Rüyada “Rüyada Futbol Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Futbol Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Futbol görmek, anlık zevkler peşinde koşan rüya sahibinin en sonunda gerçeği görüp aydınlanmasına işaret eder. Rüyada futbol oynamak ise, geçmişte yapılan günahlara tövbe etmek ve Hak yola girmek olarak yorumlanır. Rüyada Futbol taraftarı görmek, İmam Nablusi (r.a) demiştir ki: genç ve gürbüz çocukların varlığına, evdeki neşenin daim olmasına delalet eder.

Rüyada futbol hakemi olduğunu görmek, kalabalık bir toplantıda alınan bir karar ile maaş yükselmesine ve kişinin spora yönelip kendine iyi bakmasına delalettir. Rüyasında futbol maçını tribünden izlediğini gören kişi gerçek hayatında konuşmacı olarak katıldığı bir davette herkesin ilgisini, beğenisini ve alkışlarını toplamayı başarır.

Rüyada Futbol Görmek İslami Anlamı

Rüyada Futbol görmek, bu rüyayı gören kişi karşısına ne kadar engel çıkarsa çıksın iş sahasında yükselmeye, terfi almaya ve en sonunda müdür olmaya hak kazanır. Rüyada futbol maçı yapmak, büyük kişilerden yardım alan kişi tez zamanda evleneceği kişiyi bulur. Rüyasında ünlü bir futbolcu gören kişi yakın bir zamanda beklediği bir işten telefon alır. Rüyasında futbol forması giyerek top oynamaya başladığını gören kişi sabrının sonunda mutlaka kazanan taraf olur ve dişini sıktığı için şükreder.

Rüyada Futbol Oynamak

Rüyada futbol oynamak rüya sahibi için kısmete, fakirlikten sonra bolluğa, sefaletten sonra servete, çeşitli sıkıntıların akabinde güç kazanıp ayağa kalkmasına delalettir. Futbol aynı zamanda dirliğe ve düzene işaret eder.

Rüyada Futbol Topu Görmek

Rüyada futbol topu görmek rüya sahibinin kaderini belirleyecek olan birtakım kişilerden telefon almasına ve o telefonun sonunda zafer dolu bir çığlık atmasına delalettir. Futbol topunun camını kırıp içeri girdiğini gören kişi bir komşusu ile sert bir münakaşa yaşar.

Rüyada Futbol Sahası Görmek

Rüyada futbol sahası görmek kişinin yeni bir eve çıkarak hem kendisini hem de aile halkını son derece mutlu etmesine delalettir.

Rüyada Futbol Takımı Görmek

Rüyada futbol takımı görmek kişinin ün ve şan peşinde koşup hayatını bertaraf etmesine işaret eder. Rüyasında tuttuğu futbol takımının fark yiyerek kaybettiğini gören kişi gerçek hayatında usanç duyduğu birtakım kişilerden ilelebet kurtulmayı başarır.

Rüyada Futbol Maçı Görmek

Rüyada futbol maçı görmek haksız rekabet karşısında suspus olmaya, bir şirketten atılan iftira sonucu ayrılmak zorunda kalmaya delalettir.

Rüyada Futbol Kalesi Görmek

Rüyada futbol kalesi görmek birtakım hesaplar yaparak kolay yoldan zengin olma hedefine yönelmeye delalettir. Rüyasında iki futbol kalesinin arasından geçen kişi gerçek yaşamında iki kadının arasında kalır ve evlenmek için hangisini seçeceğini karar vermez.

Rüyada Futbolcu Görmek

Rüyada futbolcu görmek kişinin gerçek yaşamında yeni bir arkadaş edinmesine, başta her şey güzel gitmesine rağmen daha sonra yeni tanışılan arkadaşın taşkın ve sinirli hareketleri karşısında şaşkınlığa uğramaya ve en sonunda bu yeni kişi ile irtibatı tamamen koparmaya delalettir.

Rüyada Futbol Forması Giymek

Rüyada futbol forması giymek merasim gerektiren bir yere, resmi bir alana onur konuğu olarak katılmaya ve gören gözlerde hayranlık uyandırmaya delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani