Rüyada “Rüyada Evde Yılan Yakalamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Evde Yılan Yakalamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada evde yılan yakalamak, büyük bir saltanata ve mal bolluğuna işaret etmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada evde yılan yakalamak yaşanan felaketlerin ardından ruh huzuruna, mutluluğa, kurulacak olan yeni bir yuvaya delalet eder. Rüyada evin içinde yılan yakalamak, hayırlı bir küçük çocuğa, mevkide yükselmeye ve mücadelelerin kazanılmasına delalettir.

Rüyada Evde Yılan Yakalamak İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) rüyada yılanı yüksek bir yerde görmek rahat, ferahlık ve sevince işaret eder. Yılanın yüksek bir yerden düştüğünü görmek ise o şehirde bir büyük kişinin ani ölümünü haber verir. Yılan etini yediğini gören kimse için menfaat, mutlu haber ve izzet söz konusudur.

Rüyada yılanları çiğneyerek onların aralarında gezinmek, berekete, bolluğa, dereler dolusu sellerin akmakta olduğu büyük bir yağmurun rahmetine işaret etmektedir. Rüyada, yılan görmek genel olarak hayra değil şerre işarettir. Bir diğer anlamda ise kişinin yatağında bir yılan öldürmesi o haneden birinin ölümünü haber vermektedir.

Rüyada Evde Yılan Sokması

Rüyada evde yılan sokması bazı tabirlere göre hayır bazı tabirlere göre şer manaları taşır. Rüyada yılanın kendini soktuğunu gören kişi için bir musibete düşme ihtimali ve düşmanları sevindirecek kara haberlerin belirtisi bulunur. Kimi tabirlerde ise rüyada yılan kavga edildiğinin görülmesi, kuvvetli düşman ile savaş verilmesine ve haklı kazancın sonunda tecelli edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Evde Yılan Yakalamaya Çalışmak

Rüyada evde yılan yakalamaya çalışmak fırsatların peşinden koşmaya, hayırlı bir haber ile mevki yükseltmeye ve taşınmaya işaret eder. Eğer yakalanan yılan ölü ise düşmanın güçsüzlüğüne ve yapılan hilelerin çözüleceğine delalettir. Yakalamaya çalıştığı yılanı kendi evinden başka bir yerde görürse düşmanın yabancılardan müteşekkil olduğuna işarettir. Zarar ve ziyana uğratmadan yılanın evine girip çıktığını gören kişi için rüya, düşmanların yakın dostlardan olduğuna işaret eder.

Rüyada Evde Yılan Sürüsü Görmek

Rüyada evde yılan sürüsü görmek musibete, kötü habere, kara yazgıya işaret eder. Eğer yılan sürüsünün içerisinde bir kişi bir yılanı elinde tutuyorsa şerli kimseler geçinmeye, düşmanlığını gizli tutarak düşmanı idare etmeye işarettir. Arkasından eliyle yılan çıkardığını gören kimseye en yakın arkadaşları tarafından bir musibet erişir. Evde yılan sürüsü, komşuya ve yol kesici düşmana işarettir.

Rüyada Evde Yılandan Kaçmak

Rüyada evde yılandan kaçmak kişinin düşman tuzaklarına karşı uyanmasını, komşu tartışmalarında haklı olmasını, hane içi kavgalardan zararsız çıkacağını göstermektedir. Kimi tabir kaynaklarına göre ise yılan şer, kıskançlık, düşmanlık ve hile demektir.

Rüyada Evde Büyük Siyah Yılan Görmek

Rüyada evde büyük siyah yılan görmek büyük bir kısmetin nasibinden taşarak rüya sahibine ulaşacağına işaret eder. Eğer büyük siyah yılanının evden çıktığını görürse o ev çeşitli uğursuz haberler çalkalanır ve ev harap olur. Büyük siyah yılanın ağzına girdiğini gören kimse düşmanını yapacağı hayırlı ameller ile kahreder. O büyük siyah yılanı beline sardığını gören kimse beline yeni iş ve yeni imkanlarla kemer takar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani