Rüyada “Rüyada Gelincik Görmek” Görmek

Rüyada Gelincik Görmek

Rüyada Gelincik görmek, rüyayı gören kişinin kendini iyi hissettirecek, gönlüne su serpecek ve içine düştüğü karamsar duygulardan kurtulmasını sağlayacak iyi gelişmeler olacağına işaret eder. Rüyada gelincik otu görmek, çevresi tarafından mutluluğa neden olacak övgüler işiteceğine ve duygularının yoğunlaşmasına delalet eder.

Rüyada gelincik çiçeği görmek, rüya sahibinin ummadığı kişiler tarafından iltifatlar alacağına ve kendini değerli hissedeceğine işaret eder. Rüyada gelincik çiçeğini toplarken çiçeğin zarar görmesi iyi değildir ve hiç hayra yorulmaz.

Rüyada Gelincik Görmek İslami Anlamı

Rüyada Gelincik görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; gelincik çiçeği rüyayı gören kişinin sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, rüyada hanesine gelincik hayvanının girdiğini görmesi ise, hilekar ve hain birisinin haneye gireceğine işaret eder.

İbni Sirin ( r.a) şöyle buyuruyor; rüyada görülen gelincik, alçak, zalim, kötü niyetli ve merhametsiz kimse ile tabir edilir. Rüyada evine gelincik girdiğini gören bir kişi ise, hanesine girecek kötü niyetli bir kişi olacağına ve haneye oldukça fazla zarar vereceğine işaret eder. Kirmani (r.a) demiştir ki; bu rüyayı gören kişinin başının ağırmasına ya da öz kardeşe delalet eder.

Rüyada Gelincik Yakalamak

Rüyada gelincik yakalamak, rüya sahibinin rızkının bereketli ve bol olacağına, yüksek ticari kazançlara ve rüya sahibinin istediği bir ilişkiye başlayacağına delalet eder.

Rüyada Gelincik Öldürmek

Rüyada gelincik öldürmek, rüya sahibinin küs olduğu ve husumet yaşadığı kişi ile barış sağlayacağına yorumlanırken, aynı zamanda düşmanını yenmeye ve kendine zarar vermeyecek duruma getireceğine işaret eder.

Rüyada Gelincik Sevmek

Rüyada gelincik sevmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında zorluklar çekeceğine ama yılmadan ve usanmadan mücadelesine devam edeceğine ve bu mücadeleden alnı ak çıkacağına işaret eder.

Rüyada Gelincik Toplamak

Rüyada gelincik toplamak, iki farklı şekilde tabir edilir. Gelinciğin çiçeğinin zarar görmeden toplanması mutluluk ve huzurlu bir hayata ve rüya sahibinin yüzünün güleceği olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Gelincik Tarlası Görmek

Rüyada gelincik tarlası görmek, rüyayı gören kişinin karşı cinsten birisinden çok hoşlanacağını ve onu gördüğü zaman çok heyecanlanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi aşk hayatında mutluluk ve huzurlu günler yaşayacağına ve bu ilişkinin evlilik yolunda ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek

Rüyada gelincik çiçeği görmek, rüyayı gören kişi hasta ise sağlığına kavuşur, maddi sıkıntıları var ise, bu durumun düzeleceğine işaret eder. Rüya sahibinin manevi yanının çok güçlü olduğunu ve yüreğinde insani duygular barındırdığından çevresindeki insanlara güzel ve faydalı işler yapacağına delalet eder. Bu sebeple çevresi tarafından oldukça sevilecektir.

Rüyada Gelincik Hayvanı Görmek

Rüyada gelincik hayvanı görmek, bu rüya uğursuzluktur ve gerek konuşmaları gerekse yapılan planlar ile rüya sahibine zarar vermeye çalışan kişilerin olduğuna işaret eder. Rüya sahibi kısa zaman içerisinde bu kişileri fark ederek önlem alması gerekir.

Rüyada Kırmızı Gelincik Görmek

Rüyada kırmızı gelincik görmek, eti yenmeyen binek hayvanlarına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani