Rüyada “Rüyada Fotoğraf Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Fotoğraf Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada fotoğraf görmek, hayra yorulmayan rüyalardan olup bir tek tabiri bulunmamaktadır. Rüyada görülen fotoğrafın tabiri görülen fotoğrafa göre değişmektedir. Kişi kendi fotoğrafını görür ise eceli yaklaşmış anlamına gelmektedir. Ayrıca çok sayıda İslam alimine göre rüyada fotoğraf görmek geçmişe duyulan özlem ya da hayat içinde eksiklik hissedilen bazı hususlara gelmektedir. Bazı alimler bu rüyayı kişinin gördüğü fotoğraftaki kişinin kısa bir süre sonra ölmesine ya da aniden hastalanmasına tabir etmektedirler.

Rüyada Fotoğraf Görmek İslami Anlamı

Ayrıca rüyada görülen fotoğraf bir aile fotoğrafı ise ve içinde çok sayıda kimse bulunuyor ise bu rüya çocukluk günlerine duyulan özleme işaret eder. Rüyada eşinin fotoğrafını görmek, kişinin aile bağlarının eskisi gibi kuvvetli olmadığına ve bu nedenle üzüntü duyduğuna tabir edilmektedir.

Cafer-i Sadık (r.a)’a göre ise rüyada eski fotoğraflar görmek, bu rüya hastalığa ve ölüme tabir edilmekte olup bazıları için rüyanın doğru yoldan sapmak ve Allah’tan uzaklaşmak olarak yorumlanması gerektiği tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre ise rüyada eski aile fotoğrafı görmek, rüya sahibinin kısa bir süre sonra aniden ciddi bir hastalığa yakalanmasına ve bundan kurtulmak için çaba sarf etmesine tabir edilmektedir.

Rüyada Fotoğraf Çektirmek

Rüyada fotoğraf çektirmek kısa bir süre sonra hastalanmaya tabir edilmektedir. Bazı dini yorumculara göre ise rüyada sevgilinin fotoğrafını görmek, bu rüya kişinin tehlikeli ve meşakkatli bir yolculuğa çıkmasına tabir edilmektedir. Ayrıca çıkılan yolculuktan hayır olmadan dönülmesine ya da hastalanmış olarak dönmeye de tabir edilir.

Rüyada Fotoğraf Çekilmek

Rüyada fotoğraf çekilmek ne anlama gelir? Bu rüya kişinin uzun bir yolculuğa çıkmasına ya da ecelinin yakın olduğuna tabir edilmektedir. Bazı yorumcular ise bu rüyayı ruhun körelmesine ve iyilik merhamet namına hiç bir şey kalmamasına tabir etmektedirler. Bazı alimler ise rüyayı zalim kişiye ve çevresindekilere eziyet eden patrona ya da yöneticiye tabir olunmaktadır.

Rüyada Fotoğraf Göstermek

Rüyada fotoğraf göstermek kimin fotoğrafının gösterildiğine göre yorumlanmaktadır. Eğer ölmüş birinin fotoğrafı gösteriliyor ise o kişiye duyulan özleme ya da ölenin hayır ve dua beklemesine yorumlanır. Gösterilen fotoğraftaki kişi sağ ise ecelinin yaklaştığına ya da ağır bir hastalığa yakalanacağına yorulmaktadır.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

Rüyada fotoğraf makinesi görmek birkaç şekilde tabir edilir. Öncelikle kişinin ünleneceğine ya da çok zengin ve güçlü olacağına bu nedenle arayıp soranının çoğalacağına iyi anılacağına tabir edilir. Bazı elimler ise büyük bir kazaya ve çok sayıda kişinin ölümüne ya da büyük bir doğal felaketin yaşanmasına yorumlamaktadırlar.

Rüyada Fotoğraflara Bakmak

Rüyada fotoğraflara bakmak çok sayıda yorumcu tarafından geçmiş özlemi ve içinde bulunulan durumdan memnun olmamaya tabir edilmektedir. Bazı dini alimler ise bu rüyayı gösterilen fotoğrafın eski bir fotoğraf olması durumunda kişinin aile bağlarını eski hale getirmek için göstereceği çabaya tabir edilmektedir.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada fotoğraf çekmek fotoğrafı çekilen kişinin ecelinin geldiğine ya da önemli bir hastalığa yakalanarak acı çekeceğine yorulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani