Rüyada “Rüyada Etek Görmek” Görmek

Rüyada Etek Görmek

Rüyasında etek görmek, kişinin cinsiyeti erkek ise ya da kadın ise farklı şekilde yorum getirilmektedir. Rüya sahibi erkek ise rüyada etek görmek kötü olarak yorumlanır. Eğer rüya sahibi kadın ise rüyada etek görmek eteği görme şekline göre hayatı ile alakalı bir kısmet olacağı ya da olmayacağı olarak yorumlanmaktadır. Bunun dışında rüyasında etek alan kişi başka bir insanın aracılığı ile güzel bir kısmet ile hayat kuracağı ve hayırlı bir evlilik yapılacağı anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Etek Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerin rüyada etek görmek ile ilgili, yorumları şöyledir; Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyada etek gören kişinin hayırlı bir izdivacı olacaktır, dikkatli ve titiz davranıldığında hayırlı uygun bir seçimi yapılacağına işarettir. Genel yaşamda işlerin bozulacağı, darlığa düşeceği, eşi ile arasında sorunlar olacağına, iş arkadaşları ile ilişkilerinin bozulacağı gibi kötü yorumlara işaret etmektedir.

Rüyada Mini Etek Görmek

Rüyada mini etek görmek, genel olarak iyi yorumlarda bulunulmaz. Genel olarak yaşanılan sorunların daha da artacağı şeklinde tabir edilmektedir. Genel manada zor döneme girildiğini, sorunları çözmek için oldukça fazla çaba sarf edileceğine ama sonuçların çok iyi olmayacağına işaret edilir. Ama psikolojik olarak çok etkilenmemek için bazı alimler kötü rüyaların iyiye yorumlanması gerektiğini savunmuşlardır.

Rüyada Etek Giymek

Rüyada etek giymek, yine yukarıda bahsedildiği gibi rüya sahibi bir kadın ise, mutlu olacağına, hayırlı bir kısmet ile evleneceğine işaret edilmektedir. İşlerinde sermayesini iyi değerlendireceği anlamlarına gelir. Bu sayede de daha fazla kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibinin cinsiyeti bir erkek ise, çok iyi bir yoruma yer verilmez.

Rüyada Uzun Etek Görmek

Rüyada uzun etek görmek, rüya sahibi için iyi yorumlara tabir edilir. Yaşadığı sıkıntılar da iyi niyetli insanların tavsiyelerini dikkate alarak sorunlarını çözmeye yardımcı olacak şekilde yorumlanır. Gurbetten ya da askerden beklenen kişinin hayırlı bir şekilde gelmesi ve hasretin sona ereceği anlamına gelmektedir. Amaçlara ulaşmak için uzun uğraşlar verilmesi sonucu daha mutlu bir döneme girileceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Etek Giyen Erkek Görmek

Rüyada etek giyen erkek görmek, Çok hayra yorulacak bir rüya değildir. Rüya sahibinin çok sıkıntıya düşeceği, sorunların çok daha fazla olacağı, bu sorunları çözmek için sarf edilen çabaların sorunları çözmeyeceği, sorunların kişiyi rahatsız etmeye devam edeceği anlamına gelmektedir. Bu yüzden sorunları çözmek için daha farklı yollar denenmelidir şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Etek Almak

Rüyada etek almak, rüya sahibinin bir şey için çok emek, özveri verdikten sonra, emeğin karşılığını alınacağın zamana yani mutlu zamanlara işaret eder. Çok kısa bir zamanda büyük fırsatların çıkacağına, İş anlamında yapılacak bir girişim düşünülüyorsa bir yatırım yapılacak ise fazla uzatmadan karar verilmesi anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyada Yırtık Etek Görmek

Rüyada yırtık etek görmek, rüya sahibine verilen kararların hiç bir şekilde hayata geçmeyeceğinin göstergesidir. Uyumsuz bir şekilde kurulan işten büyük zararlar görüleceğine işaret edilmektedir. Bundan dolayı gerçek hayatta her anlamda daha dikkatli davranılması gerektiğine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani