Rüyada “Rüyada Dut Görmek” Görmek

Rüyada Dut Görmek

Rüyada Dut görmek, çevredeki kişilerin rüya sahibinin yerinde gözü olduğuna işaret etmektedir. Bunun yanı sıra beyaz dut görülmesi beklenen ve bilinen bir kısmete yorumlanır. Rüyada karadut görülmesi eğlence ve neşe anlamına gelmektedir, ayrıca kar ve menfaat olarak da tabir edilmektedir. Rüyada ham dut görülmesi de aşk konusunda yaşanacak düş kırıklığına dikkat çekmektedir.

Rüyada Dut Görmek İslami Anlamı

Rüyada Dut görmek, İmam Cafer-i Sadık (r.a.) ile ilgili olarak 3 tabirde bulunmuştur. Bunlar kadın yüzünden çekişme, mal ve menfaattir. Dutların olgunlaştığı mevsimde tatlı dut yediğini gören kişinin daha fazla kazanç sağlayacağı yönünde tabirde bulunmuştur. Ayrıca mevsimi olmayan zamanda rüyasında dut yediğini gören kişinin üzüntü yaşayacağı ve sıkıntı içerisine gireceğine işaret etmiştir.

Rüyada Siyah Dut Görmek

Rüyada siyah dut görmek rüyayı gören kişinin çevresi tarafından imrenilen bir kişi olduğu, kendisine iftira atılma durumu olduğu, kendisinin kötülendiği ve sürekli kötü kem gözaltında olduğu yönünde tabir edilmektedir. Ayrıca buna zıt olarak hiç sonu gelmeyecek kazanç, rızık, mutluluk ve nimet olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Dut Görmek

Rüyada beyaz dut görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağı ve bunlar sayesinde mutluluk gözyaşları döküleceğine dikkat çeker. Rüyayı gören kişinin iş konusunda çok güzel bir fırsatla karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Dut Ağacı Görmek

Rüyada dut ağacı görmek yaşanılan sıkıntıların son bulacağı, refaha erileceği, rızık bolluğu yaşanacağı ve huzuru yakalayacağı yönünde tabir edilmektedir.

Rüyada Kırmızı Dut Görmek

Rüyada kırmızı dut görülmesi rüya sahibinin borçlarına ve bunları kapatmak için elinden çıkacak paraya dikkat çekmektedir. Ayrıca iş alanında başarı elde edilerek büyük bir kazanç elde edileceğine de tabir edilmektedir.

Rüyada Dut Kurusu Görmek

Rüyada dut kurusu görmek manevi rahatlama içerisine girileceği, bolluk bereket yaşanacağı, hayırlı kısmetler ile tanışacağı yönünde yorumlanmaktadır. Ayrıca maddi yönden büyük bir rahatlama yaşanarak bu rahatlamanın ömrünün sonuna kadar devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Dut Pekmezi Görmek

Rüyada dut pekmezi görmek rüya sahibinin çok büyük bir maddi ve manevi zarar içerisine gireceğine dikkat çekmektedir. Ayrıca büyük bir tartışma içerisinde kalacağını, çevresinde kötü niyetli sahtekar insanlar olduğunu göstermektedir.

Rüyada Dut Reçeli Görmek

Rüyada dut reçeli görmek sorunlardan kurtulma olarak tabir edilmektedir. Ayrıca bekar olan rüya sahipleri için evlilik olarak da tabir edilmiştir. Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağı aile ve sevdiklerinden uzakta kalacağına delalet ettiği yönünde yorumlama yapılmıştır.

Rüyada Dut Yemek

Rüyada dut yemek sıkıntılı üzücü bir haber alınacağına işaret etmektedir. Kirmani (r.a.) rüyasında tatlı dut yediğini gören kişinin birisinden cömertlik göreceği yönünde tabirde bulunmuştur. İbn-i Sirin (r.a.) dut mevsiminde rüyasında tatlı dut yediğini gören kişinin yediği dut miktarı kadar kendi kazancından menfaat elde edeceğini buyurmuştur.

Rüyada Dut Toplamak

Rüyada dut toplamak hastalıklardan arınmayı, bol rızık elde etmeyi göstermektedir. Refah ve ferah bir hayatın işaretçisi bir rüyadır. Rüya sahibinin hastalık durumu söz konusu ise ölüm olacağına işaret ettiği yönünde yorumlama yapılmıştır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani