Rüyada “Rüyada Fener Görmek” Görmek

Rüyada Fener Görmek

Rüyada Fener görmek, iyiye yorumlanır. Cafer-i Sadık (ra) buyurmuştur ki; rüyada fener gören kişi, fırsatlar yakalayacaktır. Rüyada görülen el feneri, güzel arkadaşlık ve dostluklara delalet eder. Aynı zamanda rüyada fener gören kimse, ticarette ve iş hayatında yükseleceğine tabir edilir. Rüyada el feneri satın almak, sevilen insana yakın zamanda kavuşmaya da yorumlanır.

Rüyada Fener Görmek İslami Anlamı

Rüyada Fener görmek, Kirmani(r.a)’ya göre sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulmak anlamına da gelir. İslami yorumu ile rüyada deniz feneri görmek, hayatında bir çok alanında olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada denizin ortasında fener görmek, rüya sahibinin bir dileği olduğuna ve sabır gösterilirse bu dileğin gerçek olacağına tabir edilir. Aynı zamanda rüyada fenerin yanması aydınlık, parlak ve refah günlere işaret eder. Uzak bir yerden gelecek bir insan ile de değerlendirilir.

Rüyada Fener Almak

Rüyada fener almak, büyük kazanç getirecek bir işe girmek, yeni bir yatırım yapmak ile yorumlanır. Bazı alimlere göre, umut kesilen bir işte umut verici gelişmeler yaşanacağına tabir edilir. Hane içinde bolluk ve bereketin olduğu bir döneme delalet eder.

Rüyada Fener Satmak

Rüyada fener satmak, rüyayı gören kişi, atacağı adımlar sonucunda hayırlı işler yapacak ve mutlu olacaktır. Özel hayatta sevilen insan ile mutlu günler geçirmek anlamına da gelir. Maddi anlamda yaşanan sıkıntıları atlatmak için harekete geçmeye, çalışmaya ve çareler aramaya yorumlanır.

Rüyada Dilek Feneri Görmek

Rüyada dilek feneri görmek, işlerde bir takım sorunlar olduğuna, kişini bu sorunlar yüzünden sıkıntı yaşadığına delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, özel hayatta çok istenene ulaşmak, sevilene kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada El Feneri Görmek

Rüyada el feneri görmek, rüyayı gören kişinin, kimseden yardım ve destek almadan emek vererek çalışacağına, çabalayacağına delalet eder. Kişi, kendi emeği ile başarı sağlayacak ve zafer elde edecektir. Özel hayatta birlikte olunan kişiye olumlu adımlar atarak sorunları çözmek manası da taşır.

Rüyada Deniz Feneri Görmek

Rüyada deniz feneri görmek, hayırlara vesile eder. İmam Nablusi (ra) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, hayırlı bir yolculuğa çıkacaktır. Rüya sahibi, bunalım yaşadığı, sıkıntı çektiği bir konuda sürpriz bir gelişme yaşayacak ve deyim yerinde ise rahat bir nefes alacaktır.

Rüyada Kandil Feneri Görmek

Rüyada kandil feneri görmek, bir haber almak ile yorumlanır. Ayrı kalınan ya da uzakta olan bir insan ile iletişim kurulacağına ya da o insan ile bir araya gelmeye delalet eder. İş hayatında bir fırsat yakalamak anlamına da gelir.

Rüyada Fener Balığı Görmek

Rüyada fener balığı görmek, kısmet ve nasip elde etmek anlamına gelir. Bazı yorumculara göre, kişinin kazançlarına da işaret eder.

Rüyada Fener Işığı Görmek

Rüyada fener ışığı görmek, aile, akraba ya da yakın çevrede olan güçlü bir kimseden destek almak ya da yardım görmek ile tabir edilir. Diğer bir yorum ile bu rüya, kişinin güvenilir insanlarla karşılaşacağına ve bu insanla dostluk kurulacağına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani