Rüyada “Rüyada Evden Kedi Kovduğunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Evden Kedi Kovduğunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedi kovalamak islami açıdan hayırlı görülmekte. Şöyle ki rüya sahibinin uzun ömürlü olacağına delalet ediyor. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin sağlıklı ve sıhhat içerisinde bir ömür geçireceğine de işaret eder. Farklı olarak geçmişte yakın olduğu kimseler ile yeniden karşılaşacağını müjdeler. Ve tekrardan bu kişiler ile samimi ilişkilerin kurulacağının da habercisi niteliğindedir. Akabinde aile içerisinden destek alacağınızı ve bu destek ile yeni bir işe baş koyacağınızı da ifade etmektedir. Hatta yeni işten kaynaklı maddi olarak rahatlamaya alamet eder.

Rüyada Kedi Kovaladığınızı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kediyi evden kovmak ne demek merak edenlere hayırlı yorumlar eşlik ediyor. Örnek verecek olursak rüya sahibinin yakın çevresinden destek alarak kötü günleri arkasından bırakacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda kötüye gidecek olan bir karardan geri döneceğinizi de delalet etmektedir. Aile büyüklerinden kadir kıymet bilen bir kişi olduğunuzu da göstermekte. Beraberinde;

  • Geçmişten yaşanılan bir olayın tekrarının olacağına alamet etmektedir.
  • Yeni bir işe girecek olan rüya sahibinin destekleneceğine yorumlanır.
  • Yeni iş olanaklarından hayırlı bir geleceğin baş göstermesini işaret eder.

Rüyada Evden Kedi Kovmak Ne Demek?

Hanede rüya sahibinin kötülüğünü isteyen bir kimsenin olduğunu işaret eder. Ancak rüyada eve giren kediyi dışarı çıkarmak bu kişinin emellerine ulaşamayacağını gösterir. Özellikle de rüya sahibinin düşmanlık besleyen bu kişiyi fark edeceği ve hazırlıklı bir şekilde hamlelerini bekleyeceğine delalet eder. Yani evden kedi çıkarmak, olası kötü hamlelere karşılık rüya sahibinin ve hanenin herhangi bir zarar görmeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada evden dışarı kedi atmak hastalıkların da son bulacağına işaret ediyor.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yavru Kediyi Kovalamak Ne Anlama Geliyor?

Kovalanan kedinin yavru olması neticesinde de tabirler farklılık gösterir. Örneğin yavru kedinin evden çıkarılması sevdiğiniz kişilerin belli başlı hatalar yapacağı ve bu hatalardan kaynaklı olarak zor durumda kalacağınız şeklinde yorumlanır. Nitekim rüyada kediyi camdan dışarı atmak yavru dahi olsa, tüm bu zor durumların geçici olduğunu göstermekte. Yani rüya sahibi sevdiklerinden kaynaklı zor durumla ile karşı karşıya kalsa da tüm bu durumları en kısa sürede başından defedecektir.

Rüyada Kedinin Saldırması Ne Demek?

Rüyada kedinin seni kovalaması hayra yorumlanmıyor. Nitekim rüya sahibinin zor günler ile karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir. Hatta zor günlerin kolay kolay atlatılması da mümkün olmayacaktır. Özellikle de rüya sahibinin dost görünümlü kimseler tarafından kötülüklerle karşılaşması anlamına gelir. Rüyada kedinin kovalaması beraberinde;

  • Arkadaş seçimlerinde daha dikkatli olmanız gerektiğini belirtir.
  • Ailenin de kötü durumla ile karşılaşacağına delalet eder.
  • Rüya sahibinin ve ailesinin belirli bir süre sıkıntılı günler yaşacağına alamettir.

Rüyada Evde Kedinin Saldırması Ne Anlama Gelir?

Kedinin rengine bağlı olarak da farklı yorumlara yer verilir. Mesela kovalayan kedinin kara olması halinde, rüya sahibinin yakın çevresi ile arasının bozulacağına işaret eder. Özellikle de başka kişiler tarafından yakın çevrenizle aranızın kötü olacağını ifade etmektedir. Nitekim rüya sahibinin bu kişilerden kaynaklı sorunları fark etmesi ve çözüm araması uzun sürmeyecektir.

Evde Kedi Kovalamak görmenin tabiri için, Rüyada Evde Kedi Kovalamak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Evde Kedinin Isırması Neye Alamettir?

Rüyada ısıran kedinin erkek ya da dişi olmasına yönelik farklı yorumlar mevcut durumda. Örnek verecek olursak dişi kedi tarafından ısırıldığınızı gördüyseniz, bolluk ile berekete kavuşacağınız anlamına gelmekte. Gelecek hayatınızda huzurlu günlerin habercisi niteliğindedir. Ancak erkek kedi tarafından ısırılmanız halinde, hastalıkların baş göstereceğine delalet eder. Hastalıklardan dolayı rüya sahibinin sıkıntılı günler ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Kediden Kaçmak Neye İşaret Ediyor?

Rüyada kedinin beni kovaladığını görmek ise saldırması ile aynı yorumlara sahiptir. Yani yine hayra yorumlanmayan rüyalardan bir tanesi olduğunu belirtmek gerek. Bu tarz rüyalar, kişinin sıkıntılı günler yaşacağını ve ailesinin da bu sıkıntılardan nasibini alacağını ifade etmektedir. Özellikle de rüya sahibinin yakın çevresinde, aslında düşman olanların sayısının fazla olduğuna alamettir. Yani bir yerde uyarı tarzında olan rüyalar arasında olduğu açıktır. Devamında ise;

  • Dost görünümlü düşmanlardan kaynaklı sorunlara işaret eder.
  • Hane içerisinde de belli başlı sıkıntılara alamettir.
  • Rüya sahibinin belirli bir dönem keder sahibi olacağına yorumlanır.
  • Hastalıkların da habercisi niteliğinde olan rüyalardan bir tanesidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani