Rüyada “Rüyada Eşini Hamile Görmek” Görmek

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada Eşini hamile görmek, genel anlamda hayra yorulan ve bir müjdeyi temsil eden hadisedir. Rüyada eşinin hamile olduğunu duymak, bu rüya ve benzeri rüyalar aile içerisinde huzurun vuku bulacağına, aile içerisindeki bireylerden bir veya birden fazlasının bebek sahip olacağına işarettir. Rüyada eşinin erkek çocuğa hamile kalması, rüya sahibi de dahil olmak üzere tüm aile fertlerinin daha refah, daha huzurlu bir gelecek sahibi olacaklarına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının eşini hamile görmek, görülen rüya ile gerçek anlamlı bir olayın gerçekleşebileceğini belirten bu rüya, hamilelik durumunun gerçek hayatta karşılaşılmaması halinde de olumlu sinyal verebilmektedir. Zira karşılaşacağınız müjde, maddi ve manevi durumunuza oldukça olumlu bir şekilde tesir edecektir.

Rüyada Eşini Hamile Görmek İslami Anlamı

Rüyada eşini hamile görmek, hususunda Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; eşini rüyasında hamile, çiçeği burnunda gören kişiler, en yakın vakitte huzura, mutluluğa ve refaha kavuşacaktırlar. Küslükler sonlanacak, müşkül durumlar ortadan kalkacaktır. Maddi sıkıntılar giderilecek ve sağlık sorunları çözüme kavuşacaktır.

Bunların dışında, psikolojik açıdan bu rüyanın temelinde, beklenen bir müjdenin gözle görülür bir hale geldiği ve bilinçaltında yatan şüphelerin ortadan kalkmaya başladığını da söylemek mümkündür. Kişi, halihazırda olumlu bir haber bekliyordur ve bu haberin sinyallerini almaya başlamıştır. Ancak sözle ifade edilemeyecek kadar düşsel olan bu sinyaller, kişinin gerçek algısına etki edemiyordur. Bu yüzden de bilinçaltı, bu bilgiyi hafızaya yüklüyor ve bu da bir rüya olarak geri dönüş gerçekleştiriyordur.

Rüyada Arkadaşının Eşini Hamile Görmek

Rüyada arkadaşının eşini hamile görmek, rüya sahibine yakın olan kişi veya kişilerin ona yakın zamanda müjdeli bir haber vereceğine ve bu sevinçli haber sayesinde de kişinin anlık sorunlarının ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada Kendi Eşini Hamile Görmek

Rüyada kendi eşini hamile görmek, yakın zaman içerisinde hanede bir bebeğin doğacağına, mutlu ve huzurlu bir gelecek yaşanacağına işaret etmektedir. Eğer bu hamilelik durumu gerçek hayatta mevcut değil ise hamilelik haberinin alınacağı anlamına da gelmektedir. Sonuçta kişi, her anlamda içsel bir rahatlığa erişecek ve ailesini de bu rahatlığa kavuşturacaktır.

Rüyada Sevgiliyi Hamile Görmek

Rüyada sevgiliyi hamile görmek, ileride stresli zamanların baş gösterebileceğine ve tez vakitte önlem alınması gerektiğine işarettir. Kişi sorumluluklarının bilincinde değildir. Hatta bunun bilincinde olmasına rağmen hiçbir harekette bulunmuyordur. Bu da onun gerçeklerle yüzleşmesine ve zor durumlarda kalmasına neden olacaktır.

Rüyada Nişanlısını Hamile Görmek

Rüyada nişanlısını hamile görmek, mutlu bir evlilik anlamına gelmektedir. Nişanlılık sürecinin artık sonlanacağı ve evlilik sürecine adım atılacağını gösteren bu işaret, kişinin sağlık problemlerinin de ortadan kalkacağını müjdeler.

Rüyada Eski Eşini Hamile Görmek

Rüyada eski eşini hamile görmek, kişinin yaşadığı geriye dönük pişmanlıkların artık onun için bir yük olmayacağı ve bu yükün pozitif anlamda sonlanacağının haberini vermektedir. Ayrıca kişi, hiç beklemediği bir yerden maddi bir destek de görecektir.

Rüyada Ölmüş Eşini Hamile Görmek

Rüyada ölmüş eşini hamile görmek, rüyayı gören şahsın özlem duyduğu fakat ulaşmayacağını düşündüğü bir varlığa çok yakın zamanda kavuşacağını tasvir eder. Bu varlık; ekonomik, psikolojik veya ailevi bir huzur olarak tanımlanabilmektedir.

Rüyada Kocasını Hamile Görmek

Rüyada kocasını hamile görmek, şahsın eşinden çok müjdeli bir haber alacağına ve onunla birlikte huzura kavuşacağına işaret eder. Kocasını hamile gören kadın, onunla birlikte yükselecek ve mutluluğa erişerek hem kendisini, hem de çevresini sevindirecektir.

Rüyasında Hamile Eşini Dövmek

Rüyada hamile eşini dövmek, kişinin kendisine sunulan imkanlara, lütuflara ve ilgiye kayıtsız kalacağına, onları hor göreceğine ve değer bilemeyeceğine yorulur. Şahsın bu vurdumduymaz tavırları pek yakında onun yakasına yapışacak ve onun büyük bir ders almasına sebep olacaktır.

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kimselerin gerçek hayatta da çocuk sahibi olacaklarını, çok sevinçli bir haber alacaklarını, her anlamda yaşadıkları problemlerin artık son bulacağını ve çevreleri tarafından hürmet görüp, mutlu edilecekleri anlamlarına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani