Rüyada “Rüyada Fal Bakmak” Görmek

Rüyada Fal Bakmak

Rüyada fal bakmak, rüya sahibinin mal ve mülkünün artışına, geçim sıkıntısından kurtuluşuna, mutlu huzurlu bir ilişkisi olduğuna, borçlarını ödeyeceğine tabir edilmektedir. Rüyada fal bakmak, aynı zamanda kişinin problemlerin üstüne giden bir yapıya sahip olduğuna, kendinden emin bir karaktere sahip olduğuna, yaşam sevinci olduğuna ve çevresinde ki yalancı kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Fal Bakmak İslami Anlamı

Kirmani (r.a.) rüyada fal baktırdığını gören kişinin sağlık sorunları yaşayacağına, üzüleceği ve gözyaşı dökeceği durumlarla karşılaşacağına delalet eder. Günahkar olup Allah tarafından cezalandırılacağına, yaşamış olduğu tereddütlerin kendisine manevi olarak zarar vereceğine işaret etmiştir.

İmam Nablusi (r.a.) rüyada el falına bakmak ya da baktırdığını görmek ile ilgili yaşanılanların gerçek yüzünü doğruyu görememek ve bu sebeple başkalarından tavsiye almak olduğunu buyurmuştur. İbn-i Sirin (r.a.) rüyada bakılan falın iyi çıkması için düşmana karşı galibiyet yaşanacağına, falın kötü çıkması için ise tam tersi mağlubiyet alınacağına yorumlamaktadır.

İmam Cafer-i Sadık (r.a.) rüyada fal bakmak ile ilgili üç tabirde bulunmuştur. Birincisi düşmana karşı galibiyet yaşamak, ikincisi rüya sahibinin muradına ereceği ve üçüncüsü ise hacetlerin yerini bulması şeklindedir. Rüyada fal bakılmasına diyanet açısından yapılan yorumlama rüya sahibinin şans ve kısmetinin açılarak rızık bolluğu yaşayacağı yönündedir.

Rüyada Fal Bakan Kadın Görmek

Rüyada fal bakan kadın görmek üzüntü ve kayıplar yaşanacağına, sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, yaşanan kötü bir durumla sevdiklerinin zarar göreceğine ve mal varlığını tamamen harcayacağına delalet eder. Aynı zamanda yaşanan kırgınlık küskünlüklerin sona ereceğine işarettir. Mutluluk ve huzur yakalama fırsatı olacağına, borçlarını ödeyeceğine, işlerini ilerleteceğine ve büyük bir aşk yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Fal Bakan Adam Görmek

Rüyada fal bakan adam görmek huzursuzluk içine girileceğini, iş hayatında ufak sıkıntılar yaşanacağını, fal bakan kişi tarafından maddi zorluk yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Fal Kapatmak

Rüyada fal kapatmak aile içerisinde yaşanacak huzursuzluğu göstermektedir. Aynı zaman da makam ve mevki sahibi kişilerle iletişim kurularak kazanç sağlanacağı yönünde de tabir edilmektedir. Rüya hakkında birçok yorum bulunmaktadır.

Rüyada Fal Bakan Birini Görmek

Rüyada fal bakan birini görmek sıkıntılardan arınmaya, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, rahat bir nefes almaya, günah işlemekten uzak durulacağına tabir edilir. Bunlara karşıt olarak da maddi açıdan zorlayıcı bir dönem yaşamaya, sevdiği kişilerle arasının açılmasına, resmi bir yerden para cezası alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Fal Baktırmak

Rüyada fal baktırmak rüyayı gören kişinin çevresindeki kişilerin düşüncelerini önemsemeyerek özgüvenli adımlar attığına, öğretici rol üstlendiği yönüne dikkat çekmektedir.  Rüyayı gören kişinin işsizlikten kurtulup resmi bir kurumda göreve başlayacağına, bu işle birlikte sıkıntılardan kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine dikkat çeker.

Rüyada Kahve Falı Bakmak

Rüyada kahve falı bakmak güzel bir ilişki yaşanacağına, mutlu huzurlu günler yaşanacağına ve hayırlı işler yapılacağına delalet etmektedir. Rüyada kendi falına baktığını gören kişinin yeni bir işe girip başarılı olacağına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani