Rüyada “Rüyada Geç Kalmak” Görmek

Rüyada Geç Kalmak

Rüyada geç kalmak, temelde rüyayı gören kişinin sosyal hayatındaki önemi ve yerini kaybedeceği anlamına gelmektedir. Bu rüyalar kişinin ayıp, hatalı ve yanlış işler yaparak mevcut sosyo-ekonomik durumunu kaybedeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Geç Kalmak İslami Anlamı

İslamiye göre kişi, insanların ona duyduğu saygısını ve kendisine olan sevgisini yitirebilir. Bu durum, rüyayı gören kişiyi oldukça olumsuz etkileyecektir.

İmam Nablusi(r.a)’ya göre kişinin duygusal ve manevi çöküş yaşamasına, yıpranmasına, çok üzülmesine neden olacak ve hayatını tümüyle etkileyecektir. Tüm bunlarla birlikte rüyada geç kalmak bazen de güvenilmeyecek bir kişinin var olduğuyla açıklanır. İnsanların rüyada geç kaldığını görmesi genellikle olumsuz sonuçlara tabir edilmektedir.

Rüyada İşe Geç Kalmak

Rüyada işe geç kalmak rüyayı gören kişinin iş hayatında oldukça olumsuz deneyimlerde bulunacağına işaret olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi işinde başarısız olabilir. İşine hile, hurda, haram karıştırabilir. İş arkadaşlarıyla arası bozulabilir. İş hayatında güvenilmeyecek davranışlarda bulunabilir.

Rüyada Sınava Geç Kalmak

Rüyada sınava geç kalmak rüya sahibinin gerçekleşmesini gerçekten çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Bu şey o kadar istediği bir şeydir ki kişi gerçekleşmediğini gördüğü anda çok üzülür, kendini yerden yere atar, harap olur. Ancak zaman geçtikçe kişi de farkına varacaktır ki, aslında uğursuz olan bu iş iyi ki gerçekleşmemiştir.

Rüyada Nikaha Geç Kalmak

Rüyada nikaha geç kalmak rüyayı gören kişinin verdiği bir sözü tutmayacağını söyler. Bu durum sözü alan kişiyi üzecektir. Sosyal alanda sözünü tutmayan kişiye olan güven azalacaktır. Sonuç olarak kişi büyük bir zarardan dönecek ve bunu için Allah’a şükredecektir.

Rüyada Uçağa Geç Kalmak

Rüyada uçağa geç kalmak, rüyada geç kalmak durumları arasında en hayırlısıdır. Rüyasında uçağa geç kalan kişinin hayırlı işlerle uğraşıp helal para kazanacağı beklenir. Gönül ilişkisi iyi olacak olan bu kişi istenilen kuvvete ulaşacaktır. Sevinecek, kolay şekilde iyi para kazanacaktır.

Bu kişinin iyi bir geleceği olacaktır. Ancak tüm bu güzelliklerin yanında bazı rüya tabircileri bu durumu bir işaret olarak yorumlamaktadır. Bu tabircilere bu rüya kişinin elindeki imkanları ve zamanı verimli kullanmadığına, bundan dolayı kısa süreli bir huzursuzluk yaşayacağına işaret etmektedir. Kısa süreli problemler meydana gelebilir ancak bunlar çözüme kavuşturulacak problemlerdir. Kişinin bir an önce kendisine çeki-düzen vermesi önerilir.

Rüyada Otobüse Geç Kalmak

Rüyada otobüse geç kalmak sabrı ve düzeni olmayan bir insanın, ani kararlarından dolayı hayatını altüst edeceğine yorumlanır. Pişmanlık duyacak bu kişi acı çeker. Bu rüya uyarı niteliğindedir. Ancak şu da unutulmamalıdır ki bazı üzücü görünen olaylar büyük hayırsız olayları engeller.

Rüyada Gecikmek

Rüyada gecikmek kişinin söyledikleriyle davranışlarının birbiriyle uyumsuz olmasından, fevri davranışlarından, kusurlarından, başarısızlıklarından dolayı duyulan güvenin sarsılacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin sorumsuz konuşma veya davranışları, sahip olduğu iyi şeyleri kaybedeceğine dair beklenti oluşturur. Bu rüya kişiyi sorumluluğunu kazanmasına yönelik girişimlerde bulunmaya davet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani