Rüyada “Rüyada Eczane Görmek” Görmek

Rüyada Eczane Görmek

Rüyada Eczane görmek, kişi için genel olarak hayırlı ifadeler ile yorumlanır. Rüyada eczane görmek, rüya sahibinin ilim, irfan, bilim sahibi olacağı, bu ilimleri insanlığa faydalı bir şekilde kullanacağı anlamına gelmektedir. Daha sonrasında da kendisi gibi daha nice ilim adamları yetiştirmeye delalet eder. Başka bir yoruma göre ise mal, mülk ve para anlamında bir artış olacağı, daha helal ve alın teri ile kazanılacak paranın daha bereketli ve lezzetli olacağı, kişiyi çok daha mutlu ve huzurlu yapacağı anlamlarına geldiği görülmektedir.

Rüyada Eczane Görmek İslami Anlamı

Rüyada Eczane görmek ile ile alakalı, İslami rüya alimleri şu yorumları yapmışlardır. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Eczanenin rüyada görülmesi, kişinin ailesine, çevresine, devletine ve milletine faydalı olacağı, hayırlı bir nesil yetiştirecek kişi olacağı anlamında tabir edilir. Yetiştirdiği kişilerin dünyada kalıcı eserler bırakarak kendisinden söz ettirecek kişiler olmasıdır. Bundan dolayı da rüya sahibinin amel defterinin kapanmayacağı anlamlarına geldiği görülmektedir.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyasında eczane gören kişinin her hangi anlamda bir sağlık sıkıntısı olmayacağı, daha sağlıklı bir yaşam süreceği, ilaca ihtiyacı olmadan, grip ve nezle gibi dönemsel hastalıklar dışında bir hastalığa yakalanmayacağına işaret eder.

Rüyada Eczane Aramak

Rüyada eczane aramak, hastalıklara şifa olsun diye derman aramak, çevresindekilerin tavsiyeleri ile sorunlarını çözen kişidir. Bugüne kadar çözülmeyen tüm sorunların halledileceği, aile içinde eşiyle alakalı hiç bir problem olmayacağı olarak ifade edilir.

Rüyada Eczanede Çalışmak

Rüyada eczanede çalışmak, herkese yardıma koşan, gariban dostu olan, yardımsever bir insan olarak görülmektedir. Kendisi ile alakalı sağlık sorunu olmayan, sağlıklı olarak kalmanın yollarını başkalarına anlatarak başkalarını da fayda sağlayan bir kişi olarak bilinir.

Rüyada Eczaneye Girmek

Rüyada eczaneye girmek, yakında çok hayırlı haberler alınacağına, maddi ve manevi olarak huzur ve refaha kavuşulması, eşi ile arasında her hangi bir problem olmayacağı, düzenli bir kişi olarak nitelendirilir. Rüyasında eczaneye giren kişinin girdiği işlerde muvaffak olacağı anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Eczane Sahibi Olmak

Rüyada eczane sahibi olmak, Zengin olmaya, bol kazanç sağlayacak olan işlere girişeceği belirtilir. Geçim anlamında her hangi bir sıkıntı olmayacağı, maddi olarak ta yetime, yoksula ve fakire yardım edeceği olarak söylenir.

Rüyada Eczaneden İlaç Almak

Rüyada eczaneden ilaç almak, güçlü ve dirayetli olan birinden yardım görüleceği, yardımlarından tam olarak yararlanacağı bu sayede bütün sorunlarından kurtulacağı anlamında tabir edilir. Sadece yardım görme anlamının dışında yardım etme, birilerine maddi olarak borç verme, dertlerine derman olma gibi anlamları da taşımaktadır.

Rüyada Eczane Açmak

Rüyada eczanede açmak, uzun uğraşlar sonucunda elde dilmek istenilen şeye ulaşmak, çok uzun süredir beklenilen haberi hayırlı bir şekilde almak demektir. Başka bir yoruma göre ise beklenilen gebelik haberi almak ve ardından sağlık bir şekilde dünyaya gelmesi yönünde yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani