Rüyada “Rüyada Fişek Görmek” Görmek

Rüyada Fişek Görmek

Rüyada Fişek görmek, hızlı ve ani gelişecek olay ve durumlara delalet eder. Rüyada fişek doldurmak, keyifli, neşeli ve hoş ortamlarda bulunmaya yorumlanır. Rüyada fişek toplamak, İslami anlamı ile; müjde almak ve uzaktan gelecek olan hayırlı haber anlamına gelir. Rüyada fişek satın almak, bazı alimlere göre yakın çevreden duyulacak bir takım dedikodulara ve sözlere delalet eder.

Rüyada Fişek Görmek İslami Anlamı

Rüyada Fişek görmek, Kirmani (r.a.)’ya göre rüyayı gören kişinin etrafında kötülüğü dokunmayacak, zararı olmayacak rakip ve düşmanların varlığına da tabir edilir. Diğer bir yorum ile rüyada havai fişek görmek, elde edilecek menfaatlere de yorumlanır. Rüyada fişek atılması, yeni iş başvuruları yapmak, yeni iş alanları keşfetmek ve para kazanmak için verilen çabalara tabir edilir. Rüyada Fişek atıldığını görmek, ticari hayatta bazı sıkıntılar olduğuna ancak, bu sıkıntıların tamamen biteceğine delalet eder.

Rüyada Fişek Almak

Rüyada fişek almak, sevilen bir insana güzel haberler vermeye delalet eder. Dini anlamı ile bu rüya, itibar sahibi olmak ile değerlendirilir. Kutlama ile de değerlendirilir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, kişinin, parası ile bir yatırım yapacağına ve bu yatırımın kişiye menfaat ve yarar sağlayacağına delalet eder. Stres yaşanmasına neden olacak bazı olay ve durumlara da işaret eder.

Rüyada Fişek Atmak

Rüyada fişek atmak, insanın hayatındaki karmaşaya işaret eder. Aile, iş ve sosyal yaşantıda bazı karışık olayların yaşanacağına, birkaç engel ve pürüze delalet eder. Bazı yorumculara göre rüya sahibinin düşünmeden edeceği sözlere yorumlanır.

Rüyada Fişek Doldurmak

Rüyada fişek doldurmak, rüya sahibinin, bazı işlerde kararsız kaldığına, bu kararsızlığı yüzünden bazı sıkıntılar yaşayacağına tabir edilir. İmam Nablusi (ra) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, uzun süredir istediği bir işi gerçekleştirmek için harekete geçecek demektir.

Rüyada Fişek Toplamak

Rüyada fişek toplamak, ekonomik anlamda ferahlama ve rahatlama yaşamak ile tabir edilir. Aynı zamanda kişinin, ailesi ve yakın çevresinde bulunan kişilere yardım eli uzatacağına delalet eder. Ticari hayatta durgun ve faal olmayan günlerin sona ereceğine, işlerin açılacağına yorumlanır.

Rüyada Fişek Patlaması

Rüyada fişek patlaması, hayatında birçok alanında ilerlemeler yaşamak, sıkıntılı sürenin sona ermesi, büyük kazanç ve gelir ile tabir edilir. Ele geçecek mal ya da mülk olarak da değerlendirilir.

Rüyada Havai Fişek Görmek

Rüyada havai fişek görmek, farklı ve değişik olaylara delalet eder. Kişinin, sosyal çevresinde yaşayacağı güzel zamanlar ile tabir edilir. Keyif, sevinç ve neşeye sebep olacak olay ve durumlar anlamına gelir.

Rüyada Boş Fişek Görmek

Rüyada boş fişek görmek, yapılacak işlerden istenen sonuçları alamamak anlamına gelir. Gelir getireceği düşünülen bir işin sonucundan gelir elde edememek ile tabir edilir. Özel hayatta birlikte olunan kişi ile anlamsız ve gereksiz bir konuda tartışma yaşamak ile de yorumlanır.

Rüyada Dolu Fişek Görmek

Rüyada dolu fişek görmek, çok çile ve cefa çektikten sonra rahata kavuşmaya, istenen noktaya ulaşmaya, başarı ve zafere yorumlanır. Sevilen insandan sevindirici bir haber almaya tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani