Rüyada “Rüyada Fare Öldürmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Fare Öldürmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada fare öldürmek, rüyayı gören kişinin mal ve mülkünden yiyen, sadece menfaat için yanında olan yalakalık ve dalkavukluk yapan birinden kurtulacağına işarettir. Rüya sahibi bu kişiye karşı artık daha fazla tahammül edemediği için onu hayatından çıkarmayı başaracağı anlamına gelir.

Rüyada Fare Öldürmek İslami Anlamı

Rüyada fare öldürmek, kişinin hayatında hiç işe yaramayan, gereksiz insanlara hayır demeyi öğreneceği anlamına gelir. Kirmani(r.a.)’ya göre bu rüya sürekli kendini aşağı gösterip para isteyen insanlar anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gereksiz yere ondan para veya maddi destek isteyen kişilere hayır demeyi öğrenmeye işarettir.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada ölü fare görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisine zarar vermeyecek olan yalnızca arkasından konuşup onu kötüleyen birinin varlığına işaret eder. Diğer yandan ise kişinin hiçbir şey yapmadan bir düşmanından kurtulacağı anlamına gelir. Cafer-i Sadık’ a göre bu rüya dini vecibelerini yerine getirmeyin, kurandan ve imandan yoksun, inanmayan kimseye delalet eder.

Rüyada Beyaz Fare Öldürmek

Rüyada beyaz fare öldürmek, insanların arkasından kuyusunu kazmadan, kazançlarına mani olmadan, hileye başvurmadan, bazı şerli kişilerin kötülüklerine denk gelmeye ve kişinin haksızlığa uğramasına alamet eder. Rüyada sopa ile beyaz fare öldürmek, acımasız bir şekilde eleştirilmek, hedef gösterilmek ve hırpalanmak anlamına gelir.

Rüyada Ölü Fare Yavrusu Görmek

Şerli ve korkulması gereken bir kişinin artık zarar veremeyeceği anlamını taşır. Art niyetli, çevresindeki herkese kötü gözle bakan, hiç sevgi taşımayan ve etrafındaki kimseye saygı duymayan bir düşmanın alt edilmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölü Fareye Basmak

Bu rüya şanssızlık ve uğursuzluk olarak görülür. Rüyayı gören kişinin başına büyük bir musibet gelmesine, başının bela ve dertten kurtulamamasına, kötü bir olayın uzun süre peşinde olmasına işaret eder. İstenmeyen bazı sorunlara sebep olacağına, uzun uğraş gerektiğine delalet olur.

Rüyada Ölü Fareler Görmek

Rüyada ölü fareler görmek, sinsice dolaşan ve ara bozuculuk yapan, laf taşıyan, kötü insana işarettir. Rüya sahibi bu tarz bir insanla muhatap olacaktır. Kişiye karşı fesatlık düşünen kişilerin planlarından emin olunur.  İslami rüya tabirine göre gözünü hırs bürüyen biri sebebi ile ailede tartışmaların ortaya çıkacağı ve istenilmeyen sonuçlar doğuracağı anlamına gelir.

Rüyada Evde Ölü Fare Görmek

Bu rüya etrafında söz dinlememekte ısrar eden ve sürekli olarak hata yapan insanların olduğu anlamına gelir. Kişinin çalıştığı yerde emeği alamamasına sebep olabilir. Eğer öldürülen beyaz fare zehirli ise bazı kişiler tarafından belalı durumlara düşürülmek istenmesi anlamını taşır.

Rüyada Siyah Fare Öldürmek

Rüyada siyah fare öldürmek, kişinin ve yakınlarının kötü bir durum yaşanmasına ama kişinin desteği ile sorunun ortadan kalkacağına işaret edilir. Rüya sahibinin katkıları ile büyüyebilecek olan yaşananlar, kısa süre sonra ortadan kalkacaktır. Sevilen insanlardan kasıt, aile veya yakın çevre olabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani