Rüyada “Rüyada Fular Görmek” Görmek

Rüyada Fular Görmek

Rüyada Fular görmek, uzun bir süreden beri işsizlik ile uğraşıp daralan rüya sahibinin yakın bir zaman içinde kendine uygun olan ve çok iyi kazançlar elde edeceği bir işe gireceğine yorumlanır. Rüyada fular takmak, büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarını kısa zamanda atlatacağına yorumlanır. Rüyada boynunda fular görmek, rüyayı gören kişinin kendini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına alamet eder.

Rüyada Fular Görmek İslami Anlamı

Rüyada Fular görmek, rüyayı gören kişinin çok daha mutlu bir kişi olacağına işarettir. İmam Nablusi(r.a)’ya rüyada kırmızı fular görmek, kişinin özel hayatına dair gelişmeler olacağına işaret eder. Rüyada pembe fular görmek, eğer evli değilse yakın bir zaman içinde evleneceğine yorumlanır. Rüyada siyah fular görmek, rüya sahibinin çok büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Fular Almak

Rüyada fular almak, aradığı kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyebileceğine, mutlu olacağı birtakım kararlar vereceğine ve mutlu bir aile yaşantısına, yuvaya sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Fular Takmak

Rüyada fular takmak, fırsat kapılarının açılmasına işaret eder. Rüya sahibinin fırsatlarının artacağı, çok şanslı olacağı bir dönemin geleceği, eğer seçimlerini doğru yaparsa eline yüklü miktarda para geleceği, şansı iyi değerlendirirse çok kazançlı olacağı biçiminde yorumlanır.

Rüyada Fular Bağlamak

Rüyada fular bağlamak, yakın zamanda müracaat ettiği bir iş için müjdeli haber geleceğine işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi çalışıyor ise işinde yükseleceğine veya maaşına zam alabileceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi bulunduğu mevkiden ya da yaşadığı sosyal çevreden daha işi bir duruma geçer diye yorumlanır.

Rüyada Fular Satmak

Rüyada fular satmak, hastalığa, hane içinde yaşanacak kötü olaylara, kısmetin kapanmasına, alınacak ölüm haberi gibi değişik ama kötü haberlere işaret eder. Yine bu rüya insanlar ile arasındaki bağlar sebebiyle her gün daha büyük bir sorunla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Bununla birlikte rüyada fular görmek veya satmak, kişinin çalışmalarını korumak ve kendi bakımından zarar görmemek için koyduğu mesafeler ile daha mutlu olacağına ve kendisini güvende hissedeceğine alamet eder.

Rüyada Fular Beğenmek

Rüyada fular beğenmek, kişinin sahip olduğu iş ve rütbesini kaybedeceğine delalet eder. Yine rüyayı gören kişinin günahlarının affı için dualar edeceğine ve kendini Allah yoluna adayacağına rivayet eder.

Rüyada Boynunda Fular Görmek

Rüyada boynunda fular görmek, kişinin girdiği her işte başarısız olup insanların nazarında değer kaybedişine işaret edilir. Kişinin dedikodu yüzünden yakınlarıyla tartışacağına veya küslüklerin ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Fular Görmek

Rüyada yeşil fular görmek, yarım kalan işlerin birikmesinden büyük sorunlar çıkabileceğine ve bir an önce bu işlerin tamamlanması gerektiğine yorumlanır. Bugün başlanmayan şeyin asla yarın bitmeyeceğine, bu nedenle acele edilmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Sarı Fular Görmek

Rüyada sarı fular görmek, kişinin kararsızlık yüzünden bir türlü doğru bildiği yoldan gidememesine işaret eder. Etrafından fazla etkilendiğini, karar vermekte zorlandığını ve bu yüzden işlerinin sürekli aksadığına yorumlanır. Rüya sahibinin artık bir karar vermesi gerektiği ve kaldığı yerden başlayarak yarım kalan işlerini bitirmesi gerektiğine yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Sude gün dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilim in boynunda değişik bir şal gördüm kırmızı beyaz renkte bu ne dedim garipsedim bu senin tarzın degilki ama dedim sonra baktım değiştirdi başka bir fular a dönüştü bu nasıl peki dedi bunu da begenmedim dedim güzel renkler tamsaha dedim bu kez peki bu nasıl dedi baktığımda benim gerçekte var olan yeşil bir şalım var onu takmış çok sasrdim ve hoşuma gitmişti bu durum

  2. Sude gün dedi ki:

    Rüyamda sevdiğim ama ayrıldığım erkeğin boynunda kırmızı bir.pusi gördüm bune dedim çok değildi senin tarzın değil ki bu sonra hemen baktım farklı bir fular a dönüştü bu nasıl dedi buda güzel değil dedim peki bu nasıl dedi en sin baktım benim gerçekte var olan yeşil bir şalım var onu boynuna dolamış bende çok şaşkınlıkla bakıyordum ama hoşuma gitmiş ti bu durum

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani