Rüyada “Rüyada Gebe Kalmak” Görmek

Rüyada Gebe Kalmak

Rüyada Gebe kalmak, rüya yorumcuları tarafından yapılan bir takım yorumlara göre rüyada gebe kalmak gelecek olan sevinçli haberlere, izzet ve şerefin artmasına, güzel ve sevindirici haberlere, malda artmaya, iflasın eşiğinden dönmeye, hastalık ve sıkıntılardan kurtulmaya dalalet eder. Rüyada gebe kalmak, İslam alimlerine göre rüyada gebe kalmak rızk elde etmeye, sıkıntılardan kurtulup selamete ulaşmaya, saygınlığının artmasına rivayet eder.

Rüyada Gebe Kalmak İslamı Anlamı

Cafer-i Sadık(r.a) tarafından yapılan rüya yorumlarına göre rüyada gebe kaldığının görülmesi hayırlara alamettir. Mal, mülk ve parada artışa, izzet ve selamete yorumlanır. Rüyada gebe kalmak, yapılan işlerde ulaşılan başarılara, taktir ve mükafata yorulur.

Rüyada Evlenmeden Hamile Kalmak

Rüyada evlenmeden hamile kalmak, hayırlı kısmete ve gösterişli bir düğüne dalalet eder. Rüyada dul ya da bekar bir kadın hamile kaldığını görüyorsa kısa sürede evlenecek ve mutlu bir yuva kuracaktır. Rüyada gebe kaldığını gören kimse, bu evliliğinden hayırlı evlatlar doğuracak ve bir ömür selamete ulaşacaktır.

Rüyada Hamile Kalmaktan Korkmak

Rüyada hamile kalmaktan korkmak, gireceği işlerde ne kadar çekimser davransa da başarıya ulaşacağına, devlet dairesine girmeye, zaten devlet dairesinde ise temiz kağıt almaya, işinde terfiye ve başarıya dalalet eder.

Rüyada Gebe Kaldığını Görmek

Rüyada gebe kaldığını görmek, müjdeli haberdir. Uzun süredir haber beklenen bir işten olumlu haberlerin geleceğine, başarıya ve yükselmeye rivayet olunur.

Rüyada Gebelik Testi Yapmak

Rüyada gebelik testi yaptığını görmek, uyarı mahiyeti taşıyan bir rüyadır. Zaman zaman harama bulaşmaya, izzet ve şerefini lekelemeye, Allah katında sınava tabi olmaya, nefis ile verilen yoğun mücadelelere, düşmanda artışa ve hayati tehlikeye dalalet eder. Kısa sürede köşeyi dönme ve zenginliğe ulaşma çabası yaşamaya ve çevrede böyle kişilerin varlığına dalalet eder. Rüyada hamilelik testi pozitif çıkıyorsa uzun süredir şüphe duyulan bir meselenin düşünüldüğü gibi çıkmasına dalalet ederken negatif çıkması yanılmanın delilidir. Rüyada gebe kalmak, dost ve düşmanı ayırmak gerektiğinin geç olmadan anlaşılacağına rivayet olunur.

Rüyada Gebelik Görmek

Rüyada gebelik görmek, sıkıntılarla karşılaşmaya, bazı sorunlarla boğuşmaya, evlilikte yaşanacak olan bir takım sıkıntılara yorulur. Rüyada o gebeliğin doğumla sonlandığını görmek ise sıkıntılarda kısa sürede kurtulacağına dalalet eder. Sorunlarla baş edileceğine ve eski günlerin geride kalacağına yorulur.

Rüyada Sevgiliden Gebe Kalmak

Rüyada sevgiliden gebe kalmak, büyük bir refah ve rahatlık içinde yaşamaya, huzur ve saadete, hayırlı bir evliliğe dalalet eder. Rüyada sevgilisinden hamile olduğunu gören kişi sevgilisi ile en kısa zamanda güzel bir evlilik yapar ve mutlu bir yuva kurar.

Rüyada Eşinden Gebe Kalmak

Rüyada eşinden gebe kalmak, bir takım işlere girişmek ve para kazanma isteği yüzünden iflasın eşiğine gelineceğine, eve gelecek olan hacze, bir takım maddi sıkıntılarla boğuşmaya dalalet eder. Bazen de kurulacak olan işlerden gelecek büyük başarılara, isabetli karalara ve emin adımlara dalalet eder.

Rüyada Tanıdık Birinden Hamile Kalmak

Rüyada tanıdık birinden hamile kalmak, alınacak olan isabetsiz karalara, yanlış seçimlere, kaybettiği şeyler yüzünden kimsenin yüzüne bakamaya, tanıdık birine borçlanmaya dalalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani