Rüyada “Rüyada Evli Kadın Görmek” Görmek

Rüyada Evli Kadın Görmek

Rüyada Evli kadın görmek, rüya sahibinin elde etmek istediği ve hayalini kurduğu arzu ve istekler ile yorumlanır. Rüyasında evli kadın gören erkek, evlenmek isteyen ve sorumluluk alabilecek kişidir. Rüyada evli kadınla öpüşmek, aile içinde olan kadın düşman ile de tabir edilir. Rüyada evli kadın görmek ile alakalı alimlerin dini yorumları şöyledir.

Rüyada Evli Kadın Görmek İslami Anlamı

Rüyada Evli kadın görmek, Cafer-i Sadık (r.a) düzen ve tertip ile yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyasında evli bir kadın gören kişi, hayatında ciddi kararlar vermeye çalışan ve düşünceleri gerçek olan kişidir demiştir. Kirmani (r.a) Rüyada evli kadın görmeyi, aileye hasret ve sevgiye muhtaç kişiler ile tabir etmiştir.

Rüyada Evli Kadın İle Konuşmak

Rüyada evli kadın ile konuşmak, bir kadın için fikir almak ve yardım istemek ile tabir edilir. Rüyasında evli bir kadın ile konuştuğunu gören erkek, uygunsuz ilişkiler yaşayacaktır. Rüyada evli kadın ile konuşmak, kadın düşman ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Evli Kadının Gelinlik Giymesi

Rüyada evli kadının gelinlik giymesi, heves ve özenti olarak yorumlanır. Rüyasında evli bir kadının gelinlik giydiğini gören kişi, hayatı ciddiye almayan ve her şeyi toz pembe gören kişidir. Rüyasında evli bir kadın gelinlik giydiğini görüyor ise, yaşadıklarından ve evliliğinden memnun değildir.

Rüyada Güzel Evli Kadının Görmek

Rüyada güzel evli kadının görmek, arzu ve istekler ile yorumlanır. Rüya sahibi dünya hayatına ve zevklerine düşkün kişidir. Rüyasında güzel ve evli bir kadın gören erkek, niyeti kötü ve ahlak sahibi olmayan kişidir. Rüyada güzel evli bir kadın görmek, kıskançlık ve dedikodu ile de yorumlanır.

Rüyada Evli Kadının Boşanması

Rüyada evli kadının boşanması, sorunları çözmek ile yorumlanır. Rüyasında evli bir kadının boşandığını gören kişi, kötü niyetlerini terse çevirir ve düşmanlığına son verir. Rüyada evli bir kadının boşandığını gören erkek, istek ve arzularında ısrarcı olan ve istediğini almak için yalan söyleyen kişidir.

Rüyada Evli Kadınla Evlenmek

Rüyada evli kadınla evlenmek, haram ilişkiler ile yorumlanır. Rüyasında evli olan kadın ile evlendiğini gören kişi, günah işleyen ve dini inancı zayıf olan kişidir. Rüyada evli bir kadın ile evlenmek istemek, dinen yasak olan işleri yapmak ile yorumlanır.

Rüyada Evli Kadını Hamile Görmek

Rüyada evli kadını hamile görmek, bir kadın tarafından müjdeli haber almak ile yorumlanır. Rüyasında evli bir kadını hamile olarak gören kişi, temiz kalpli ve ii niyetli kişidir. Rüyada evli olmayan kadını halime görmek, kötü haber ile tabir edilir.

Rüyada Yeni Evli Kadın Görmek

Rüyada yeni evli kadın görmek, acemilik ve bundan dolayı kaygı duymak ile yorumlanır. Rüyasında yeni evli bir kadını gören kişi, bilgi ve tecrübe sahibi olmadığı işler yapacaktır. Fakat bundan dolayı korkuları vardır.

Rüyada Evli Genç Kadın Görmek

Rüyada evli genç kadın görmek, umut ile tabir edilir. Rüyasında evli ve genç bir kadın gören kişi, şükür etmeyi bırakmayan, her durumdan mutlu ve umutlu olan kişidir. Genç kadın, yetiştirilen düşman ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Evli Bayan Görmek

Rüyada evli bayan görmek, dedikodu ve iftira ile tabir edilir. Rüyasında evli bayan ile konuştuğunu gören kadın, komşularından kaynaklı sorunlar yaşayacaktır. Rüyasında evli bayan gören erkek, yapmaması gereken şeyleri yaparak, itibarını kayıp edecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani