Rüyada “Rüyada Evden Kediyi Atmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Evden Kediyi Atmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada evden kedi attığını görmek İslam alimleri tarafından farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Özellikle kedi gibi üzerinde ihtilaf çıkan hayvanların üzerine sunulan yorumlamalar taban tabana zıtlık bile içerebilmektedir. Sizin için hangisi daha makul ise rüyanızı ona yorabilirsiniz. Kişilerin rüyasını yorarken neye niyet ettiği de oldukça önemlidir.

Bir grup alim kedilerin uğrusuz olduğunu dile getirmektedir. Tam da bu sebeple evden atıldığını görmeyi olumsuzluklardan ve kötülüklerden kurtulma şeklinde yorumlamaktadır. Rüyada evden kedi atmak bir diğer İslam alimi grubunda ise kişilerin manevi gelişim imkanını kaybetmesi ve eski olumsuz yaşantısına geri dönmesi şeklinde yorumlanır. Tabi ki görülen kedinin renginden ortamın özelliklerine kadar birçok noktada değişim rüyanın genel kontekstini değiştirebilmektedir.

Kediyi Evden Çıkardığını Görmek Neye Alamettir?

Kediyi evden attığını görmek ve kişilerin kediye karşı sergilemiş olduğu muamele rüyanın yorumu için oldukça belirleyicidir. Özellikle kediye zarar verme gibi bir durum söz konusu ise kişilerin manevi hayatının zedeleneceği yolunda yorumlar yapılır. İslam kaynakları araştırıldığı zaman kedinin uğursuz görülme fikrinin herhangi bir sağlam temele oturtulmadığı da net olarak görülmektedir.

Rüyada Yatak Odanıza Giren Kediyi Atmak Ne Anlama Gelir?

Yatak odası kişilerin en mahrem yerlerinin başında gelir. Bu noktaya giren kediyi bir yabancı olarak yorumlayabilirsiniz. Bu yabancının iyi niyetli ya da kötü amaçları olan bir kişi olduğunu direkt olarak kedinin renginden anlamlandırabilirsiniz. Üzerinde yeşil ve tonları olan kedilerden size zarar gelmeyecektir.

Rüyanızda yatak odanıza giren kediyi atmak aranıza girecek olan olumlu ya da olumsuz etkide bulunacak birinin def edilmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Kedi bu tür rüyalarda bir yabancıya delalet eder. Kediye zarar vermeden evinizden çıkarmanın herhangi bir sakıncası bulunmayacaktır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kediyi Zorla Çıkardığını Görmek Hayırlı Mıdır?

Rüyada kediyi zorlayarak evden attığını görmek ve ona zarar vermek manevi hayatınızın zedeleneceği anlamına gelir. Özellikle kedinin sağlığına zarar verdiğinizi görürseniz direkt olarak manevi hayatınızda kısa bir zaman dilimi içerisinde bir çöküntü yaşayacağınız şeklinde yorum yapılabilir.

Rüyada Size Saldıran Kediyi Evden Çıkarmak Hangi Anlama Gelir?

Rüyanızda size saldıran bir kedi sizin için art niyet besleyen bir kadına işaret eder. Bu saldırının evinizin hangi odasında meydana geldiği yorum üzerinde oldukça etkilidir. Örneğin mutfakta size saldırdığını görürseniz birinin sizin rızkınızı elinizden almaya çalıştığı şeklinde yorumlayabilirsiniz. Buna ek olarak yatak odanızda size saldıran bir kedi gördüğünüz zaman sizin eşiniz ile olan ilişkilerinizi yıpratarak bir kar elde etmeye çalışan kişileri sembolize etmektedir.

Rüyada Birkaç Kediyi Evden Çıkardığını Görmek Hayırlı Bir Rüya Mıdır?

Bu rüya kapsamında kedilere zarar verdiğinizi görmediğiniz sürece herhangi bir sorun söz konusu olmayacaktır. Fakat kedileri zarar vererek çıkartmak oldukça olumsuz şekilde yorumlanmaktadır. Birkaç kediyi yavaş ve sakin hareketler ile evden çıkardığınızı görmek başınıza gelecek olan sıkıntılı olaylardan büyük bir olgunluk ile çıkacağınız manasına gelir. Özellikle bu olayların manevi hayat ile alakalı olacağı da belirtilmelidir. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; manevi olarak kişilerin belirli bir olgunluk seviyesine erişmeleri için öncelikli olarak zorlu yolları geride bırakması gerekir. Bu noktada gördüğünüz kediler sizin imtihanlarınızdır.

Evden Kedi Atmak görmenin tabiri için, Rüyada Evden Kedi Atmak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Sevimli Kedileri Evden Çıkardığınızı Görmek Hangi Anlama Gelir?

Sevimli kedilerin evinize girdiğinizi ve onları bir yandan severken bir yandan da evden çıkarmak zorunda kaldığınızı görürseniz sizin için hayırlı olan olaylara veda etmek zorunda kalacağınız belirtilmelidir. Özellikle manevi manada size iyi gelen kişilerden ayrı düşebilirsiniz.

Kedileri Kuyruğundan Tutarak Evden Çıkarmak Ne Anlama Gelir?

Kedilerin canını yakarak evden çıkarmak başınıza gelen imtihanlardan olumlu bir şekilde çıkamayacağınız anlamına gelir. Hatta bu süreç içerisinde maneviyatınıza zarar verebileceğinizin dahi farkında olmalısınız.

Psikolojik boyutta düşünüldüğü zaman bu rüyanın birkaç farklı anlamı olabilir;

  • Kişilerin hayatını gasp eden kişilere karşı artık tahammülünün tükendiği
  • Sabırla biat ettiği yoldan vazgeçmek istediği
  • Etrafında bulunan topluluktan artık sıkıldığı ve yeni bir yol çizmek istediği

Bu özellikle kapsamında psikolojik olarak artık içerisinde olduğunuz durumdan kurtulmak istediğiniz yönünde yorumlanabilir. Kişilerin özsaygısını koruyabilmek için bu tür rüyalar ile günlük hayatını yönlendirmeye çalışmaları sık rastlanan durumlardan bir tanesidir. Özellikle stresli dönemlerde bu tür rüyalar daha da artar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani