Rüyada “Rüyada Fakir Olmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Fakir Olmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada fakir olmak, rüya sahibinin, büyük başarılara imza atacağına, yaptığı çalışmaların dikkatleri üzerine çekeceğine ve bunun sonucunda büyük miktarda bir paraya sahip olacağına işarettir. Kişinin yaptığı işler kara geçecek ve büyük birikimler elde edecektir. Ayrıca rüyada fakir olmak, yapılan işlerde yardıma muhtaç olanlara yardımda bulunmaya ve insanların iyiliklerini gözetmeye delalettir.

Rüyada Fakir Olmak İslami Anlamı

Kirmani ( r.a) ’ ye göre bu rüya, korkulardan ve düşüncelerden kurtulacağına, bela ve her türlü afetten emin olunacağına tabir olunur. Cafer-i Sadık (r.a)’ya göre bu rüya, rüya sahibinin hasta ise iyileşeceğine, sıkıntısı varsa geçeceğine, tutuklu ise hür olacağına işarettir. Eğer günahkar biri ise Allah’u Teala o kişiyi tövbe etmeye nail eder. Kişi dinsiz biri ise İslamiyet’ i kabul eder. Abdulgani Nablusi ( r. a.)’ ye göre ise bu rüya her türlü belanın define ve hastalıkların iyileşmesine, bereket ve rızka, nimete delalet eder.

Rüyada Fakire Yardım Etmek

Rüyada fakire yardım etmek, ileride yapacağı çalışmalarda karşılaşacağı zorluklara ve gireceği çıkmazları fazla düşünüp kendine dert edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Fakir Aile Görmek

Rüyada fakir aile görmek, ortaya konulacak çalışmalarda sorun yaşanacak olmasına rağmen en kısa süre içerisinde tamamlanacağına işaret eder. İmam-ı Nablusi( r.a.)’ göre rüyada fakir görmek, kişinin davranışları sayesinde çevresindeki herkesin beğenisini kazanacağını anlatır. Diyanete göre ise bu rüya kişinin düşeceği fakirliğe ve küfre işaretle tabir edilmektedir.

Rüyada Fakir Doyurmak

Rüyada fakir doyurmak, kişinin sosyal ve iş hayatında çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve bu sorunların kolay bir şekilde çözüm bulacağına delalet eder.

Rüyada Fakir Sevindirmek

Rüyada fakir sevindirmek, kişinin düşman kazanacağına işarettir. Aynı zamanda zorluğa düşmeye, başın derde girmesi şeklinde de ifade edilir. Bazen ise işlerin üst üste geleceğini ve bunun yüzünden çok yoğun bir dönem geçirileceğini gösterir. Rüyada fakir sevindirmek, verim ve bereketin hakim olacağına, akraba ya da dostlardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceği anlamını da taşımaktadır.

Rüyada Fakirleştiğinin Görmek

Rüyada fakirleştiğini görmek, zenginliğe alamettir. Bir kimse bu rüyayı görürse, o kişinin eline bol miktarda mal ve yemek geçer. Ebu Saidü’l Vaaz’ a göre rüyada fakirleştiğini görmek, çokça yemeğe ve bereketli olan rızka delalet eder.

Rüyada Fakir Biriyle Evlenmek

Rüyada fakir biriyle evlenmek, eğer evli değilseniz ve evlenmeyi düşündüğünüz biri var ise kısa zaman sonra bu evliliğin gerçekleşeceğine işaret eder. Evli olan biri bu rüyayı görür ise uzun ilişkilerinin mutlu bir şekilde devam edeceğinin habercisidir.

Rüyada Fakire Sadaka Vermek

Rüyada sadaka verdiğini gören kimse, eğer alim ise ilmi artar. Eğer bir devlet adamı ise şerefi ve şanı artar. Eğer tüccar ise ticareti artar. Sanatçı ise halk ondan faydalanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani