Rüyada “Evi Fare Basması” Görmek

Evi Fare Basması
Rüyada evi fare basması görmek hangi anlama gelir ve İslami açıklaması nedir? İnceleyebilirsiniz.

Rüyada evi fare bastığını görmek rüya sahibinin bir düşman ile aynı ortama girmesi, düşmanların rüya sahibine zarar vermek istemesi gibi olumsuz anlamları ile yorumlanmaktadır. Bununla birlikte rüyanın anlamı her zaman olumsuz olmayabilir. Rüyada evi fare basmak olumlu anlamlara sahip olabilir. Rüyanın hangi anlamının gerçek hayatta ortaya çıkacağını anlamak için rüya unsurlarının iyi anlaşılması ve rüyanın bilen bir kişi tarafından yorumlanması gerekir.

Rüyada Evi Kırmızı Renkli Fare Bastığını Görmek

Rüyada evi kırmızı renkli fare basması malın ve mülkün kayıp edilmesi, elde edilen maddi değeri yüksek olan şeylerin elden çıkması şeklinde yorumlanır. Rüyanın anlamı çoğu zaman olumsuzdur. Eğer rüya sahibinin hayatta verdiği bir mücadelesi varsa, bu mücadeleden sonuç almak mümkün olmaz. Rüya sahibi bu durumdan hoşnut olmaz.

Rüyada Yan Evi Fare Bastığını Görmek

Rüyada yan evi fare bastığını görmek komşunun başının belaya gireceği, komşunun zor günler yaşayacağı anlamlarına gelmektedir. Yan evi basan farenin rengi eğer kırmızı renkli ise, tehlike hayati olabilir. Çok dikkatli olmak gerekir. Farenin rengi yeşil ise de tehlike hayati olmaz, kötü etkiler kısa süre içinde son bulur.  Rüya sahipleri komşularının başına gelecek olan olaylardan çok derin şekilde etkilenirler.

Rüyada Evi ve Mutfağı Fare Bastığını Görmek

Rüyada evin mutfağının fare bastığının görülmesi rüya sahibinin zehirlenmesi, rüya sahibinin yediklerinin dokunması anlamlarına gelebilir. Rüyada evi fare basmak zaten olumsuz anlamları öne çıkan bir rüya türüdür.

  • Eğer mutfağı basan farenin boyutu küçük ise, rüya sahiplerinin göreceği zararlar da küçük olur.
  • Mutfağı basan farenin boyutu büyük ise rüya sahiplerinin göreceği zararlar da büyük olur.

Eğer fareler evin mutfağı dışında banyosunda da bulunmuşsa bu durum rüya sahibinin eşinin vefat etmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Evin Alt Katını Fare Bastığını Görmek

Rüyada evin alt katının fare basılmasını görmek rüya sahibinin evinin harap olacağı anlamıan gelir. Rüya sahibi kendinden üst konumda bulunan bir kişiden azar işitebilir. Kişi ağır sözler işiterek bu sözlerin yükü altında kalabilir. Eğer evin alt katını basan fareler beyaz renkli ise rüya sahibinin pişman olacağı işlere başlaması şeklinde yorumlanır. Kırmızı renkli fareler ise bu işleri hayati tehlikesi olabileceği anlamına gelir.

Rüyada Evi Fare Bastığını ve Pislediğini Görmek

Rüyada evin fareler tarafından basıldığını ve pislendiğini görmek rüya sahibinin problem yaşayacağına ve bu problem neticesinde üzüleceğine delalet eder. Dini kaynaklarda yapılan yorumlara göre, evin fareler tarafından basılması rüya sahibinin itibarlı bir işi kayıp edeceğine delalet eder. Eğer evi pisleyen farelerin boyutu büyük ise, ortaya çıkacak olan problemler ve üzüntü de büyük olur. Siyah renkli fareler evi basmışsa evden hastalıklı bir insan çıkar.

Rüyada Evi Bir Çok Fare Bastığını Görmek

Rüyada evin bir çok fare tarafından basıldığını görmek rüya sahibinin hayatında önemli bir haya yapacağına delalet eder.

  • Evi basan fareler yeşil renkli ise, hata sağlık konuları ile ilgili olacaktır.
  • Evi basan fareler kırmızı renkli ise, kişinin hata yapacağı konu aşk olacaktır.
  • Eğer evi basan farelerin rengi beyaz ise konu aile olacaktır. Rüya sahibi aileden bir kimsenin başının belaya girmesine neden olabilir.
  • Evi basan fareler mor renkli ise özel hayatta problemler yaşanır. Kişi sevdiği insandan uzaklaşmak zorunda kalabilir. Sevilen insanlardan uzak hayat geçirme kişinin zoruna gider ve ortaya mutsuzluk çıkar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani