Rüyada “Rüyada Felç Olmak” Görmek

Rüyada Felç Olmak

Rüyada felç olmak, yeniden ayağa kalmak, çabalamak ve kazanmak ile yorumlanır. Farklı olarakta, rüyada felç olmak hastalık ve vefat olarak tabir edilir. Rüyasında bütün vücudunun felçli olduğunu gören kişi, ağır hastalık geçirir ve vefat eder. İslami olarak alimler şu şekilde yorumlar yapmıştır.

Rüyada Felç Olmak İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Bir kimse rüyasında felçli olduğunu görmüş ise, tövbe etsin. Ölümü zor olacaktır. Yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada kendini felçli olarak görmüş kişi, aile ya da akrabalarından birini kayıp eder. İmam Nablusi (r.a) Rüyada birinin felç olduğunu görmek, birine yardım etmektir. Eğer rüyanızda kendiniz felç iseniz ağır bir hastalık geçirirsiniz. Demiştir.

Rüyada Felç Olup Konuşamamak

Rüyada felç olup konuşamamak, suçlanmak ile tabir edilmektedir. Rüyasında felç olup konuşamadığını gören kişi, yaptığı yanlış yüzünden ayıplanır ve kimse onu dinlemez. Rüya sahibi yalnız ve mutsuz bir hayat yaşar. Rüyanızda başka birinin felçli olduğunu ve konuşamadığını görmüş iseniz, size yanlış yapan, hakkınıza giren birinin sizden helallik almadan öleceği ile yorumlanır.

Rüyada Yüz Felci Olmak

Rüyada yüz felci olmak, kafadan bir hastalık ile tabir edilir. Rüya sahibi beyin gibi kafa bölgesinde olan bir şeyden dolayı hastalık geçirebilir. Rüyada, yüzün felç olup konuşamadığını görmek, kendini ifade edememek, dışlanmak ile yorumlanmaktadır. Rüyasında yüz felci olup konuştuğunu görmek, bir hata ve ayıptan, konuşarak kurtulmak ile yorumlanır. Rüyada başka birinin yüz felci olduğunu görmek, birine verilecek olan zarara ve atılan iftiraya yorumlanmaktadır.

Rüyada Kolun Felç Olması

Rüyada kolun felç olması, hangi kol olduğuna göre yorumlanır. Rüyada sağ kol felci olarak görülüyor ise, yapılacak olan yardımlara güç yetmez. Rüya sahibi, çok istese de yardıma muhtaç olan kişiye asla yardım edemez. Rüyada sol kolun felç olduğu görülüyor ise, rüyayı gören kişi bir kavga ve beladan kurtulur.

Rüyada Bacakların Felç Olması

Rüyada bacakların felç olması, rüya sahibinin, gitmesi gereken yerlere gidememesi olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında kendi bacakları felçli gören kişi, bacaklarından sıkıntı yaşar ve ameliyat olur. Başka birinin bacaklarının felçli olduğunu görmek, yatalak bir hasta ile tabir edilir.

Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyada felçli birini görmek, bir kişiye edilecek yardım ile yorumlanmaktadır. Rüyada felçli olarak görülen kişi, rüya sahibinin tanıdığı ise yakın akrabalarından, hastalık geçiren olur. Rüyada felçli biri ile konuşmak, dertli olan birisi ile dertleşmek ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Felç Olduğunu Görmek

Rüyada felç olduğunu görmek, yapılan yalan işler yüzünden, sorun yaşanacağına ve rüyayı gören kişinin büyük utanç yaşayacağına yorumlanmaktadır. Rüyasında felç olduğu gören kişi, yalnız bir hayat yaşar ve herkes tarafında dışlanır. Her iki kol felç oluyor ise, muhtaçlığa yorulur. Başka bir kişinin kollarının felç olduğu görülmüş ise düşman alt edilmiş olarak tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani