Rüyada “Rüyada Evde Fare Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Evde Fare Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada evde fare görmek, çeşitli alimler tarafından farklı biçimlerde tabir edilmiştir. İslami açıdan bu rüyanın yorumuna göre, rüyada evde fare görmek rızka işaret etmektedir. Çünkü fareler yiyecek bulunan yerlerde dolaşırlar. Rüyada bir evin içerisinde farenin dolaştığını görmek, o evde bolluk ve bereketin olacağına, yeni ve bol rızk kapılarının açılacağına delalet edilmektedir.

Rüyada Evde Fare Görmek İslami Anlamı

Rüyada evde fare görmek ile ilgili olarak, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; beş şekilde tabir edilmektedir. Buna göre bu rüya, mal ve mülk sahibi olan insanlara, düşmanların varlığına, inançlara karşı duyulan soğukluğa, bir yere yolculuğa çıkmaya ve hastalıklara delalet etmektedir.

Aynı rüya hakkında İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; eğer bir kimse rüyasında bir fare görüyor ve bu fareyi yakalıyor ise, bu rüyanın sahibi gerçek yaşamında kendisine zarar veren kimseleri çevresinden uzaklaştıracak veya onlara karşı verdiği mücadelede başarılı olacaktır. Bu rüya, kişinin düşmanlarına karşı zafer kazanması anlamına gelmektedir.

Rüyada Evde Fare Kovalamak

Rüyada evde fare kovalamak, yaşamda verilen bir mücadeleyi temsil eder. Bu rüyanın sahibi hayatında rızk için veya diğer konular için bir mücadele vermektedir. Rüya, bu kimsenin verdiği mücadelede başarılı olacağını temsil etmektedir.

Rüyada Evde Fare Ölüsü Görmek

Rüyada evde fare ölüsü görmek, hoş olmayan bir şeyi işaret ediyor gibi algılansa da aslında bunun tam tersidir. Rüyasında evinde ölü bir farenin olduğunu gören kimse, bundan sonraki yaşamı için yeni rızk kapıları elde eder. O güne kadar yaşadığı şanssızlıklar varsa, bunlardan kurtularak yeni bir hayat düzenine sahip olur. Aynı zamanda bu kimse, kendisine hasetlik edenlerin vereceği zararlardan emin olur.

Rüyada Evde Fare Sürüsü Görmek

Rüyada evde fare sürüsü görmek, iki türlü yorumlanır. Birinci yoruma göre bu rüya, sahibi için bolluk, bereket ile geçecek günlerin işaretidir. Fareler, rızkı temsil eder. Diğer bir yoruma göre ise, bu rüyanın sahibi birçok düşmana sahiptir. Fareler onun bu düşmanlarını temsil eder. Rüyada görülen çok sayıda fare, rüya sahibini madden ve manen sömüren kimselerin de temsilcisidir.

Rüyada Evde Fare Öldürmek

Rüyada evde fare öldürmek, galibiyeti temsil eder. Bu galibiyet huysuz ve toplum nazarında sevilmeyen bir kadına karşı kazanılabilir. Veya bu rüya kişinin yaşamını ve servetini tehdit eden kimselere karşı kazanılacak olan bir zaferin temsilcisidir.

Rüyada Evde Fare Yakalamak

Rüyada evde fare yakalamak, kişinin bazı istemediği durumları yaşayacağı ve günah işleyeceği ile yorumlanmaktadır. Başka bir yoruma göre de bu rüyayı gören kimse, sosyal yaşamdan uzaklaşmaya ve kendisini herkese unutturmaya çalışmaktadır. Bu kimsenin bu niyeti, çevresinden kendisine verilen zararlar neticesindedir.

Rüyada Evde Büyük Fare Görmek

Rüyada evde büyük fare görmek, büyük başarıları temsil eder. Ancak bu başarılara sahip olan kimsenin, çevresinden gelen tehlikelere karşı hazırlıklı olması önerilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani