Rüyada “Rüyada Fesleğen Görmek” Görmek

Rüyada Fesleğen Görmek

Rüyada Fesleğen görmek, neşeye, sevince ve mutluluğa işarettir. Rüyada fesleğen almak, rüya sahibi erkek ise çok kısa bir zamanda hayalindeki bir kadınla tanışmasına işaret eder. Rüyada fesleğen sulamak, rüya sahibi kadın ise eline büyük miktarda para geçip, büyük bir mirasa konacağına delalet eder.

Rüyada Fesleğen toplamak, rüya sahibi bekar bir kişi ise çok zengin biri ile evleneceğine yorumlanır. Rüyada fesleğen dikmek ise bu rüyayı gören genç kişi ise, kalbindeki bütün isteklerinin çok yakın bir zamanda gerçek olacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda rüyada fesleğen fidanı görmek, erkek çocuğa delalet ederken, fesleğen fidesini söküp koparmak ağlamaya, kedere ve üzüntüye delalet etmektedir.

Rüyada Fesleğen Görmek İslami Anlamı

Rüyada Fesleğen görmek, güzel sözlü, kibar ve asil bir kimse ile arkadaş olmaya işarettir. Rüyada fesleğeni söküp koparan kişi asil, kibar ve güzel sözlü arkadaşından ayrılır diye yorumlanır. Rüyada fesleğen yediğini görmek, kısa zaman içinde iş hayatında başarılar elde etmesine yorumlanır.

Rüyada güzel renkli ve gür yapraklı olarak rüyada fesleğen görmek, iş yerinde yükselmeye işaret eder. Rüyada görülen fesleğen eğer mat ve soluk renkli bir de sararmış ise hastalığa işarettir. Rüyada fesleğen aldığını görmek, dertlilerin dertlerine deva, şifa arayanlara şifa bulacakları fırsatların oluşacağına delalet eder.

Rüyada Fesleğen Dikmek

Rüyada fesleğen dikmek, kişinin sevdiklerinden yardım alarak değişik birtakım işlere girişeceğine işaret etmektedir. Yeni bir iş yeri açmasına veya mevcut işini büyütmesine delalet eder. Ayrıca alınacak bir kararı için aileden onay verilmesine de işaret edilir.

Rüyada Fesleğen Toplamak

Rüyada fesleğen toplamak, kişinin parasal yönden kazanç sağlanacağına ve yaptığı işlerin değerinden fazla rağbet göreceğine işaret etmektedir. Bununla birlikte yeni bir işe girilip başarı kazanmaya, yeni işte daha iyi yerlere gelmeye delalet etmektedir. Bol kazançlara ve bereketli tarla mahsulleri olarak tabir edilir.

Rüyada Fesleğen Almak

Rüyada fesleğen almak, rüyayı gören ve fesleğen alan kişinin hastalıklarına şifa bulunacağına işaret etmektedir. Hasta olmayan sağlıklı kişiler için para kazanmaya veya büyük mallar edinmeye yorulmaktadır.

Rüyada Fesleğen Sulamak

Rüyada fesleğen sulamak, fesleğeni sulayan kişi hasta ise hastalıktan kurtulup sağlıklı günlerine kavuşacağına ve vücudunun bağışıklık sisteminin her gün daha iyiye gideceğine alamet eder. Bununla beraber iş yaşantısında üst rütbedeki birinden yardım göreceğine delalettir.

Rüyada Fesleğen Koklamak

Rüyada fesleğen koklamak, mutlu ve huzurlu günlerin çok yakında olduğuna yorulur. Fesleğeni koklayan kişi erkek ise yuva kuracağına ve iki çocuk sahibi olacağına alamet etmektedir. Eğer koklayan kişi kadın ise zengin bir kısmet bulup evleneceğine işarettir.

Rüyada Fesleğen Yemek

Rüyada fesleğen yemek, kişinin uzun süreli başarılar sağlayacağı anlamına gelir. Mevki sahibi olan kişi işinde daha da ilerler. Aynı zamanda şifa arayan hastalar şifa bulur ve gerektiğinde doktor müdahalesi olmadan hastalıklarının iyileşeceği anlamına gelir.

Rüyada Taze Fesleğen Görmek

Rüyada taze fesleğen görmek, rüyasında evindeki saksıda veya bahçede fesleğen gören kişi hayır ve çok menfaatli işlerde bulunacağına işaret etmektedir. Rüyasında fesleğen gören kişi sevdiği bir dostundan ya da arkadaşından ayrılacağına işaret edilir.

Rüyada Fesleğen Çiçeği Görmek

Rüyada fesleğen çiçeği görmek, genelde iyiye ve hayra yorulmaktadır. Eğer kadın görürse bol paraya işarettir. Erkek ise gören kişi evlada yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani