Rüyada “Rüyada Evrak Görmek” Görmek

Rüyada Evrak Görmek

Rüyada Evrak görmek, çok farklı şekillerde tabir olunur. Rüyada evrak gören kişinin durumuna ve evrağı gördüğü şekline göre değişir. Rüyada evrak görmek olumsuz anlamıyla boş laflar duymak ve bu duruma inanarak hayal kırıklıkları yaşamak demektir. Saçma bir şey için gereksiz beklentiye girerek kişinin kendini üzmesi ve kötü günler geçirmesi ile yorumlanır.

Rüyada Evrak Görmek İslami Anlamı

Rüyada Evrak görmek, Kirmani(r.a)’ya göre devlet kapısından beklenen bir işin gerçekleşmesi, olumlu sonuçlanması ve bundan dolayı yaşanacak güzel günler ile yorumlanır. Kişiye sıkıntı veren bir mahkeme süreci varsa bunun olumlu sonuçlanması ya da bir miras olayı varsa bu durumun kişinin hayrına sonuçlanması ile tâbir olunur.

Rüyada Evrak Almak

Rüyada evrak almak, beklenen bir haberin gelmesi, bir hayalin gerçekleşmesi, bir adağın olması ile yorumlanır. Bu haber kişiyi çok mutlu edecek ve kişinin hayrına sonuçlanacaktır.

Rüyada Evrak Kaybetmek

Rüyada evrak kaybetmek, rüya sahibinin bir konuda beklentisinin karşılanmaması, hayallerin yıkılması ve bundan dolayı duyacağı üzüntü ile tabir olunur. Beklenen bir mahkeme haberi varsa bu durum kişinin aleyhine sonuçlanabilir ve kişinin başı bu konuda biraz ağrıyabilir.

Rüyada Evrak İncelemek

Rüyada evrak incelemek, çok dikkat edilmesi gereken bir konu ile ilgili uyarı niteliğinde bir rüyadır. Kişinin yapacağı işlere özellikle evrak gibi durumlara çok dikkat etmesi, hiçbir dertayi atlamaması ve hiç kimseye güvenmemesi gerekmektedir. Çünkü atlanacak herhangi bir şey kişinin canını sıkabilir, moralini bozabilir ve beklenmedik tehlikelere yol açabilir.

Rüyada Evrak Düzenlemek

Rüyada evrak düzenlemek, yeni bir işe girmek, yeni planlar yapmak ve yeni başarılar elde etmek ile tabir olunur. Kişinin hayatını tamamen yenilemesi ve değişmesi demektir.

Rüyada Evrak İmzalamak

Rüyada evrak imzalamak, yeni bir hayata başlamak, yeni durumlara adım atmak ve belki de bir izdivaç yapmak ile yorumlanabilir. Bu rüya çoğunlukla çok hayırlı bir kişiyle hayatını birleştirip mutlu olmak ile tabir olunur.

Rüyada Evrak Çantası Görmek

​​Rüyada evrak çantası görmek, mal ve mülk sahibi olmak anlamına gelir. Kimi zaman da haksız kazanç elde etmek ve bundan dolayı duyulacak pişmanlık ile tabir olunur. Eğer rüya sahibi şans oyunları çok seviyor ise bu anlamda da elde edeceği bir kazanç demektir.

Rüyada Dilekçe Görmek

Rüyada dilekçe görmek, temiz bir haberin gelmesi, sevinç gözyaşı dökmek ile tabir olunur. Bu rüya bazen bir sınavın kazanılması ile de yorumlanır. Devlet ataması bekleyen kişiler de bu rüyayı görebilir ve olumlu sonuçlar alabilir.

Rüyada Tapu Görmek

Rüyada tapu görmek, böyle ilgili bir meseleyi çözümlemek, olumlu sonuçlanması ve çok sevinmek ile tabir olunur. Kişinin bir miras meselesi var ise bu adil bir şekilde paylaşılacak ve çok hayırlı şeyler olacak demektir. Aile içi karışıklıklar varsa bu karışıklıklar düzelecek, akrabalık ilişkileri normale dönecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani