Rüyada “Rüyada Ehliyet Görmek” Görmek

Rüyada Ehliyet Görmek

Rüyada Ehliyet görmek, din alimlerince sıklıkla yorumlanan konular arasında gelmektedir. Rüyasında ehliyet gören kişinin kötü gidişatının artık nihayete ereceği, iyi ve huzurlu günlerin artık başlayacağına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra söz konusu sürece yönelik olmak rüyada ehliyet görmek üzere kişinin güçlü olacağına yönelik olarak da kendilerini sürekli günden güne geliştireceklerine delalet etmektedir.

Rüyada Ehliyet Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ehliyet görmek, bu konuyla ilgili olarak genel bakımından ve İslam alimi Cafer-i Sıddık (r.a) hazretleri de bu konuya temas etmiştir. Kişinin ehliyet sınavına girmesini görmesi demek onun artık kendi ayakları üzerinde durabilen kimseye işarettir. Geleceğe yönelik olarak kararlar alabilen bir birey olduğunu yorumlar. Bunun dışında da gönül aleminde de yolculuğa çıkarak kısmetinin açılacağına ve yakın zamanda da izdivaç durumunun gündeme geleceğine işaret edilmektedir.

Rüyada Ehliyet Almak

Rüyada ehliyet almak bireyin işinde terfi edeceğine ve yükselişle birlikte gelen maddi bolluk ve bereketlilik içerisinde ailesiyle mutlu günler geçireceğine işaret etmektedir. Böylelikle rüyasında ehliyet alan kişilerin her anlamda kendilerini geliştirerek kurulu bir düzenlerinin var olacağına yorumlanır.

Rüyada Ehliyet Kaybetmek

Rüyada ehliyet kaybetmek kişinin sürekli kararlarında çelişkiler, ikilemler rüyada ehliyet görmek yaşayacağına delalet etmektedir. Bunun yanında ne istediğine karar veremeyen ve her zaman doğru zannettiği yanlışlarının sonucuna katlanan bir yaşam döngüsüne tanıklık edeceğine de işaret edilmektedir.

Rüyada Ehliyet Sınavını Kazanmak

Rüyada ehliyet sınavını kazanmak, bireyin kısmetinin açılacağına delalet olunur. Özellikle konuyla ilgili olarak ünlü islam alimi İbn-i Sirin (r.a) tarafından rivayet olunan yoruma bağlı olarak eğer rüyasında ehliyet sınavı kazanan bir genç erkekse bahtına huriler misali ahlaklı, edepli bir kısmet çıkacaktır. Eğer rüyayı gören kadın ise bu zaman da karşısına Allah korkusu olan ve dini vecibelerini yerine getiren delikanlının çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada Ehliyete El Konulması

Rüyada ehliyete el konulması kişinin sağlıklı kararlar almasında ve de çevresindeki insanlarla uyumunda büyük oranda zorluk çekeceğine yorumlanır. Bu bakımdan da kişinin son zamanlarda huzursuz, geçimsiz olacağı ve herkesle sürekli sürtüşme yaşayarak çevresine adeta ateş püsküreceğine delalet etmektedir.

Rüyada Ehliyet Sınavına Girmek

Rüyada ehliyet sınavına girmek kişinin bundan böyle kendi ayakları üzerinde durmaya karar vermek üzere kesin kararlar alacağına yorumlanır. Kendi kendine yetebilecek gücü ve potansiyeli bulabileceğine işaret etmektedir. Bütün bunların yanı sıra rüyasında ehliyet sınavını rüyada ehliyet görmek kazanan kimsenin her anlamda işinde, gönül ilişkilerinde ve sosyal çevresinde ilerleme kaydedeceği de bilinmektedir.

Rüyada Ehliyetsiz Araba Kullanmak

​​​​​​​ Rüyada ehliyetsiz araba kullanmak hayra yorumlanmaz. Rüyasında araba kullanan kimsenin her açıdan maddi kazanç sağlayacağına hükmedilmektedir. Bunun aksi olan ehliyetsiz kullanmanın ise kişinin yakın bir zamanda başının sıkışacağı ve karamsar günler yaşayacağına hükmedilmektedir. Bu konuda hemen hemen tüm İslam alimlerinin verdiği beyanat ortak olarak birleşmektedir. İşte bu açıdan değerlendirilecek olunursa rüyada ehliyetsiz araba kullanan kişinin hayırlı günler geçireceğine yorumlamak mümkün değildir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani