Rüyada “Rüyada Fincan Görmek” Görmek

Rüyada Fincan Görmek

Rüyada fincan görmek, rüya gören kişi açısından hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Kişinin sahip olduğu kötü alışkanlıklarından kötü davranışlarından kurtulacağına, huzura kavuşacağı mutlu olacağı yönünde tabir edilir. Kişinin sahip olduğu karamsar hallerinden sıyrılmasına, narin kırılgan yapısından kurtulacağına işaret ettiği yönünde yorumlama da yapılmaktadır.

Aynı zamanda bazı rüya yorumcuları bu rüyayı görenin hayal kırıklığına uğrayacağına ve başarısız olacağına yorumlamıştır. Rüya gören kişinin olumsuz olaylar yaşayacağına ve bu sebeple de bir ruhsal boşluğa düşeceğine dikkat çekmektedir.

Rüyada Fincan Görmek İslami Anlamı

Rüyada fincan görmek, rüya tabirleri yorumlama yapan kişiye göre değişmekle birlikte birçok yönde tabir edilmektedir. İslami alanda rüyada fincan görmek, rüya sahibinin rızkının bollaşmasına işaret ettiği yönündedir. Diyanetin bu rüya üzerinde yorumu ise kişinin hedeflerine ulaşacağı ve huzurlu mutlu günler yaşayacağı yönündedir.

Büyük din alimlerinden İmam Nablusi (r.a.) ise rüyada fincan görmek ile ilgili kişinin çevresinde becerikli kişilerin olduğuna ve kişiye menfaat ya da zarar getireceğine yönelik yorumlama yapmıştır. Rüya tabircisi İbn-i Sirin (r.a.) rüyaları üçe ayırmaktadır. Bunlar nefsani sözden ileri gelenler, korkma halinde olanlar ve Rahami müjdelerdir. Her ne kadar tabiri yapılsa da her rüya kişiseldir.

Rüyada Fincan Kırılması

Rüyada fincan kırıldığını görmek kişinin kazançlı yatırımları olacağına, maddi refaha ulaşacağına, mutluluk verici gelişmeler yaşayacağına, imrendiği bir ilişkiye kavuşacağına, bol kazanca ve bol şansa dikkat çeker. Rüyayı görenin fincan kırması ise kişinin hayatında kısa süreli olumsuzluklar yaşayacağına yorumlanmaktadır. Bunun yanında fincanı kıran kişinin çevresindeki kişilerden birisinin kalbini kıracağı yönünde de tabir edilmektedir.

Rüyada Fincan Almak

Rüyada fincan almak, çevresindeki kişilerle muhabbetin artacağına, mutlu huzurlu günler yaşayacağına, sevindirici habere dalalet etmektedir. Aynı zaman da ümit olarak yorum bulmaktadır. Haneye gelecek olan bir misafire de rivayet olunur.

Rüyada Fincan Vermek

Rüyada fincan vermek dini açıdan hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Bunun yanı sıra rüya sahibinin başına kötü bir olay geleceğine ve bundan kurtulmak için sadaka vermesi gerektiğine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin hayatına renk katacağına, heyecanlı bir döneme gireceğini göstermektedir. Bu rüyada Kirmani (r.a)yorumu ise yargısız bir infazda bulunulduğuna ve vicdan azabı çekildiği yönündedir.

Rüyada Fincan Takımı Görmek

Rüyada fincan takımı görmek aile içerisinde huzura dikkat çekmektedir. Kahve fincan takımı görmek ise çevresindeki bazı kişilerce kırılacağına gösterir. Aynı zaman da iş hayatında olumsuzluklar olacağına bir daha düzelmeyeceğine yorumlanır. Maddi ve manevi olarak büyük sıkıntıya girileceğine yönünde rivayet edilir.

Rüyada Renkli Fincan Görmek

Rüyada renkli fincan görmek rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşayacağına, iş hayatında olan olumsuzluklar sebebiyle sağlık yönünden problemi olacağına, borç olarak almış olduğu parayı sıkıntı çekmeden ödeyeceğine, sorunlarından kurutulup feraha ereceğine ve sağlık problemlerinden kurtulacağına dalalet etmektedir.

Rüyada Fincan Yıkamak

Rüyada fincan yıkamak, rüyayı görenin bir hastalığı var ise fincanı yıkadığı gibi kendisinin de temizleneceğine şifa bulacağını göstermektedir. Başka birisinin fincan yıkadığını görmek ise o kişiden yardım alınacağına dikkat çeker.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani