Rüyada “Rüyada Erkek Bebek Öpmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Erkek Bebek Öpmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada erkek bebek öpmek, rüyada görülen diğer unsurlarla bağdaştırılarak yorumlanabilecek bir rüyadır. Rüyada erkek bebek öptüğünü görmek, hayatta yaşanacak büyük değişikliklere yorulur. Rüyada erkek bebek öpmek, fakat rüyada görülen bebek ağlıyor ve başkası tarafından öpülüyor ise kişinin bir başkasına bilmeden büyük bir zarar vereceği yorumu yapılır.

Rüyada Erkek Bebek Öpmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyayı gören kişinin bayan olması ve erkek bebeği yanağından öpmesi ise hayatına birinin gireceği fakat bu kişi ile hayırlı bir evlilik yapamayacağı anlamı vardır.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki “rüyasında bebek öpen kişi çevresine büyük faydalar sağlar. Bebeği kaldırarak öpen kişi kötü duygulardan ve haramdan korunmak için Allah’a sığınır.” Demiştir. Rüyada erkek bebek öptüğünü ögren kimse, bazı alimlere göre bu rüya kötü giden işlerin düzene girmesi olarak yorumlanırken bazılarına göre Allah’tan uzaklaşan kişinin Allah’a sığınarak huzura kavuşması olarak yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebeği Yanağından Öpmek

Rüyada erkek bebeği yanağından öpmek yolunda gitmeyen bir işin başında iken o işten caymak anlamına gelmektedir. Ayrıca bazı alimlere göre bu rüya kötü niyetli birinin oyunları anlamına da gelmektedir. Rüyada görülen bebeğin yüzü eğer gülüyor ise iyi birinin rüya sahibine yardımı dokunacağına ağlıyor ise de kötü birinden zarar görüleceğine yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebeği Dudağından Öpmek

Rüyada erkek bebeği dudağından öpmek sevindirici haber almaya ya da yapılan bir hatadan pay çıkararak bir defa tekrarlanmamasına yorulur. Rüyada görülen bebek kundaklanmış ise kişinin içe dönüklüğü yüzünden hata yapacağına, eğer kundaklı değilse çevresinde sevilen ve sayılan biri olacağına yorumlanır. Ayrıca rüyada bebeği öpen yaşlı biri ise geçmişte yapılan hatalara takılıp kalmaya işaret eder.

Rüyada Erkek Bebeği Öpmek Ve Sarılmak

Rüyada erkek bebeği öpmek ve sarılmak genç ve bekar kişiler için yakın zamanda bir kısmetle karşılaşarak kısa zamanda evlenmeye yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören evli bir kadın ise ve rüyasında kocasının bebeği öptüğünü görüyor ise kocasından şüpheye düşer. Öpülen bebeğin büyüklüğü ise bazı yorumculara göre kederin büyüklüğüne yorulmalıdır ve kişi bebek öptüğünde dertleri çoğalır.

Rüyada Erkek Bebeğin Kendisini Öpmesi

Rüyada erkek bebeğin kendisini öpmesi ne anlama gelir? Bebeğin öpmesi rüyayı görenin boğuştuğu bir problemin kısa zamanda çözülerek yerini huzura bırakacağına yorulmalıdır. Bazı İslam bilginlerine göre ise rüya oldukça güzel bir rüya olup aile içinden birine gelecek müjdeli bir habere yorumlanır. Sınav sonucu bekleyen birinin büyük bir fakülte kazanacağı şeklinde yorumlayan alimlerde bulunmaktadır.

Rüyada Erkek Bebek Ayağı Öpmek

Rüyada erkek bebek ayağı öpmek ne anlama gelir? Bebeğin ayağı çıplak ise saf ve temiz duygulu iyi niyetli bir sevgili ya da dost edinileceği tabir edilir. Bazı dini yorumcular ise bebeğin ayağı çıplak değil ise bazı haram ve kötü olayları görmezden gelerek ortak olmak anlamı kurarlar. Bazı alimlere göre ise bu rüyada bebek erkek ise müjdeye kız ise üzücü bir habere yorumlanmalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani