Rüyada “Rüyada Ekran Görmek” Görmek

Rüyada Ekran Görmek

Rüyada Ekran görmek, rüya sahibi kişinin ilim irfan sahibi, kültürlü biri olmasına, bunun için gösterilen gayrete, onlar tarafından itibar kazanmaya onları bilgilendirilmeye işarettir. Rüyada ekran kartı görmek, kişinin bilgisi ile çevresindeki herkese fark atması, bu sayede para kazanması demektir. Rüyada ekranlara çıkmak, şan ve şöhrete kavuşmaya ünlü olmak anlamına gelir. Kişinin sanatla ilgili bir iş yapması, bu sayede tanınması demektir. Bazen bir konuda yeni bir şeyler icat etmek, yeni buluşlar elde etmek ve onları insanlara tanıtarak ünlü olmak ile de ifade edilir.

Rüyada Ekran Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ekran görmek, Kirmani(r.a)’ya göre bazen sarıların açık edilmesi ve bu anlamda zor durumda kalmak ile de açıklanabilir herkese güvenmemek demektir. Aynı zamanda bir olayın iç yüzünü öğrenmek olayın tamamı ile aydınlatılması ve her şeyin düzelmesi olarak da ifade edilir rüyada ekran görmenin psikolojik yorumu kişinin herkese kendine açmak istememesidir. Bazı meselelerini gizli tutmak istemesi ve bazen insanlardan uzak durması ile tabir olunur. Kişinin kendi iç dünyasına kapanması demektir.

Rüyada Bilgisayar Ekranı Görmek

Rüyada bilgisayar ekranı görmek, kendi işini kurmak, ya da bir işin başına geçmek, bu işin sayesinde yükselmek, bol para kazanmak anlamına gelir. Rüyada büyük ekran görmek büyük mutluluklar demektir. Kimi zaman bir izdivaç yapmaya ya da hayırlı evlat sahibi olmaya da delalettir.

Rüyada Televizyon Ekranı Görmek

Rüyada televizyon ekranı görmek, bir konuda tanınan, ünlü biri olmaktır. Nam salmak, başarılı olmak ve iyi işler yapmak demektir. Bol kazanç sağlamaya ve şanslı döneme girmeye işarettir.

Rüyada Ekran Koruyucu Görmek

Rüyada ekran koruyucu görmek, kişinin hayatında bazı şeyleri korumaya alması? Mallarının güvencede olması demektir. Bu sayede geleceği düşünmesine gerek olmayacak kadar koruma altındadır. Rüyada ekran koruyucu görmek, bankada parası olan kişiler için paranın daha artması, malının daha da katlanması, doğru yerlere yatırım yaparak güzel kazançlar elde etmek demektir.

Rüyada Ekran Kırılması

Rüyada ekran kırılması, bazen aksiliklerin yaşanması, sabırların taşması, gergin durumların olması anlamına gelir. Bu rüyanın diğer anlamı da maddi anlamda kayıplar, borçlar, bir takım para gibi mal mülk gibi şeylerin elden çıkması demektir. Kişinin bir beraberliği veya evliliği varsa onda da çatırdamalar oluşması, problemler yaşanması söz konusu olabilir.

Rüyada Büyük Ekran Görmek

Rüyada büyük ekran görmek, kişinin yaşantısının, dünyasının ve hayallerinin de büyük olduğu, gelecekle ilgili büyük planları yaptığı ve bunlara da tez zamanda ulaşmak istediği anlamına gelir. Rüya sahibi kişi bütün bunlara tez zamanda ulaşacak ve çok başarılı olacaktır. Şansı açılacak, maddi ve manevi güzel günler yaşayacaktır.

Rüyada Monitör Görmek

Rüyada monitör görmek, kişinin bir işi her anlamı ile öğrenmesi, o konuda ustalaşması, yükselmesi, kademe atılması ve bol kazanç elde etmesi demektir. Bu sayede kendi çalışanları olacak herkese faydalı olarak tanınan bir kişi olacak anlamı taşır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani