Rüyada “Rüyada Eşarp Görmek” Görmek

Rüyada Eşarp Görmek

Rüyada Eşarp görmek kişinin kendi karakterinin sağlamlığını, alçak gönüllü olmasını, disiplin sahip olduğu anlamlarına gelmektedir. Rüyada eşarp almak, kişinin manevi huzurunun çoğu şeyden üstün olduğu anlamına gelir. Rüyada Eşarp takmak, rüyayı gören kişi için, sağlıklı ve huzurlu olmak istediği anlamı taşır. Rüyada eşarp görmek dini açıdan kişinin Allah’a olan bağlılığını temsil eder.

Rüyada Eşarp Görmek İslami Anlamı

Rüyada Eşarp görmek, Kirmani(r.a)’ya göre rüya sahibi kişi her zaman Allah’a dualarında sağlık ve huzur vermesi için dua eder. Rüyada eşarp gören kimse için, gönlü zengin arkadaş, samimi dost, hayırlı eş olarak yorumlanır. Rüyada görülen eşarp hayırlı ve evine sadık eş şeklinde tasvir edilir.

Rüyada İpek Eşarp Görmek

Rüyada ipek eşarp görmek gören kişinin yaşayacağı güzel günleri temsil etmektedir. Dini açıdan hayırlı bir rüyadır. Hayırlı ve güzel günlerin yaşayacağı anlamına gelmektedir. Bekar kimse için evlilik şeklinde tabir edilir. Güzel eş ve hayırlı bir dost ile muhabbet kurmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Eşarp İğnesi Görmek

Rüyada eşarp iğnesi görmek yakın zaman da mutlu olunacak bir haber alınması ve girilecek olan işte başarılı olunması şeklinde rivayet edilir. Rüyayı gören kişi yakın zaman da başarılı olacağı bir işten para kazanmaya başlar. İyi haberler sayesinde mutlu olur.

Rüyada Pembe Eşarp Görmek

Rüyada pembe eşarp görmek gören kişinin hayalini kurduğu muradına kısa zamanda erişeceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin gönlünde yatan muradının olacağına ve mutlu olacağına rivayet edilir. Dini açıdan bu rüya hayırlı bir eş bulmak veya beklenen kişinin sonunda geleceği şeklinde yorumlanır. Gurbette sevdiği olan kişi bu rüyayı görürse hasretlik biter güzel günlerin başlangıcıdır.

Rüyada Eşarp Bağlamak

Rüyada eşarp bağlamak kişinin çok istediği bir muradı için yapacağı fedakarlıkları temsil eder. Vermiş olduğu emekler sayesinde kısa sürede muradına kavuşmak şeklinde tasvir edilir. Bir başka rüya tasvirine göre bekar kimsenin hayırlı bir kısmet ile başının bağlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Eşarp Ütülemek

Rüyada eşarp ütülediğini gören kimse zahmetli bir işe kalkacağına ve sonunda bu işi başaracağı şeklinde yorumlanır. Zor günlerin geride kalması, borçtan kurtulmak ve huzura kavuşmak şeklinde tasvir edilir.

Rüyada Erkeğin Eşarp Takması

Rüyada erkeğin eşarp taktığını gören bekar kız kısa sürede evine bağlı hayırlı bir kısmet ile tanışır. Aile içerisinde huzursuzluk yaşatan erkek çocuğu varsa uslanacağına, dışarıdan elini ayağını çekip evine geleceğine yorumlanır. Rüyada erkek eşarp takmış ise bu erkek tanıdık ise erkeğin başına gelecek güzel olayları temsil eder. Yabancı bir erkeğin eşarp taktığını görmek hayatınıza girecek iyi bir insan olduğu manasına gelir.

Rüyada Eşarp Yıkamak

Rüyada eşarp yıkadığını gören kimse geçmişte yapacağı hatalardan pişman olup tövbe edeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi kişi kötü arkadaş çevresinden ayrılır, güzel günleri, günahlardan arınmayı ve tövbe etmeyi temsil eder. Hayırlı bir işten kazanılacak helal para şeklinde de yorumlanır. Huzurlu bir hayat, muradına ermek şeklinde de tasvir edilmiştir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani