Rüyada “Rüyada Evliya Görmek” Görmek

Rüyada Evliya Görmek

Rüyada evliya görmek, son derece hayırlı rüyalardan biridir. Bu rüyayı gören kişi kısa zaman içinde oldukça hayırlı işler yapan birinden destek alır. Ve bu destek sayesinde hayatından önemli bazı hususları düzenler. Bazı alimler göre rüyada evliya görmek kişinin hayırlı işler yapacağına ve buna ömrü boyunca devam edeceğine tabir edilmektedir. Bazı İslam alimlerine göre ise bu rüya kişinin hayır kapısının sürekli açıklığına ve hayatı boyunca da hayır ehli biri olacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Evliya Görmek İslami Anlamı

Rüyada evliya görmek, Kirmani (r.a) yorumuna göre İslam aleminde kazanılacak önemli ve güzel bir yere tabir olmaktadır. Kişi bu rüyayı gördükten kısa bir süre sonra hayatında bazı değişiklikler olur ve herkes tarafından sevilen ve sayılan biri haline gelir. Ayrıca çok sayıda İslami alime göre bu rüya kişinin kendisini ibadetlerine adamasına ve gece gündüz ibadet etmesine bu nedenle de çevresinde oldukça sevilen ve gıpta edilen biri olduğuna tabir edilir.

Rüyada Evliya İle Konuşmak

Rüyada evliya ile konuşmak herkesçe bilinen ve saygın bir yeri olan bir kimseden son derece büyük bir yardım alınacağına ve bu yardım sayesinde kişinin hayatını olumlu yönde değiştireceğine tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre ise rüya sahibinin kendisini huzurlu olduğuna ve uzun bir süre bu huzur içinde ömrünün sonuna kadar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Evliya Kabri Ziyaret Etmek

Rüyada evliya kabri ziyaret etmek ne anlama gelmektedir. Bu rüya çok sayıda yorumcu tarafından kişinin yakın zamanda dini bir mekanı ziyaret edeceğine ya da hacca gideceğine tabir olunmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin çıktığı yolculuktan hayırla dönmesine ve evinin bereketinin artmasına tabir edilmektedir.

Rüyada Evliya Kabri Görmek

Rüyada evliya kabri görmek son derece hayırlı bir rüya olarak tabir edilmektedir. Fakat bu rüyayı bazı yorumcular kişinin ibadetlerini gereği gibi yapmadığını ve ihmal ettiğine tabir edilmektedir. Kişinin kısa süre içinde önceki ibadet hazzını yaşamadığına ve eskisi gibi dine yönelik yaşamadığına tabir edilmektedir.

Rüyada Şeyh Görmek

Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? Bu rüya iki şekilde yorumlanmaktadır. Birincisi rüyayı gören kişinin kısa süre içinde islam dini için uygun olmayan işler yaptığına ve bu nedenle hayırlı biri olarak görülememeye tabir olunmaktadır. Ayrıca çok sayıda İslami alime göre bu rüya kişinin bazı hurafe ve islam ile bağdaşmayan inançları desteklediğine kabul ettiğine de tabir olunmaktadır.

Rüyada Gavs Görmek

Rüyada Gavs Görmek çok hayırlı bir rüya olup peygamber şefaati kazanmaya tabir olunmaktadır.

Rüyada Allah C.C Dostu Görmek

Rüyada Allah dostu Görmek, kişinin hayırlı işler yaptığına ve ömrü boyunca Allah dostu olarak yaşayacağına tabir edilmektedir.  Ayrıca bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin hayır içinde ve ömrü boyunca bolluk içinde yaşayacağına tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani