Rüyada “Rüyada Evde Cin Görmek” Görmek

Rüyada Evde Cin Görmek

Rüyada Evde Cin görmek, rüya sahibinin hileci, zalim ve ahlaksız bir kişiliği olduğu anlamına gelir. Ancak rüyada evde cin görmek haram işlere bulaşmaya, evdekilere bir zarar geleceğine, zina yapmaya, hırsızlık yapıp başkalarının mallarını çalmaya, içki içip sarhoş olmaya işarettir.

Aynı zamanda rüyada evin içinde cin gören kişinin sonradan pişmanlık duyacağı yanlış hareketler yaparak ilerde bunun üzüntüsünü yaşayacağına yorumlanır. Rüyada evin içinde üç harfli görmek, iş hayatında da büyüme ve daha çok para kazanma hırsından dolayı birçok iş arkadaşına maddi ve manevi zarar vererek onları sıkıntıya sokacağına tabir olunur.

Rüyada Evde Cin Görmek İslami Anlamı

Rüyada Evde cin görmek, aynı zamanda yaşanan büyük bir hayal kırıklığına tabir olunur. Nablusi(r.a)’ya göre rüyada evde cin görmek zenginliğe ve mutluluğa yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada cin sesi duymak bilinçaltında biriken mevzular dolayısıyla sıkıntı yaşanacağına, kişinin üzüleceğine ve pişmanlık dolu zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Cinle İlişkiye Girmek

Rüyada cinle ilişkiye girmek rüyayı görenin hilekar ve günahkar biri ile evleneceğine ve bu kişinin sıkıntılar getireceğine tabir olunur. Aynı şekilde günahkar ve kötü bir insan ile arkadaşlık edinileceği ve bu arkadaşın başa belalar açacağı anlamlarına da gelir.

Rüyada Cin Saldırısı Görmek

Rüyada cin saldırısı görmek rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşayacağına, ciddi anlamda borç yükü altına gireceğine, ancak azim ve kararlı mücadele sonunda bu sıkıntıları atlatabileceğine tabir olunur.

Rüyada Cin Kadın Görmek

Rüyada cin kadın görmek şerre yorumlanır. Seyyid Süleyman’a göre rüyada cin kadın görmek kişinin başkalarına zarar verme eğiliminde olduğuna, çevresine zarar vereceğine ve bu yüzden çevresi tarafından dışlanacağına tabir olunur.

Rüyada Cin Adam Görmek

Rüyada cin adam görmek kötülüğe ve günahkarlığa yorumlanır. Seyyid Süleyman’a göre rüyada cin erkek görmek kişinin yakınlarına zarar verme eğiliminde olduğuna, akrabasına eşine dostuna zarar vereceğine ve bu yüzden akrabaları tarafından dışlanacağına yorumlanır.

Rüyada Cine Karşı Dua Okumak

Rüyada cine karşı dua okumak kişinin içine düştüğü borç batağı ve haksız bir durumdan kurtulmak için yoğun çaba sarf ettiği anlamına gelir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin makam mevki sahibi olacağına yorumlanabilir.

Rüyada Cin Çığlığı Duymak

Rüyada cin çığlığı duymak kişinin günah işleyeceğine, haram işler yapacağına ve bunlardan dolayı Allah’ın kendisini uyaracağına yorumlanır. Ayrıca alacağı bir işaret sayesinde kişinin mutluluğa ve huzura kavuşacağına, ailesinden veya arkadaşlarından birisinin başının derde girmesinden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Cin Çıkarmak

Rüyada cin çıkarmak rüyayı gören kişinin kötü alışkanlıklarının olduğunu, kötü insanlarla vakit geçirdiğine, ailesine bu yüzden hayal kırıklığı yaşattığına ve savurganlık nedeniyle elindeki mal varlığından olacağına yorumlanır.

Rüyada Cinlenmek

Rüyada cinlenmek rüyayı gören kişinin büyü, muska, fal gibi dinin haram saydığı şeylerden medet umduğu, bu işleri yapan kimselerle içli dışlı olduğu ve bunların yönlendirmesi ile harekete geçtiği ve bu yüzden zorluk ve sıkıntı çekeceği anlamlarına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani