Rüyada “Rüyada Fotoğraf Çekmek” Görmek

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada Fotoğraf çekmek, gerçekleşecek olan olayların habercisidir, fotoğrafın çekildiği yere göre farklı anlamlara gelebilir. Rüyada çekilen fotoğraf bazı alimlere göre bir olayın yeniden yaşanacağına işaret eder. Rüyada telefonda çok özlediği birinin fotoğrafına bakmak rüya sahibinin baktığı kişiye kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada kışın yaz fotoğrafı çekmek beklenmedik müjdeli bir haberi çağrıştırır. Rüyada yazın kış fotoğrafı çekmek ise zorluktan sonra kolaylıkla karşılaşılacağına işaret eder. Rüyada çekilen doğa fotoğrafı çekilen mevsime göre farklı yorumlanır.

Rüyada Fotoğraf Çekmek İslami Anlamı

Rüyada Fotoğraf çekmek, Kirmani(r.a)’ya göre ihtilaflı bir başka görüşe göre rüyadaki fotoğraf net bir fotoğrafsa mutlu anların tekrar yaşanacağına, fotoğraf bulanık ise sıkıntılı zamanların tekrar edeceğine işaret edilir. Rüyada fotoğraf çekmek olumlu olduğu gibi olumsuz da yorumlanabilir. Rüyasında çektirdiği aile fotoğrafını yırtan kimsenin ayrılıktan korktuğuna bunun için çaba harcadığına işaret edilir.

Rüyada Telefonla Fotoğraf Çekmek

Rüyada telefonla fotoğraf çekmek rüyayı gören kişinin gelecekte yaşamak istediği, murat ettiği arzularına kavuşacağına işaret eder. Çektiği fotoğraf sürekli siliniyorsa rüyayı gören kişiyi kederli günlerin beklediği, sabır ve sebat içinde beklerse feraha ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Telefonla Fotoğraf Çektirmek

Rüyada fotoğraf çektirmek rüyayı görenin içinde bulunduğu duruma göre farklı anlamına gelmektedir. Kendi evinde fotoğraf çektirdiğini gören biri evinde gözü olan insanlarla mücadele etmek durumunda kalabilir. Rüyasında telefonla fotoğraf çektirirken yalnız olan biri üzücü bir olayla karşılaşacağına işaret edilir.

Rüyada Telefonda Fotoğraf Bakmak

Rüyada telefonda fotoğraf bakmak özlemin işaretidir. Rüyasında telefondaki fotoğraflarını silen kimsenin geçmişle olan bağlantısını kesmek istediğine işaret edilir. Rüyasında telefonda fotoğraf bakarken sildiği fotoğrafları gören kimse geçmişte bıraktığı olayların tekrar gündeme gelmesiyle karşılaşabilir.

Rüyada Fotoğraf Albümü Görmek

Rüyada görülen fotoğraf albümü geçmişle kopan bağlantıların tekrar edeceğine işaret eder. Rüyada fotoğraf albümüne bakmanın dini yorumu, akraba bağlarını kuvvetlendirmek gerektiği ile ilgilidir.

Rüyada Doğa Fotoğrafı Çekmek

Rüyada doğa fotoğrafı çekmek hayra yorumlanır. Rüyasında doğa fotoğrafı çeken kimsenin yaptığı bir iyilikle elde ettiği sevaba işaret edilir. Rüyasında doğa fotoğrafı gören kimse sıkıntılardan uzaklaşıp inzivaya çekilmek isteyebilir.

Rüyada Aile Fotoğrafı Çektirmek

Rüyada aile fotoğrafı çektirmek dini yorumla ele alınırsa çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Yaşlı bir insan aile fotoğrafı çektirdiğini görüyorsa torun sahibi olabilir. Rüyasında çektirdiği fotoğrafta kendisini göremeyen kişinin bir kaybına çok üzüldüğünün işaretidir.

Rüyada Manzara Fotoğrafı Çekmek

Rüyada manzara fotoğrafı çekmek arzu edilen bir işe, kazanılmak istene bir okula yorumlanır. Rüyasında manzara fotoğrafı çeken kimsenin bu gördüğü rüya zor bir süreçten geçip elde edeceği başarıyla övüneceğine işaret edilir.

Rüyada Fotoğraf Çekeni Görmek

Rüyada fotoğraf çekeni görmek fotoğraf çekilen yere göre farklı anlamlara gelmektedir. Rüyasında bir fotoğrafçının fotoğraf çektiğini görmek, rüya sahibinin işini iyi yapan insanlarla karşılaşacağına delalet eder. Rüyasında bir harabede fotoğraf çeken birini görmek geçmiş yaşanan ve ibret alınması gereken olayları çağrıştırır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani