Rüyada “Rüyada Evde Kedi Bakmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Evde Kedi Bakmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada evde kedi bakmak, genel olarak iyiye yorulmakta ve rüya sahibinin gördüğü diğer objelerle bir araya getirilerek genel bir tabir ortaya çıkmaktadır. Rüyasında evinde kedi baktığını gören kimse, yardıma muhtaç kişilere yardım edecek ve manevi huzura kavuşacaktır. Rüyada görülen kedinin cinsi önemli olmamakla birlikte sahip olduğu renkler ve özellikler rüya tabirini etkilemektedir.

Rüyada Evde Kedi Bakmak İslami Anlamı

Rüyada evde kedi bakmak hakkında, ünlü rüya alimi İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada evde kedi baktığını görmek, kişinin bereketinin artacağını ve etrafındakilere yardım ederek rızkını bereketinin artacağını belirtmiştir. Rüyada kedinin gözlerine bakmak, İslam’da önemli bir yere sahip olan kedi, rüya tabirlerinde de rüya sahiplerine bir takım haberleri müjdelemektedir.

 Rüyada Evde Sarı Kedi Bakmak

Rüyasında evinde sarı bir kedi baktığını gören kimse sahip olduğu hastalıklardan kısa zamanda kurtulup sağlığına kavuşacaktır. Uzun ve parlak tüylere sahip sarı kediye baktığını görmek, aynı zamanda bereketin artacağını da müjdeler. Kısa tüylü sarı kediye bakmak ise, uzak yoldan gelecek sağlıkla ilgili iyi bir haberi simgelemektedir.

 Rüyada Evde Kara Kedi Bakmak

Rüyada evde kara kedi bakmak, batıl inanışlara göre kara kedinin uğursuzluk getirdiğine inanılsa da rüyada kara kedi görmek ve beslemek aynı anlamları taşımamaktadır. Rüyada kara kediye baktığını görmek, beklemediği birinden kişinin güç kuvvet alacağına işaret etmektedir. Evinde kara kedi beslediğini gören kimse daha da güçlenecek ve etrafında herkesin saygı duyduğu kudret sahibi birine dönüşecektir.

 Rüyada Evde Beyaz Kedi Bakmak

Rüyasında evinde beyaz bir kedi beslediğini gören kimsenin tertemiz bir geleceğe sahip olacağı tabir edilmektedir. Uysal bir beyaz kediye baktığını gören kimse çocuklarıyla ilgili güzel bir haber alacaktır. Uzun beyaz tüylü kediye bakmak ise bereketin artacağını müjdeler. Ancak eğer rüyada görülen beyaz kedi kirliyse bu iyiye yorulmamaktadır. Kişinin refaha ereceği süreç boyunca bir takım sıkıntılarla ve etrafındaki kötü niyetli kişilerin engelleriyle karşılaşacağını simgelemektedir.

 Rüyada Evde Gri Kedi Bakmak

Rüyasında evde gri kedi beslediğini gören kimse miras konularıyla ilgili yaşadığı sorunları kısa sürede çözüme kavuşturacak ve kendi mallarına sahip olacaktır. Kedinin evden kaçmaya çalıştığını görmek akrabaların çeşitli oyunlar yapacağına işaret eder. Uysal ve uyumlu bir gri kedi beslediğini gören kimse hakkına sahip çıkacak ve kimseye boyun eğmeden ferahlığını arttıracaktır.

 Rüyada Mavi Gözlü Kedi Bakmak

Rüyasında evde mavi gözlü kedi beslediğini gören kimse yakın zamanda müjdeli haberler alarak çok sevinecektir. Deniz mavisi gözlere sahip kedi aşk hayatıyla ilgili olumlu gelişmelere işaret eder. Aynı zamanda evin huzurunun ve bereketinin de artacağına işarettir.

Rüyada Mavi Kediye Bakmak

Rüyada mavi kediye bakmak, bazı kaynaklarda bebek haberi olduğu şeklinde yorumlar da bulunmaktadır. Rüyasında açık mavi gözlü bir kedi baktığını gören kişinin de müjdeli haberler öncesinde biraz sıkıntı yaşayacağı belirtilmektedir. Özellikle beyaza yakın açık mavi gözlü görmek iyi sayılmamaktadır. Mavi rengi genel olarak rüyada bolluk, bereket ve huzuru temsil eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani