Rüyada “Rüyada Erkek Bebek Mezarı Görmek” Görmek

Rüyada Erkek Bebek Mezarı Görmek

Rüyada erkek bebek mezarı görmek, çok fazla zorluk çekmeden elde edilecek paraya işarettir. Rüyada erkek bebek mezarı gören kimse, bazı kolay yollardan hayırlı ve yüklü bir miktarda para elde eder ve bunu gene hayırlı işler yolunda harcar. Rüyada erkek bebek mezarı görmek, rüyasında erkek mezarı gören biri bol kazanca sahip olur.

Rüyada Erkek Bebek Mezarı Görmek

İmam Nablusi (r.a) şöyle buyurmuştur: “Rüyasında erkek bebek mezarı gören biri hastaysa şifa bulur, sıkıntı içindeyse dertleri bir bir dağılır ve maddi açıdan darda ise kısa sürede eline para geçer.” Birçok yorumcuya göre de rüyada erkek bebek mezarı görmek çok fazla olumlu anlamlara sahiptir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında mutlaka olumlu yönde gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Bebek Mezarı Kazmak

Rüyada bebek mezarı kazmak, kişinin dini yola yöneldiğine ve kendini ahirete hazırlanmaya adadığına işaret eder. Rüyasında bebek mezarı kazdığını gören biri dünyevi işlerden elini eteğini çekip kendini manevi değerlere ve ahlaki anlamda iyi olmaya adar. Kişi kendini dini bir huzur içerisinde bulacaktır.

Rüyada Mezarda Canlı Bebek Görmek

Rüyada mezarda canlı bebek görmek, kişinin dünyevi olan her şeye çok fazla önem verdiğini ve özellikle maddi anlamda kendini çok fazla hırpaladığını ifade eder. Rüyasında mezarda canlı bebek olduğunu gören biri mutlaka dinin gereklerini yapmaya yönelmeli ve dünyevi işlere verdiği değeri azaltmalıdır.

Rüyada Boş Bebek Mezarı Görmek

Rüyada boş bebek mezarı görmek, rüyayı gören kişi alacağı bir haberle büyük bir üzüntüye düşeceğine ve bu üzüntünün de onu kısa sürecek olan bir hastalığa sürükleyeceğine işaret eder. Rüya sahibi olumsuz haberin etkisiyle kendini çok fazla hırpalayacak ve yataklara düşecektir. Rüyasında boş bebek mezarı gören biri fiziksel anlamda bazı rahatsızlıklar yaşayacak demektir.

Rüyada Evin İçinde Bebek Mezarı Görmek

Rüyada evin içinde bebek mezarı görmek, eve gelecek olan yabancı bir düşmanı simgeler. Bu düşman hanenin tüm huzurunu kaçıracak ve aile üyelerini de birbirine düşürecektir. Rüyasında evin içinde bebek mezarı olduğunu gören biri aile üyelerinin bazılarıyla başka biri yüzünden tartışmaya girecek ve onların kalplerini kıracak bazı sözler söyleyecektir.

Rüyada Bebek Mezarına Basmak

Rüyada bebek mezarına basmak, rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir. Bu sıkıntılar rüya sahibinin başına gelecek bazı uğursuzluklardan kaynaklanacaktır. Kişinin kendini büyük bir çıkmazın içinde bulabilir ve bu sebeple kendini çaresiz hissedebilir. Rüyasında bebek mezarına bastığını gören birinin hayatında bazı zor ve karmaşık konular baş gösterecektir.

Rüyada Bebeği Mezardan Çıkarmak

Rüyada bebeği mezardan çıkarmak, ortaya çıkması sorunlar yaratacak bir sırrı saklamakta zorlandığı anlamına gelir. Bu sırrı içinde tutmaktan ve bu gerçeğin yükünü tek başına taşımaktan sıkılmıştır ancak bu sırrın ortaya çıkmasının yaratacağı sorunların da farkındadır. Bu yüzden rüyasında bebeği mezardan çıkardığını gören biri bir ikilemin ortasında kalmış demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani