Rüyada “Rüyada Evde Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Evde Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada evde kedi beslemek, bazı kaynaklara göre hane içindeki düşman, bazılarına göre ise bolluk ve bereket şeklinde ifade edilir. Bir kişi rüyasında evinde kedi görüyorsa eğer çok yakınında kötülüğünü isteyen bir düşmanının olduğunu simgeler. Rüyada çok kedi görmek birden fazla düşmanın ve kötü niyetli insanların olduğunun bir habercisidir.

Rüyada Evde Kedi Beslemek

Rüyada evde kedi beslemek, uzun süredir beklenen haberin geleceğine, bolluk ve berekete ve aynı zamanda maddi açıdan da rahatlamaya işarettir. İmam-ı Caferi-i Sadık Hz. demiştir ki; kim rüyasında evinde kedi görüyorsa sıkıntı, dert ve problemlerinden kurtulur. En kısa zamanda kendisini daha güvende ve mutlu hissedebileceği bir evlilik yapar. Rüyada kedi görmek diyanet kaynaklarında da olumlu ve olumsuz olmak üzere farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bazı alimler kedi görmenin düşmanlık ve uğursuzluk olduğunu nitelendirirler.

Rüyada Evde Kedi Maması Görmek

Rüyada bir sürü kedi görmek yakın çevrede ya da hane içerisinde gizlenmiş düşmanların olduğunun habercisidir. Kedi genellikle nankörlük, kötülük ve kıskançlığı simgelediği için olumlu sonuçları yoktur. Bu nedenle hane içerisinde kedi görenlerin yakın çevrelerine dikkat etmeleri faydalarına olacaktır. Evde kedi maması görmek, haber almak, bir işte atılım yapmak ya da terfi etmek olarak da yorumlanır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Evden Kedi Atmak

Rüyada evden kedi atmak, tüm dert ve sıkıntılardan uzaklaşılacağı anlamına gelir. Hanesindeki kedinin dışarı çıktığını gören bir kimse, art niyetli insanlardan uzaklaşır. Aynı zamanda bu tür rüyalar mutlu günlerin yaklaştığının da habercisidir. İmam Gazali Hz. yorumuna göre; rüyasında evden kedi attığını gören bir kimse yakın zamanda daha mutlu, huzurlu ve bereketli bir hayat sürmeye başlar. Rüyada kedi görmek İslami kaynaklarda da düşmanlık, nankörlük ve kıskançlık olarak betimlenir.

Rüyada Evde Kedi Tırmalaması

Bir kişi rüyasında evinde kedinin kendisini tırmaladığını görüyorsa eğer en yakın dostum dediğinden düşmanlık görecektir. Rüyada kedi kovalamak da yine aynı şekilde sosyal yaşamda ortaya çıkabilecek tatsızlıkları simgeler. Bu tür rüyalar haber verici ve yol gösterici olduğu için farklı kaynaklar incelenerek en iyi sonuçların çıkarılması gerekir. Rüyada kedi tırmalaması merhamet sonrasında yapılan kötülükler şeklinde de ifade edilir.

Rüyada Evde Kediyle Konuşmak

Rüyada yavru kedi sevmek iyi bir evlilik ya da hayat arkadaşı olarak ifade edilir. Bir kimse rüyasında yavru kediyi sevdiğini ya da konuştuğunu görüyorsa eğer en kısa zamanda hayatının aşkını bulur. Aynı zamanda bu tür rüyalar, bereketli ve bol kazançlı bir döneme girildiğinin de göstergesidir. İmam Nablusi Hz. diyor ki; rüyasında evde kediyle konuşan birisi, iş yaşamında hiç beklemediği şekilde terfi alır. Aynı zamanda bu kimse hayatındaki kötü arkadaş ve dostlardan da uzaklaşır. Evde kediyle konuşmak gelecek güzel günlerinde habercisidir.

Evde Kedi Beslemek görmenin tabiri için, Rüyada Evde Kedi Beslemek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Evde Yavru Kedi Görmek

Yavru kedi beslediğini rüyasında gören kişi hayatı boyunca hiç beklemediği şansı bir döneme girer. Bu sayede maddi ve manevi açıdan yaşadığı tüm problemler en kısa süre içerisinde çözümlenecektir. Rüyada kedi görmek farklı anlamlarda yorumlanıyor olsa da evde yavru kedi beslemek son derece olumludur. Kişinin zor günlerinin geride kaldığının, problemlerinden kurtulacağının ve kendisini daha huzurlu hissedeceği bir döneme gireceğinin habercisidir. Yavru kedi aynı zamanda sosyal çevrede de sevilen birisi haline geleceğiniz anlamlarını taşır. Bu tür rüyalar kadın, erkek, evli ya da bekar olmasına göre birbirinden farklı şekillerde yorumlanır. İbn-i Sirin Hz. tabirine göre; rüyasında yavru kedi gören kimse hayatının en şansı dönemine girer. Uzun süredir beklediği tüm işleri çözümlenir ve hayatındaki kötülükler uzaklaşmaya başlar.

Rüyada Evde Kedi Mırlaması

Rüyada evde kedinin mırladığını gören kimse, beklediği ancak olmayacak gözüyle baktığı bir işte sonuç alır. Terfi etme ya da yeni ortamlara girme anlamlarını da taşıyan evde kedi mırlaması, kaynaklara göre birbirinden farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada eve giren kediyi dışarı çıkarmak ise kötülüklerden ve olumsuzluklardan uzaklaşılacağının bir habercisidir. Bu tür rüyalar sayesinde yaşam hakkında kısa ipuçları edinmek son derece kolaydır. Rüyada kedi görmek bazı kaynaklarda hayırlı ve güzel haber şeklinde de yorumlanır. Aynı zamanda bolluk ve bereket şeklinde de simgelenir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani