Rüyada “Rüyada Fidan Görmek” Görmek

Rüyada Fidan Görmek

Rüyada Fidan görmek, olumlu şekillerde yorumlanır. Rüyasında fidan gören kişi, beklediği haberleri alacak ve istediklerine ulaşacaktır. Rüyada fidan sulamak, güzel günlerin habercisi olarak da tabir edilmektedir. Rüyada fidan görmek ile alakalı alimlerin İslami yorumları şöyle olmaktadır.

Rüyada Fidan Görmek İslami Anlamı

Rüyada Fidan görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak, iyi işler yapmaya ve iyi haberler almaya yormuştur. İbni Şirin (r.a) Rüyada fidan dikmeyi, sevgi ve çocuktur yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyada fidan almak ile ilgili olarak, iyi yetiştirilmiş çocuklar ve övgü ile tabir etmiştir.

Rüyada Fidan Dikmek

Rüyada fidan dikmek, çocukların geleceği için yapılan birikim ile yorumlanır. Rüyasında fidan diktiğini gören kişi, emeklerinin karşılığını alacaktır ve hayır işleri yapacaktır. Rüyada dikilen fidan, iyi yetişmiş evlatların başarılarına şahit olunacağını da delalet etmektedir. Rüyada başkasının fidan diktiğini görmek ise, özenmek ve örnek almak ile tabir edilir.

Rüyada Fidan Almak

Rüyada fidan almak, yeni ve hayırlı kararlar almak ile yorumlanır. Rüyasında fidan aldığını gören kişi, hayatı ile alakalı kararlar alacak ve daha hayırlı işler ile uğraşacaktır. Rüyada başkasının fidan aldığını görmek, başkalarına karşı verilen akıl ve nasihat ile tabir edilmektedir. Fidan almak, iyi dostlar edinmek olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Fidan Sulamak

Rüyada fidan sulamak sabır ile yorumlanır. Rüyasında fidan aldığını gören kişi sabırlı olmalıdır ve acele kararlar vermemelidir. Rüyada sulanan fidan, gelecek için yapılan yatırımlar olacağını da işaret eder. Rüyada başkasının fidan suladığını görmek, başkaları için yapılan birikim anlamına gelmektedir.

Rüyada Fidan Kesmek

Rüyada fidan kesmek, yer değişikliği yapmak ve taşınmak anlamı da gelir. Rüyasında fidan kestiğini gören kişi, mecburi olarak taşınmak zorunda kalacaktır. Rüyada kesilen fidanı başka bir yere dikmek, şehir değişikliği yapmak ve başka bir şehre taşınmak ile tabir edilir. Rüyada başka birinin fidan kestiğini görmek, kiracı çıkartmak ile tabir edilmektedir.

Rüyada Fidan Koparmak

Rüyada fidan koparmak, arsız ve düşüncesiz kişiler ile yorumlanır. Rüyasında fidan kopardığını gören kişi, düşüncesiz davranışlarda bulunarak çevresine zarar verecektir. Rüyada başkasının fidan kopardığını görmek, manevi sıkıntılar yaşar iken, yalnız bırakılmak ile yorumlanır. Rüyada fidan koparılması, arsız olan hayvan sahiplenmek anlamına da gelmektedir.

Rüyada Saksıda Fidan Görmek

Rüyada saksıda fidan görmek, zor şartlar altında olan ve bu durumdan başkalarının da etkilenmesini isteyen akraba ile yorumlanmaktadır. Rüyasında saksıda fidan gören kişi, yaşadıklarını kabullenmeli ve çevresine de aynı şeyleri yaşatmamalıdır.

Rüyada Kurumuş Fidan Görmek

Rüyada kurumuş fidan görmek, olumsuzluklar ile yorumlanır. Rüyasında kurumuş fidan gören kişi, isteklerine ulaşamayacak ve başarısız olacaktır. Rüyada kurumuş fidan toplamak, umutsuzluk ve manevi yorgunluk anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeşil Fidan Görmek

Rüyada yeşil fidan görmek, hayırlı haberler almayı delalet eder. Rüyada görülen yeşil fidan kabul olan dua ve iyi niyetli akraba anlamına gelmektedir. Rüyasında yeşil fidan gören kişi, yakın zamanda istediği haberleri alacak ve büyük bir sevinç yaşayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani