Rüyada “Rüyada Et Görmek” Görmek

Rüyada Et Görmek

Rüyada et görmek, genel manada kötü biçimde yorumlanır. Bilhassa pişmemiş olan eti görmek, mutsuzluğa, huzursuzluğa, kedere, hastalığa ve yalnızlığa işaret eder. Rüyada et görmek, kimi zaman bireyin ölümünün yaklaştığı şeklinde yorulur. Görülen et kokmuş bir et ise, oldukça önemli bir felaket bireyi bekliyor demektir.

Rüyada Et Görmek İslami Anlamı

Rüyada büyük kısım şeklinde görülen et, kötü durumlara işaret ediyor iken, pişen bir etin görülmüş olduğu ise malların varlıklı ve tümü olarak yorumlanmaktadır. Taze etin görülmesi, kapıda olan ölüme ve kimi bireylerin dedikodu yapmasını temsil eder. Rüyada görülen etin genel manada tüm olduğu önemli bir sıkıntı şeklinde yorulurken, parça parça edilen et ise önemli bir düşmanı simgeler. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüya içerisinde görülen et, pişmişse maldır. Çiğ etin hepsi, ağır hastalıklar ve çile anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Et Görmek

Rüyada kırmızı et görmek hayırlı değildir. Rüyayı gören bireyin maddi zarara uğrayacağı, borçlanacağı ve kıtlık çekeceğine rivayet edilmektedir. Sıkıntı, karamsarlık ve umutsuzluğa düşmeye, hayal kırıklığına ve gözyaşı dökmeyi simgeler. Rüyayı gören bireyin keyfinin kaçacağına ve ağız tadı ile geçirmiş olduğu günlerin kötü duruma geleceğine alamet edilir.

Rüyada Tavuk Eti Görmek

Rüyada tavuk eti görmek, kazanç ve rızk manasını taşır. Hayırlı bir rüya çeşididir. Rüyasında tavuk etini gören birey, bütün kötü fikirlerinden kurtularak, kendisini ümitsizliğe ve hüzne düşürmüş olan duygulardan uzaklaşır. Uzun süredir yaşanmayan ve hemen hemen unutulan tüm hisler tekrardan yaşanır.

Rüyada Et Kesmek

Rüyada et kesmek, uzun uğraşların sonucunda ve bekleyişlerden sonra elde edilmiş olan kazanılan paranın akraba ve dostlar pay çıkarılacağına ve yeni iş kapılarının açılması için kullanılacağına yorumlanır. Aynı biçimde, problemli bir işten tereyağı üzerinden kıl çeker gibi halledilecek ve ertelenen bir işin tamamının yapılacağına, aksiliklerin de ortadan kaldırılacağını ifade eder.

Rüyada Et Almak

Rüyada et almak, kötü haber almak ile eşdeğer bir biçimde yorumlanmaktadır. Bilhassa hastalık ya da ölüm gibi bireye acı verecek olan kötü bir haberin geleceğini temsil eden bu rüya, hak yeme ya da eve helal olmayan kazancın da habercisidir.

Rüyada Et Pişirmek

Rüyada et pişirmek, başarılı, sağlıklı, uzun ve rahat bir yaşam yaşamaya şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören bireyin mutluluk durumlarının birkaç gün değil de bir ömür boyu süreceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, akıllı olan ve doğru işler yapmasının sayesinde rızkının her zaman artacağına işaret eder. Aynı zamanda bireyin yolu açık olacaktır. Bireyin karşısına çıkacak olan sorunların hepsi çözülecek ve hepsinin üstesinden gelinecektir.

Rüyada Et Yemek

Rüyada et yemek, tek biçimde tabir edilmemektedir. Çiğ et yemek hayır içeren haberlerin alınmasına, pişmiş et yemek ise bolluk, bereket, zenginlik gibi olumlu şeylere kavuşmayı simgeler. Tavuk eti yemek ise bireyin eş tarafından hayırlı bir evlilik yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani