Rüyada “Rüyada Erkek Bebek Almak” Görmek

Rüyada Erkek Bebek Almak

Rüyada erkek bebek almak, genellikle müjdeli bir habere, iyi havadislere, kişinin işlerinin yolunda gitmesine, mutluluk ve sevince, bahtın açıklığına ve servete işarettir. Rüyada erkek bebek aldığını görmek, öte yandan kişinin rüyasında erkek çocuk görmesi genelde insanın içinde ukde kalan bir şeyin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada erkek bebek almak, bekar bir bayanın rüyasında erkek bebek görmesi dünyalık hayatında kısmetli ve hayırlı bir izdivaç yaşayacağının işaretidir. Rüyada erkek bebek aldığını gören kimse, iş hayatı iyi gitmeyen bir kişinin rüyasında erkek bebek görmesi demek iş hayatında yükselişin ve başarının gerçekleşmesi ya da gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada erkek bebek kucağına almak, hasta olmuş bir insanın rüyasında erkek bebek görmesi, iyileşmeye, sağlığa kavuşmaya tabir olunur.

Rüyada Erkek Bebek Almak İslami Anlamı

İslam alimlerine göre bekar bir erkek rüyasında erkek bebek görmüşse bu rüya o kişinin izdivaca hazır olduğunu gösterir. Rüyada erkek bebek haberi almak, kundakta yatan bir erkek bebeğin rüyada görülmesi, rüya sahibinin başına gelen bir problemin bir süre sonra yok olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada erkek bebek kıyafeti almak, evli fakat çocuğu olmayan bir bayanın rüyasında erkek bebek görmesi rüya sahibinin erkek bir evlat istediğine delalet eder.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Bir kimse rüyasında erkek bebek görmüşse, eğer gören kişi erkek ise maddi olarak bir kazanca nail olur. Rüyayı gören kişi bir kadın ise kendisine kalacak bir mirasın işaretidir.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Kişi rüyasında erkek bir bebek görüyor ise, ve eğer bu kişi evli durumda ise erkek bir evlat sahibi olur. Lakin bebek rüyalarının bazen de tersi çıkmaktadır.

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Bu rüya, rüya sahibinin tüm arzularının gerçekleşeceğini işaret eder. Rüya gören kişinin maddi açıdan iyileşeceğini ve yaşadığı mutsuz günlerin sona erip güzel bir hayatın yakında olduğunu müjdelemektedir.

Kirmani (r.a) yorumu; Kim rüyasında bir erkek bebek görmüşse bir güç kazanacaktır. Yaptığı işte muvaffak sonuçlar alacaktır ve geleceğini iyi kılacaktır.

Rüyada Şişman Erkek Bebek Görmek

Rüyada şişman erkek bebek görmek, saygın biri olmaya, itibar kazanmaya ve başarıya, bereketli bir kazanca ve kısmete işarettir. Bu rüyayı görmek kişinin iş hayatında büyük başarılar elde edeceğine ve insanlarca takdir toplayacağına yorumlanır. Aynı zamanda hayırlı kısmete ve hayırlı bir izdivaç demektir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyada erkek bebek emzirdiğini görmek, eğer gören kişi bir kadın ise ve kendi evladını emziriyor ise bu, evladının gelecekte büyük bir mertebeye sahip olacağına işarettir. Ayrıca bu rüya gören kadının etrafına bolluk ve berekete sebep olan hayırlı bir insan olduğunun göstergesidir.

Rüyada Zayıf Erkek Bebek Görmek

Rüyada zayıf erkek bebek görmek, şişman erkek bebek görmenin tam tersi olarak yorumlanır. Hayırlı rüyalardan sayılmaz. Bereketsiz ve kısmetsiz bir hayata delalettir.

Rüyada Ağlayan Erkek Bebek Görmek

Rüyada ağlayan erkek bebek görmek rüya sahibinin maddi olarak iyi durumda olduğuna ve çevresinde kendisinden yardım isteyecek muhtaç kişilere yardım eli uzatacağına delalettir. Rüya sahibinin güçlü ve itibar sahibi olduğunun da bir işareti sayılır.

Rüyada Erkek Bebek Resmi Görmek

Rüyada erkek bebek resmi görmek, uzun süredir umutla beklenen helal kazanca ve hak edilenin elde edilmesine yorulur. Erkek bebek bereket demektir. Bu rüya bereketli bir hayata ve kazanca delalet eder. Aynı zamanda sağlık demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani