Rüyada “Rüyada Elbise Giymek” Görmek

Rüyada Elbise Giymek

Rüyada elbise giymek, kişinin iş hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, maddi olarak sıkıntıların biteceğine, bol kazanç ve rızka işaret eder. Rüyada elbise giymek, gelecekte büyük ticari işlere girişileceğine, prestijli mevki ve makama erişmek olarak bilinir. Bundan dolayı da kişinin geldiği makamda hak ve adalet çizgisinde davranması gerektiği önerilir.

Rüyada Elbise Giymek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada elbise giymek şu şekillerde yorumlanmıştır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyasında elbise giydiğine gören kişi, maddi olarak çok rahatlayacağına, geçim derdinin biteceğine, tüm borçların biteceğine delalet eder. Kazanılan bol bol paradan yetimlere ve yoksullara yardım etmeye, eş, dost ve akrabaya maddi olarak yardım etmek demektir.

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Elbise giymenin rüyaya girdiği zaman, kişi için yeni bir iş üniforması, yeni meslek kıyafeti, zenginlik ve rahatlık olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Eski Elbise Giymek

Rüyada eski elbise giymek, kişi için geçmişte yaşadığı bazı problemlerin ortaya çıkacağı, geçmişte yapılan bazı hatalardan ders çıkarılmadığı takdirde tekrar karşısına çıkacağı ve bu sorunların uzun bir süre devam edeceği yönünde tabir edilir.

Rüyada Güzel Elbise Giymek

Rüyada güzel elbise giymek, rüya sahibinin gerçek hayatında yaşadığı hayattan çok daha güzel bir hayata geçeceği, geçmişte mutlu olduğu zamanların iki katı daha fazla mutlu olacağı söylenir. Bu mutluluğun devam etmesi için, günah işlemeden, elindeki maddi imkanlar doğrultusunda fakirlere yardım etmesi ve şükretmesi tavsiye edilir.

Rüyada Uzun Elbise Giymek

Rüyada uzun elbise giymek, büyük emekler sarf edilen projenin sonuca ulaşması, çok çalışılan bir sınavdan başarı elde etmek anlamlarına gelir. Başka bir yoruma göre ise de yapılan yanlışların, özverili kişiler tarafından üstünün örtüldüğü, rüyayı gören kişinin yaptığı ayıpları örten kişiler olarak söylenir.

Rüyada Yeni Elbise Giymek

Rüyada yeni elbise giymek, cesaretle ve öz güvenle, ticari hayatta daha net adımlar atma, ticaret hacmini genişletme, yeni pazar alanlarına girmek olarak adlandırılır. Bu anlamda kişinin geçmişteki deneyimleri doğrultusunda harekete ederek, daha devasa işleri başaracağı ifade edilir.

Rüyada Elbise Giymek İstemek

Rüyada elbise giymek istemek, güzel şeylere heves edilmesi, bazı güzel hayatlara özenmek, lüks olan araba ve evlere sahip olmak isteği, zengin olmayı arzulamak şeklinde yorum yapılır. Bu anlamda kişi için istekleri doğrultusunda geleceğe dönük planlar yapması, mevcut hayatında değişiklikler yapması için çok çabalaması gerekmektedir.

Rüyada Başkasının Elbisesini Giymek

Rüyada başkasının elbisesini giymek, siyasi anlamda halkı yönetecek koltuklara oturmayı, bakan, milletvekili gibi resmi makamlara gelineceği, yönetici olmak gibi anlamlar geldiği bildirilir. Kişinin bu görevlere geldiği takdirde, gelmeden önce verdiği sözleri tutması halkın yanında olması ve dürüst bir şekilde çalışma yapması şarttır. Aksi takdirde çok daha aşağı bir dereceye gelineceği, insan içine çıkamayacak durumlara geleceği olarak görülmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani