Rüyada “Rüyada Gardiyan Görmek” Görmek

Rüyada Gardiyan Görmek

Rüyada gardiyan görmek, rüyayı gören kişinin iftiraya uğrayacağına veya kötü bir kazaya veya işe karışacağına işaret etmektedir. İsteyerek ve istemeyerek de olsa kötü bir işe karışıp bu durumdan da kötü niyetli kişilerin bundan yararlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Gardiyan Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi(r.a.)’ya göre çok iyi anlamlar ifade etmeyen bu rüya ile kişinin sıkıntıya düştüğünü veya düşeceğine, birinden yardım almak istediğine veya kimseden yardım alamayacağına işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin korku, endişeye gözyaşı dökeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Gardiyan Kıyafeti Görmek

Rüyada gardiyan kıyafeti görmek, kişinin husumeti olan kişiler ile tekrardan karşı karşıya geleceğine, erkeklerin iş hayatındaki olumsuzluk ve kötü insanlar ile karşılaşacağına kadınların ise iftira tarzı kötü bir söz ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

İslami yorumcu İbni Sirin (r.a) buyuruyor; rüyada gardiyan elbisesi görmek kişinin devlet kapısından hayırlı haberler ile karşılaşacağına, mutlu ve başarılar ile dolu bir zafer elde edeceğine söylemek ile birlikte ana konu başlığımız olan rüyada gardiyan görmek ile zıt anlamlar taşımaktadır.

Rüyada Gardiyan Olmak

Rüyada gardiyan olmak, kişinin kendisinin rüyada gardiyan olarak görmesi, hısım ve düşmanlarına karşı büyük bir başarı elde edeceğine delalet eder. Büyük bir zafer ile tüm olumsuzluklara karşı göğüs gereceğine işaret etmektedir. Bu rüya sebebi ile kişinin elindeki maddi ve manevi gücü artacak, büyük başarılara imza atacaktır. Diğer yorumlara göre ise kişinin devlet dairesindeki bir işinin başarı ile sonuçlanacağına ve temiz bir haberinin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Gardiyanla Konuşmak

Rüyada gardiyanla konuşmak, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda ondan üstün bir kişi ile karşı karşıya gelip ondan büyük bir ölçüde yardım göreceğine ve onun sayesinde büyük işlere imza atacağına delalet etmektedir. Kişinin ihtiyacı olan güce çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Hapishanede Gardiyan Görmek

Rüyada hapishanede gardiyan görmek, yakın bir zamanda kişinin büyük ve temiz bir işinin hallolacağına işarettir. Büyük ve temiz bir haberler ile karşılaşacağına işaret etmektedir. Diğer bir yoruma göre ise de kişinin hapishane de gardiyan görmesi, içine gireceği sosyal ortamda çevresine karşı mahçup olacağına ve endişeye düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Gardiyanla Kavga Etmek

Rüyada gardiyanla kavga etmek, rüya sahibinin güçlü bir düşmanı ile karşı karşıya geleceğine yorumlanır. Bu durumdan galip bir şekilde ayrılacağına işaret etmektedir. Bu rüyanın Dini açıdan yorumu ise kişinin manevi anlamda iç dünyasında kendisi ile karışık durumlar yaşadığını ve bir türlü içinden çıkamadığı durumlar ile beraber olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada Bayan Gardiyan Görmek

Rüyada bayan gardiyan görmek, rüyayı gören kişinin kul hakkına girdiğini veya gireceğine delalet eder. Kendinden güç olarak düşük bir insana karşı haksızlıklar yaptığına işaret etmektedir. Menfaat ve çıkar için arkadaşlık kurmaya çalışan yeni arkadaşlar ile tanışılıp bunların en ufak hassaslıktan yararlanarak kötülük yapmaya çalışacaklarını söylemektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani