Rüyada “Rüyada Fare Ölüsü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Fare Ölüsü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Fare ölüsü görmek, rüyayı gören kişi için genel anlamda hayırlı bir rüya olsa dahi, rüyada fare görmek fitne, fesat ve kötülükler ile dolu bir düşmana işaret etmektedir. Bu kapsamda bakıldığında rüya sahibi bu kişilikte bir insanı saf dışı bırakarak kendisine zarar vermesine izin vermeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda fare ev içine girip, zarar veren ve kirli bir hayvan olması sebebi ile rüyada görülen düşman da, rüyayı gören kişinin evine girip çıkacak kadar yakın bir insan olabilir.

Rüyada fare ölüleri görmek ile ilgili olarak, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; dini vecibelerini yerine getirmeyen, imandan ve kurandan yoksun, inançsız kimselere delalet eder. Bu rüya Allah’a uzaklık olarak tabir edilir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; ahlaksız teklif almaya, başarısız olmanıza sebep verecek düşmanların varlığına, elinize geçecek belli miktarda parayı yanlış yatırımlarda değerlendirmeye yorumlanır.

Rüyada Fare Ölüsü Görmek İslami Anlamı

Rüyada fare ölüsü görmek, İslami, dini yorumu ise, böyle bir rüya gören insanın rızkı ve gelirinin hayırlı yollarla artacağına ve helal paraya işaret etmekte olduğu yönündedir. Aynı zaman da kişinin düşmanları olduğuna fakat düşmanlarının rüyayı gören kişiye her hangi bir şekil de zarar veremeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Evde Fare Ölüsü Görmek

Rüyada evde fare ölüsü görmek, hane içinde olumlu durumların habercisi olarak kabul edilmektedir. Eğer evde birden fazla ölü fare görülmüş ise, kişinin hanesinde ki hasta bir bireyin şifa bulacağına işaret etmektedir. Eğer tek bir ölü fare görülmüş ise, kişinin hanesine hiç beklenmedik yerden gelen maddi kazanç durumları olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Siyah Fare Görmek

Rüyada ölmüş siyah fare görmek, kimi alimlere göre rüyayı gören kişinin ailesinde hiç beklenmedik anda bir yakınını kaybetmek şeklinde yorumlanmaktadır. Başka deyişlere göre ise hane içinde huzursuzluk çıkması adına uğraş gösteren kişilerin amaçlarına ulaşamayarak hüsrana uğramaları anlamına gelmektedir.

Rüyada Fare Ölüsü Atmak

Rüyada fare ölüsü atmak, rüyayı gören kişinin şeytanın dediklerini dinlemeyerek hak yolunda yürümesine işaret etmektedir. Aynı zamanda icra edilen işte helal paraya ve hayırlı, kısmetli olaylar yaşanması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Rüyada fare ölüsü görmek, rüyayı gören kişinin düşmanları olduğuna, bunun yanı sıra düşmanlarının güçsüzlüğüne yorumlanmaktadır. Yani rüyayı gören kişinin düşmanları tarafından her hangi bir kötü duruma düşmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Can Çekişen Fare Görmek

Rüyada can çekişen fare görmek, rüyayı gören kişinin uğradığı haksızlık durumunda edilen dualar ve yapılan ibadetler sayesinde her şeyin açığa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ölü Farenin Dirilmesi

Rüyada ölü farenin dirilmesi, rüyayı gören kişi için sosyal ortamında yaşanacak olumsuz olaylara işaret etmektedir. Rüyasında ölü farenin dirildiğini gören kişinin, egosu ve kendini beğenmişliği sonucu sosyal çevresinde ve aile ortamında zor durumlara düşeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani