Rüyada “Rüyada Evli Adam Görmek” Görmek

Rüyada Evli Adam Görmek

Rüyada Evli Adam görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Eğer bekar bir kadın rüyasında evli adam görürse bu, rüya sahibine önemli bir konuda yol gösterecek bir aile büyüğünü temsil eder. Rüyasında evli adam gören bir kadın evli ise aile içinde baş gösteren bazı sorunların karşılıklı hoşgörü ile hemen çözüleceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre de rüyada evli adam görmek kişinin hayatta iyi yerlere geleceği anlamındadır.

Rüyada Evli Adam Görmek İslami Anlamı

Rüyada Evli Adam görmek, Cafer-i Sadık (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında evli adam görürse fikir olarak olgun ve yol gösterici biri ile tanışacaktır.” Çoğu yoruma göre de rüyada evli adam görmek bilge bir insanı temsil eder.

Rüyada Evli Adamı Sevmek

Rüyada evli adamı sevmek, rüya sahibinin tek başına alacağı bir kararın olumsuz sonuçlar doğuracağına ve bu sonuçların sadece kendisini değil çevresindeki bazı insanları da etkileyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi önemli bir konu hakkında kimseye danışmadan hareket edecek ve yanlış kararlar alacaktır.

Rüyada Evli Adama Sarılmak

Rüyada evli adama sarılmak, kişinin tek başına bazı sorunları çözmeye çalıştığı ancak bu konuda başarısız olduğu anlamına gelir. Rüyasında evli adama sarıldığını gören kişi kibrinden ötürü insanların fikirlerini önemsemeden hareket edecektir.

Rüyada Evli Adamla Öpüşmek

Rüyada evli adamla öpüşmek, kişinin yanlış yoldan bir kazanç elde ettiğini ima eder. Rüyasında evli adam ile öpüştüğünü gören kimse haksız bir mal elde edecek demektir.

Rüyada Evli Adamla Evlenmek

Rüyada evli adamla evlenmek, ardı arkası kesilmeden gelecek olan olumsuzlukların habercisidir. Rüyasında evli adam ile evlendiğini gören birinin hayatı kendi hataları yüzünden alt üst olur ve bu durumdan kurtulamaz. Bu rüyayı gören kişiyi büyük felaketler bekliyor demektir.

Rüyada Evli Adamın Nişanlanması

Rüyada evli adamın nişanlanması, aile bireylerinin bir araya geleceği ve aradaki samimiyetin pekiştirileceği anlamına gelir. Rüya sahibi ailesi ile yeniden bir araya gelecek ve onlarla hoş vakit geçirerek eski günlere dair konuşacaklardır.

Rüyada Evli Adamın Aşık Olması

Rüyada evli adamın aşık olması, bir düşmanın sinsice yaklaşması anlamına gelir. Rüyasında evli adamın aşık olduğunu gören kimse, düşmanı tarafından büyük bir korkuya maruz bırakılabilir.

Rüyada Evli Adamın Evine Gitmek

Rüyada evli adamın evine gitmek, kişinin kendi çıkarları doğrultusunda birçok fırsat ile karşılaşacağına ve bunları en iyi şekilde değerlendirerek iş yerinde büyük avantajlar elde edeceğine delalettir. Rüyasında evli bir adamın evine gittiğini gören kimse iş hayatında yükselişe geçer.

Rüyada Evli Adamla Kaçmak

Rüyada evli adamla kaçmak, kişinin bir durum karşısında başkalarına boyun eğmek zorunda kalacağına ve onların her dediğini yapacağına işaret eder. Rüyasında evli adam ile kaçtığını gören kimse, bir başkasından emirler alacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani