başarısız olacağı dönemlerdedir.

Rüyada Arabayla Gezmek

Rüyada arabayla gezmek, rahat geçecek yolculuk ile yorumlanır. Rüyasında kendi arabası ile gezdiğini gören kişi, kendi kendine kararlar alacak ve herkesin bunu kabullenmesini isteyecektir. Rüyada araba ile gezen birini görmek, başkalarına özenmek ve onlar gibi olmak istemek ile tabir edilir.

Rüyada Geziye Çıkmak

Rüyada geziye çıkmak, tatil ile tabir edilir. Rüyasında geziye çıktığını gören kişi, kafası karışmış ve yaşadıklarından dolayı sıkılmış olan kişidir. Rüyada başkaları ile geziye çıkmak, toplu kararlar almak ve uygulamak ile tabir edilir. Rüyasında tek başına ve bilmediği bir yerde geziye çıktığını gören kişi, yanlış kararlar almıştır.

Rüyada El Ele Gezmek

Rüyada el ele gezmek, destek ve yardım almak ile yorumlanır. Rüyasında sevdiği adam ile el ele gezdiğini gören kadın, mutlu olacağı hediyeler alacaktır. Rüyada sevdiği kadın ile el ele gezdiğini gören adam, eşi tarafından memnun kalacaktır.

Rüyada Gezmeye Gitmek

Rüyada gezmeye gitmek, akraba ziyaretleri ile yorumlanır. Rüyasında gezmeye gittiğini gören kişi, akraba içinde olacak davetlere katılacaktır. Rüyada gezmeye gitmek, hiç bilinmeyen yerler görmek ve kafa dinlemek ile de tabir edilir.

Rüyada Tekneyle Geziye Çıkmak

Rüyada tekneyle geziye çıkmak, sevilen insanlar ile yapılacak yolculuklar ile tabir edilir. Rüyasında tekneyle geziye çıktığını gören kişi, kendi maddi imkanları ile çevresindeki insanları mutlu edecek organizasyonlar yapacaktır.

Rüyada Otobüsle Geziye Çıkmak

Rüyada otobüsle geziye çıkmak, toplu olarak alınacak kararlar ve eğlenceli buluşmalar ile yorumlanır. Rüyasında otobüs ile tek başına geziye çıktığını gören kişi, kendi istediklerini yaparak mutlu olan kişidir.

Rüyada Arkadaşlarla Gezmek

Rüyada arkadaşlarla gezmek, dinlenmek ve enerji toplamak ile yorumlanır. Rüyasında sevdiği arkadaşları ile geziye çıktığını gören kişi, kafa dağıtacağı ve dinleneceği kısa bir tatile çıkacaktır. Rüyada sevmediği arkadaşları ile geziye çıktığını gören kişi, sevmediği kişiler ile birlikte zaman geçirmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Geziye Geç Kalmak

Rüyada geziye geç kalmak, gelen fırsatları değerlendirememek ile tabir edilir. Rüyasında geziye geç kaldığını gören kişi, başaramadığı ve değerlendiremediği fırsatlar yüzünden üzüntülü günler geçirir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani