Rüyada “Rüyada Fıstık Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Fıstık Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Fıstık görmek, gönlü bol, eli çok açık cömert kişiye alamet eder. Rüyada fıstık yemek, bu rüya sahibi, bir lokma ekmeğini bile çevresindekiler ile paylaşmayı bilen, evinde misafir yedirmeyi ve içirmeyi çok seven kimse olarak yorumlanır. Rüyada görülen içli fıstık, misafirperver güler yüzlü, iyi niyetli, alçak gönüllü kişi olarak yorulur. Rüyada fıstık ikram etmek, b u kişi fakir olsa bile yine de çevresindekilere yardım edecektir.

Rüyada Fıstık Görmek İslami Anlamı

Rüyada Fıstık görmek, muhakkak ekmeğinden yedirecek kadar gönlü büyüktür. Neşesi bol, derdi azdır. Kirmani(r.a.)’ya göre rüyada fıstık görmek kişinin asla gereksiz şeyleri kafasına takmaması ve bu sebeple de enerjisini boşa tüketmemesi gerektiğine işarettir. Hayattan zevk ve keyif almaya bakar ve neşesiyle pek çok insanı kendisine imrendirecek biçimde yorumlanır.

Rüyada Fıstık Yemek

Rüyada fıstık yemek, kişi eğer masa başında bir iş yapıyorsa, işinin çok yorucu olmayacağına, zorlanmadan çalışacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin geliri ve maaşı olabildiğince yerinde olacaktır. İşinin hakkını layığı ile yapacağı ve dolgun maaş alacağı anlamına gelir. Çok büyük zahmetler çekmeden ekmeğini çıkaracak diye tabir edilmektedir.

Rüyada Fıstık Almak

Rüyada fıstık almak, gerçek hayatta hediye veya maddi kazanç sağlamak ve hatta bir davete gideceğiniz anlamına gelir. Rüya sahibinin çok eğlenceli ve müreffeh bir yaşama sahip olacağına işaret eder. Bu rüya yaklaşan bolluğun bir göstergesidir ve eğer kabuksuz fıstık görürseniz mutluluğun kısa süreceğine delalet eder.

Rüyada Fıstık Kavurmak

Rüyada fıstık kavurmak, rüya sahibinin cinsel konularda sorunlar yaşanacağına, ancak bunların daha çok psikolojik bir etki olduğuna yorumlanır. Ayrıca rüyada fıstık gören kişinin karşı cinsle sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Fıstık İçi Görmek

Rüyada fıstık içi görmek, rüya sahibinin bolluğa, berekete rahata ve huzura kavuşacağı, uzun ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, dertlerden ve sıkıntılardan, sorunlardan uzak olacağına yorulur.

Rüyada Fıstık Bahçesi Görmek

Rüyada fıstık bahçesi görmek, iman sahibi, eli açık, vefalı, yüzü güleç, tatlı dilli bir kimseye işaret eder. Bu kişi malından, mülkünden ve parasından paylaşmayı bir kulluk görevi bilmektedir. Sahip olduklarından başkalarının da yararlanmak istemesini sağlayarak hak yolunda sürekli hayır yapacağına yorumlanır. Bu kişinin cömert bir şekilde yaşayacağına, kişinin amacı bu dünyadan göçüp gittiğinde geride isminin iyi anılması olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Tuzlu Fıstık Görmek

Rüyada tuzlu fıstık görmek, borçlanmak veya hastalanmak sureti ile zor günler yaşamaya, zor günler geçirmeye yorulur. Rüyada tuzlu fıstık musibet olarak yorumlanır. Aynı zamanda rüyada fıstık görmek rüya sahibinin canının sıkılacağı ve moralinin bozulacağı birtakım olaylar yaşayacağına ya da başına bela olacak kişilerle karşılaşıp bir olaya bulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Yeşil Fıstık Görmek

Rüyada yeşil fıstık görmek, kişinin özel hayatını oldukça yüzeysel olarak değerlendirip basit bir yaşantıya sahip olunduğunu gösterir. Sağlıkla ilgili bir sorun yaşanacağına ve bir doktora danışılması gerektiğini gösteren bir işarettir.

Rüyada Kabuklu Fıstık Görmek

Rüyada kabuklu fıstık görmek, bugüne kadar kötülük görülen kişi ve arkadaşların artık daha iyi davranacağı, rüya sahibine yaptıklarından pişmanlık duydukları anlamına gelir. Doğru olmayan arkadaşlarla gereksiz konuşmalar için zaman kaybetmekten kaçınmak gerektiğine yorulur. Hiçbir iyiliği dokunmayan ve zararı daha çok olan arkadaş çevresinde en kısa zamanda uzaklaşılması gerektiğine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani