Rüyada “Rüyada Eşini Görmek” Görmek

Rüyada Eşini Görmek

Rüyada eşini görmek, gören kişinin eşi ile beraber önemli kararlara alacağına yorumlanır. Bu kararlar kişinin hayatını değiştireceği ve yaşamında farklı kapılar açılacağı anlamına da gelmektedir. Rüyada eşini görmek, arada bir kırgınlık varsa kısa sürede geçeceğine de yorumlanmaktadır. Bazı yorumculara göre de eşini rüyasında gören kişinin müjdeli bir haber alacağına ve çok mutlu olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Eşini Görmek İslamı Anlamı

Bazı rüya yorumcuları rüyanın kadın ya da erkek kim olursa olsun her iki tarafa da hayır getireceği şeklinde yorumlamaktadır. Dini yorumlarda rüyada eşini görmek, mutlu ve huzurlu olarak gören kişinin bundan sonraki hayatını ferah içinde geçireceği anlamına gelir. Birden fazla şekilde yorumlanan rüya şekli uzun ömürlü bir evliliğe de tabir olmaktadır.

Caferi Sadık ( r.a ) görülen rüyayı yaşanan olumsuzlukların el ele verilerek geçileceği şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada Eşini Öpmek

Rüyada eşini öpmek, birlikte geçirilecek aşk ve mutlu dolu geleceğe adım adım ilerlemek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişinin eşi ile ilgili endişeli olduğu noktalarda kafasının karışacağına ve kötü bir dönem geçireceği olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Eşini Kaybetmek

Rüyada eşini kaybetmek, uzun ömürlü bir birlikteliğin sorunsuz bir şekilde ilerleyeceğine tabir olmaktadır. Rüya gören kişi yeni evli ise eşi ile ilgili endişelerinin az da olsa biteceği olarak yorumlanmaktadır. Uzun ve mutlu bir evlilik hayatı olan kişi gördüyse sağlık problemlerinin olacağına ama kısa sürede atlatılacağına da delalet eder.

Rüyada Eşini Yıkamak

Rüyada eşini yıkamak, rüyayı gören kişi erkekse eşinin ailesi ile ilgili yaşayacağı problemler sonucu yaşanacak krizden yara almadan çıkılacağı anlamına gelir. Rüya gören kişi kadınsa ciddi sağlık problemleri yaşayacağına, tedavi sonrasında da her şeyin problemsiz bir şekilde düzeleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Eşini Başka Kadınla Görmek

Rüyada eşini başka kadınla görmek, rüya sahibinin büyük bir günah işleyeceğine yorumlanır. Başka bir yorum sahibine göre, rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, istediği mesleği yapacağına ve ailesi ile ilgili müjdeli bir haber alacağı yönünde yorumlanmaktadır.

Rüyada Eşini Başka Erkekle Görmek

Rüyada eşini başka erkekle görmek, rüya sahibinin eşi ile ilgili şüphe dolu bir döneme gireceğine, bu dönemde çok sıkıntılı günler geçireceğine yorumlanır. Olumsuz yorumların aksine rüya, tüm dertlerin, üzüntülerin geçeceğine, aydınlık günlerin yaklaştığı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Eşini Dövmek

Rüyada eşini dövmek, rüyayı gören kişi erkek ise uzun zamandır sırtında taşıdığı yüklerden kurtulacağına ve ömrünün rahat bir nefes alarak geçeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi bir kadın ise eşine iş ya da ailesi ile ilgili destek olacağı anlamına gelir

Rüyada Ayrılmış Eşini Görmek

Rüyada ayrılmış eşini görmek, bu rüyanın olumsuz bir olay ile karşılaşılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Diğer bir yorum, geçmişi geride bırakıp mutlu bir geleceğe sağlam adım atmak anlamına da gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani