Rüyada “Evi Su Basması” Görmek

Evi Su Basması
Rüyada evi su basması görmek ne anlama gelir ve İslami açıklaması nedir? Detaylar için yazımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada evi su bastığını görmek rüya sahibinin yeni bir işe girmesi, işini değiştirmesi ve daha çok para kazanması anlamına gelir. Rüyada evi su basması genellikle olumlu bir rüya olarak yorumlanır. Bereket, kazancın artması, yüksek konuma sahip olmak rüyanın pozitif anlamları arasında yer alır. Rüyanın olumlu anlamı olduğu kadar olumsuz anlamları da vardır. Eğer rüya sahibi evin su basmasından sonra kişinin boğulduğunu görüyorsa, kişinin hayatında önemli bir kişi onun hayatında çıkabilir. Eğer su miktarı fazla ise kişilerin arasındaki küslük süresi uzun olur, eğer su miktarının az olduğu görülüyor ise, kişilerin küslük süresi az olur.

Rüyada Yazlık Evi Su Bastığını Görmek

Rüyada yazlık evi su basması rüya sahibinin kötü bir haber alacağı anlamına gelir. Yazlık ev eğer büyük bir ev ise, rüya sahibinin alacağı haber kişilerin hayatının önemli ölçüde değişmesine neden olabilir. Eğer yazlık evin boyutları küçük ise, alınacak olan haber kişinin hayatının küçük bir kısmını etkileyecektir. Bir diğer yoruma göre yazlık evin su basılmasını gören bir kişinin işleri ters gider. Kişiler maddi anlamda zayıf olurlar.

Rüyada Evi Su Bastığını ve Yıkıldığını Görmek

Rüyada evi su bastıktan sonra yıkılmasını görmek rüya sahibinin işlerinin bozulmasına, işlerden sonuç alamamaya, işlerin yokuşa sürülmesine neden olur. Eğer yıkılan ev kişinin kendi yaşadığı ev ise bu rüya çok tehlikelidir. Çünkü kişi, en önemli değerlerinden bir tanesini yitirecek demektir. Bu bir insan da olabilir. Rüya sahibi ailesinden bir kişiyi kayıp edebilir. Kişinin çok önem verdiği bir obje ortadan kayıp olabilir. Rüyayı gören bekar kişiler hayatlarının aşkı ile asla karşılaşmayabilirler.

Rüyada Evi Gece Su Bastığını Görmek

Rüyada evi gece vakti su basmasını görmek rüya sahibinin büyü etkisi altına girmesi anlamına gelir. Rüyada evi su basması gece vakti olduğunda kişi bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayrılma büyüsü gibi büyü türlerinin etkisinde olabilir. Rüya sahiplerinin iştahları kesilebilir, kendilerini tuhaf hissedebilirler. Rüya sahipleri sevdikleri insanlar ile geçinememeye başlarlar. Sürekli kavga ve anlaşamamazlık ön planda olur.

Rüyada Şehir Dışındaki Evi Su Bastığını Görmek

Rüyada şehir dışında bulunan evin su basılmasını görmek rüyayı gören kişinin seçim yapması için yol ayrımına gelmesi anlamına gelir. Rüya sahibi özellikle işi ile ilgili büyük bir yol ayrımında olacaktır. Vereceği karara, seçeceği yola göre kişilerin hayatlarında büyük bir değişim olacaktır. Bir diğer yoruma göre şehir dışında bulunan evin su basılması, kişinin uzaktan bir misafiri geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kışın Evi Su Bastığını Görmek

Rüyada kış vakti evin su basmasını görmek rüya sahibinin büyük bir ödeme alması anlamına gelir. Eğer rüyada kışın kar görünürse, kişinin ödemesi iş sonucu olur. Eğer kar yoksa da, kişinin alacağı bu ödemenin hak edişi olmayacaktır. Miras gibi kişiye hiç yoktan para kalacaktır. Kişi aldığı para ile kendine yeni bir hayat kuracaktır. Paranın bereketi bol olacaktır.

Rüyada Selde Evi Su Bastığını Görmek

Rüyada sel sonrası evi su basması rüya sahibinin başına felaket gelmesi, rüya sahibinin üzülmesi, rüya sahibinin sevdiklerinin başına iş gelmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada evi su basması genelde olumlu olsa da sel sonrası evi su basması özellikle sağlık alanında meydana gelecek problemlerin habercisidir. Rüya sahipleri trafik kazası ya da iş kazası gibi talihsiz olayları yaşayabilirler. Kazada kişilerin sevdikleri de aynı arabada olabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani