Rüyada “Rüyada Geyik Görmek” Görmek

Rüyada Geyik Görmek

Rüyada Geyik görmek, birçok hayırlı anlam içermektedir. Bir kadının rüyada geyik görmesi, onun çok güzel bir evlada sahip olacağına işarettir. Bir erkeğin rüyada geyik görmesi, iş hayatının herhangi bir alanında meydana gelecek yükselişe; hasta bir kişinin geyik görmesi ise o kimsenin artık iyileşeceğine işaret eder. Birçok yorumcuya göre rüyada geyik görmek artık refaha erişilmesi ve güzel günlerin yakında olduğu anlamına gelir.

Rüyada Geyik Görmek İslami Anlamı

Rüyada Geyik görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya hakkında şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında geyik görürse, o kimseyi hayatının herhangi bir alanında çok güzel gelişmeler bekliyor demektir.” Bazı rüya tabircileri’nin yaptığı yorumlara göre ise rüyada geyik görmek güzel bir haber ile tabir olunur.

İslami olarak yorumu ise şu şekildedir: Rüyasında geyik gören kimse dini anlamda yaşayacağı bir aydınlanma ile artık daha iyi bir insan olma yolunda önemli adımlar atacak demektir. Bu kişi kısa zaman içinde kötü alışkanlıklarını bırakır ve Allah yolunda ilerlemeye başlar. İbadetlerini aksatmadan yerine getirir ve kalbindeki kötülüklerden arınır.

Rüyada Geyik Eti Yemek

Rüyada geyik eti yemek, kişinin karşılaşacağı güzel insanları temsil etmektedir. Bu insanlar rüya sahibinin hayatında önemli gelişmelere yol açacak, ona güzel haberler getireceklerdir. Rüyasında geyik eti yediğini gören kimse, çevresindeki insanlar ile iyi ilişkiler kurar ve kendine çok iyi dostlar edinir. Birçok yorumcu tarafından yapılan yorumlara göre rüyayı gören kişi bu insanlar ile ebedi dostluk kuracaktır.

Rüyada Geyik Boynuzu Görmek

Rüyada geyik boynuzu görmek, bir yabancının aile içerisine girerek aile üyelerini birbirine düşüreceği anlamına gelir. Bu yabancı kimse öncelikle aile bireyleri ile güzel ilişkiler kuracak, kendisini sevdirecek ve onların güvenini kazanacaktır. Ancak sonradan aile içinde baş gösteren bazı sıkıntılar ile bu yabancı gerçek yüzünü gösterecektir.

Rüyada Geyik Avlamak

Rüyada geyik avlamak, kişinin başına gelecek felaketler ile tabir olunur. Rüya sahibi farkında olmadan başına gelecek büyük dertlerden ötürü büyük bir çıkmazın içine girecektir. Rüyasında geyik avladığını gören birini kötü günler bekliyor demektir.

Rüyada Geyik Yavrusu Görmek

Rüyada geyik yavrusu görmek, peş peşe gelen güzel haberleri temsil etmektedir. Bu haberler ile hem rüyayı gören kişi hem de çevresindekiler büyük bir mutluluğa erişecek ve hayatlarında birtakım olumlu gelişmeler meydana gelecektir.

Rüyada Geyik Sesi Duymak

Rüyada geyik sesi duymak, uzaklardan gelecek olan hayırlı biri anlamına gelmektedir. Bu kişi beraberinde birçok olumlu gelişmeyi de getirecektir. Bazı yorumlara göre de bu kişi ailenin üzerindeki kara bulutların dağılmasında önemli bir rol oynayacaktır.

Rüyada Geyik Öldürmek

Rüyada geyik öldürmek, rüyayı gören kişinin yaptığı hataların bedellerini ödeyeceğine işarettir. Bu kimse önceden yaptığı yanlış davranışlardan ötürü artık bedel ödeyecek ve bir felakete sürüklenecek demektir.

Rüyada Geyik Saldırısı

Rüyada geyik saldırısı, kötü günlerin ardından gelen mutluluğu temsil eder. Bir süredir zorluklarla mücadele eden rüya sahibi artık refaha erecek ve mutlu günler görecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani